Nükleer Tıp Teknisyeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Nükleer Tıp Teknisyeni
 • Nükleer Tıp Teknikeri

  Bianco Sağlık Ürünleriİstanbul Anadolu 17 Eylül 2022
  İş AçıklamasıGörüntüleme hizmetleri ile radyofarmasötik malzemelerin temini alanlarında özel ve kamu hastanelerinde faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere ‘Nükleer Tıp Teknikeri’ aramaktayız.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin nükleer tıp teknikerliği veya tıbbi görüntüleme teknikerliği bölümlerinden mezun. Alanında en az 2 yıl deneyimli, Nükleer Tıp cihazlarında tecrübesi olan (SPECT, SPECTCT, PETCT,vb.), Enjeksiyon yapabilen, Damar yolu açabilen, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Prezantabl ve dış görünümüne önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Hasta ve hasta yakınları ile ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü, Erkek adaylarda askerliğini yapmış, Istanbul Anadolu Yakasinda ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Laboratuvar Teknisyeni, Nükleer Tıp Teknikeri, Nükleer Tıp Teknisyeni, Radyoloji Sorumlusu, Radyoloji Şefi, Radyoloji Teknikeri, Radyoloji Teknisyeni, Tıbbi Laboratuvar Teknikeri, Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni

İş Habercisi - Nükleer Tıp Teknisyeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?