Kahve Dünyası

Kahve Dünyası
Kahve Dünyası www.kahvedunyasi.com İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Kahve Dünyası İş İlanı Ara

Kahve Dünyası Hakkında

2004 yılında Eminönü'nde ilk şubesini açan Kahve Dünyası; kendi tesislerinde ürettiği geleneksel ve  çağdaş kahve tatlarını, lezzetli çikolatalar eşliğinde, keyifli ve rahat ortamda misafirlerine sunmaktadır. Tamamen Türk sermayesi ile kurulan ve varlığını sürdüren markanın çıkış noktası, Türk kahve kültürünü ülkemizde ve dünyada  hakettiği yere taşımaktır.

Bugün başta Türkiye olmak üzere İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan gibi çeşitli ülkelerde 170’i aşkın mağazası bulunan, Türkiye’nin en sevilen kahve ve çikolata zinciri Kahve Dünyası, fincanla masaya servis anlayışını benimsemiş olmakla birlikte, al-götür sistemi ile misafirlerinin sıcak ve soğuk tüm kahve ürünlerini mağaza dışına taşımasına da  imkan vermektedir.

Türk kahve kültürünü espresso bazlı gurme kahve lezzetiyle birleştirip el yapımı çikolatalar eşliğinde sıcak bir ortamda sunmak üzere yola çıkan marka; yiyecek ve içecek üretim ve sunumunda sürdürülebilir kalite anlayışıyla standartları korumayı, güçlü, dinamik ve eğitimli, yüksek performansa sahip kadrosu ile müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş

Kahve Dünyası İş Başvurusu

Kahve Dünyası, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Kahve Dünyası firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Kahve Dünyası ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Kahve Dünyası iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Kahve Dünyası iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver