Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Planlama İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Planlama
 • Ürün Planlama Uzmanı

  Pançoİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe'de bulunan merkez binasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Ürün Planlama Uzmanı aramaktayız. Yönetim süreç ve kararlarına yardımcı olabilecek analizleri gerçekleştirerek günlük, haftalık ve aylık raporlamalarını sunmak, Ürün gruplarının stok seviyelerinin düzenli olarak takip ederek stok seviyelerine göre gereken planlama değişikliklerinde hızlı ve doğru bir şekilde karar almak, Satış ve stok performans kriterlerine bakarak indirim, kampanya çalışmalarını yapmak, Şirket karlılığını arttıracak, stok devir hızını iyileştirecek ciro takibi yaparak markayı hedefe yönlendirecek faaliyetlerin gerçekleştirmek, Mağazaların, kategorilerine göre ilk sevkiyat planlarını düzenlemek, Sevk edilen ürünlerin haftalık satış performansları doğrultusunda eksiklerinin depodan tamamlanmasını sağlamak, Deponun yetersiz kalması durumunda satış performansları doğrultusunda mağazalar arası ürün transferlerinin gerçekleştirmek, Haftalık kalan ürün raporlarını inceleyerek satan ve satmayan ürünleri düzenli takip etmek bu doğrultuda mağazaların optimum stok seviyesinde kalmasını sağlamak, Ürünlerin; satış, stok, karlılık analizlerini yapmak, Sezonsuz satan ürünlerin Rpt çalışmalarının hazırlamak, Outlet ürün karar ve fiyat çalışmalarını yaparak ürünlerin sevk planlamasını gerçekleştirmek, Sezonlar arası ürün devir çalışmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe ürün yönetimi alanında deneyimli, Ürün yönetimi sürecini tüm aşamalarda takip edebilecek, İş takibi ve raporlama yönü kuvvetli, Araştırmacı, detaylara önem veren ve yaratıcı, Ürün Planlama Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • Koleksiyon Kumaş Takip Sorumlusu

  Dagiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞişli - Bomonti Genel Müdürlüğümüz'de aşağıdaki niteliklere sahip Koleksiyon Kumaş Takip Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. İplik, Örme, Dokuma, Düz Boya ve Baskılı kumaş hakkında bilgili ve konusunda tecrübeli, Konfeksiyon, Çamaşır ve Mayo kolleksiyon kumaşlarını takip edebilecek, Tasarım departmanına yön verebilecek ve pörtföy oluşturabilecek.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise, Meslek Yüksek Yüksekokulu ve Üniversitelerin ilgili bölümleri mezunu olmak, En az konusunda 5 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Araç Kullanabilen, Esnek çalışma saatlerinde sahip, İletişimi güçlü.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Mine Planning Engineer

  Yıldırım Holdingİstanbul Avrupa, Elazığ 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDuties will include, but not limited to: Work closely with engineering and geology teams in operations to improve mining operations Review applications of different mining methods and the impact on the economic Viability of mining blocks and recommend changes as requiredPerform the mine valuation, npv and cut-off grade calculations,

  Aranan NiteliklerBachelor’s degree in Mining Engineering is essential, Minimum 5 years of operational experience with ideally underground mining, Knowledge of an international mine planning software Willing and able to work in remote locations Cross discipline and cross cultural communication experience is an asset, Familiar skills in long term planning and mine design preferably in underground operation Understand how the technical aspects of mining are incorporated into the development of optimal mine plans, Familiar skills for economic evaluation, risk assessment, basic financial analysis, net present value calculation. Effective organization and time management skills Excellent communication skills in both verbal and written English

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıAksan Kardan LTD. 1971 yılında Zirai Şaft ve aşırı yük emniyet kavramları üretmek üzere kurulmuş olup, günümüzde zirai ekipmanların yanı sıra, iş makinaları ve endüstriyel uygulamalar içinde şaftlar üretmektedir. Türkiye'de konusunda lider olup, 52 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Sincan Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde 'Üretim Planlama Sorumlusu ' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, - Üretim planlama pozisyonunda en az 5 yıl deneyim kazanmış, - Stok yönetimi ve optimizasyonu konularında deneyimli, - ERP/MRP kurumsal tabanlı programları (Tercihen Canias) iyi düzeyde bilen, - Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, - Yalın üretim sistemleri ve Verimlilik konularına vakıf, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Tercihen SQL programlama dili hakkında tecrübe sahibi, - Analitik düşünme yeteneğine sahip, - Çözüm odaklı çalışabilecek, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Ankara’da ikamet eden

  Sektör: İmalat, Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • Tekstil Planlama Elemanı

  Ünlü Tekstilİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTEKSTİL PLANLAMA ELEMANI Üniversitelerin Tekstil Mühendislik bölümünden mezun, Üretim ve planlama alanlarında uzmanlaşmak isteyen, Tercihen ingilizce bilen, Mc office programlarına iyi derecede hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan, En az 1 yıl deneyimli Planlama Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGÖRÜŞMEDE AKTARILACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Müşteri Temsilcisi(Merchandiser)

  Petek Tekstilİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÖrme kumaştan imalat ve ihracat yapan firmamıza, MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (Merchandiser) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Almanca veya İngilizce bilen -Örme kumaştan konfeksiyon üretimi yapmış firma tecrübeli, -Dosya takibi yapabilen -Müşteri temsilcisi pozisisyonunda çalışmış

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKIRKLARELİ'NDE BULUNAN FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ. Yönetim ve çalışanlar arasındaki iletişimi sağlamak. Üretime ait periyodik raporların tanzim edilerek, ilgili bölümlere zamanında iletimini sağlamak. Yeni, yüksek verimli ve modern ekipman ihtiyaçlarını belirler ve yönetime sunumunu yapar. Üretimdeki tüm ekipmanların bakım, onarım, tadilat, dekorasyon vb. konularında ilgili kişilerle koordinasyonu sağlayarak onarımlarını gerçekleştirir. Üretim Planlama, Stok Kontrol faaliyetlerini yönetmek, kontrol altında tutmak. Maliyet ve fire oranlarını düşürücü faaliyetlerin içerisinde yer almak. Günlük iş ve üretim planı organizasyonu yapmak. Kırklareli Fabrika ile İstanbul Fabrika arasındaki iletişim, sevk ve idareyi sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitenin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun. Alanında en az 3 yıl deneyimli. Çok iyi derecede excel bilen. Analitik düşünce yapısına sahip. Problem çözme ve karar verme yeteneği kuvvetli. Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli ve ekibini koordine edebilecek.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıGünlük siparişlerin sevkiyata hazır hale getirilmesini sağlamak, Sevkiyat alanındaki ürünlerin planlamasını ve yüklenilmesini sağlayarak müşterilere tam ve zamanında dağıtılmasını sağlamak, Sevkiyat konusunda günlük iş planlarının hazırlanmasında ve personellerin yönlendirilmesinde amirleri ve muhasebe departmanı ile koordineli çalışmak, Şirketimizin beklentileri doğrultusunda kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirebilmek.

  Aranan NiteliklerTercihen Ön Lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Ürün giriş çıkışını takip edecek, stok yönetimi yapabilecek, Depo yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Etkili iletişim, analitik düşünme, empati yapabilme, sonuç odaklı çalışma becerilerine sahip, Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, detaylara önem ve özen gösteren, Sorumluluk sahibi, Personeli verimli yönledirebilecek, Satış ekibimiz ile uyum içerisinde çalışacak.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Planlama Uzmanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİlaç Sektöründe üretim, pazarlama ve satışı alanında faaliyet gösteren . Tuzla Fabrikamızda Satınalma ve Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere Planlama Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili fakültelerinden mezun (Tercihen Endüstri Mühendisi) Benzer görevde en az 5 yıl mesleki deneyime sahip, SAP modüllerine hakim ve MS Office (özellikle Excel) kullanabilen Planlama, raporlama ve analiz becerisi yüksek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliği kuvvetli, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda (Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ve civarı) ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış,(erkek adaylar için)

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bolu'daki fabrikasında görevlendirilmek üzere “Planlama Personeli'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Microsoft Office uygulamalarını (özellikle Excel) etkin olarak kullanan (Access bilgisi tercih nedenidir), raporlama yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iletişim yönü kuvvetli, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bolu'daki fabrikasında görevlendirilmek üzere “Planlama Mühendisi'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl tecrübeli, Malzeme ihtiyaç planlaması konusunda tecrübeli ya da yetiştirilecek, 5S yalın üretim teknikleri ile üretimde kalite, iyileştirme,süreç geliştirme, maliyet azaltma, verimlilik arttırma çalışmalarında alt yapısı olan, Microsoft Office uygulamalarını (özellikle Excel) etkin olarak kullanan (Access) bilgisi tercih nedenidir, ERP süreçleri hakkında bilgi sahibi Tercihen Freedom programını kullanan, Raporlama yönü kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yönü kuvvetli, dinamik, çözüm odaklı ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, planlama, koordinasyon ve analitik düşünme yetkinlikleri gelişmiş, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan, Seyahat engeli olmayan, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Kumaş Planlama Elemanı

  Y MOMENTUM TEKSTİL DIŞ TİC. A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAvrupa Ülkelerine Örme Tekstil İhracatı yapan firmamıza, Kumaş Planlama Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz..

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksekokulu Mezunu, Kumaş Planlaması konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İplik, Örgü, Boyalı kumaş bilgisi olan, Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Uzman

 • Raporlama Uzmanı

  Acar Groupİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBasım, yayın, promosyon sektöründe öncü şirketimiz için makina raporlarını ve verimliliği ölçebilecek, bu raporları yönetime sunabilecek Raporlama Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme,İktisat veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Matbaa deneyimli, MS Office konusunda yetkin, excel uygulamalarına hakim, İletişim becerileri güçlü, analitik yönü kuvvetli, çözüm odaklı, yaratıcı,araştırmacı, ERP Sisteminde raporlama yapabilecek, İş takibi ve raporlama yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa'da ikamet eden

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Uzman

 • Planlama Sorumlusu

  MTN KalıpTekirdağ 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere "Planlama Sorumlusu" çalışma arkadaşı aramaktayız. 1. Alınan siparişlerin imalatının gerçekleştirilmesi için, JobDispo (ERP)’da örnek tanımlardan yararlanarak iş tanımını yapmak. 2. İş istasyonlarına iş tanımlarının yapılması, ilgili form ve raporların hazırlanması ve imalat safhalarındaki takip ve kontrolü yaparak ilgili raporları hazırlamak. 3. Ürünlerin, yarı mamul ve malzemelerin bilgisayar ortamında ve her alanda izlenebilirliğini sağlayan kodlama ve tanımlamalarını yapmak. 4. ERP programında ön planlaması yapılmış siparişlerin, teklif veya sözleşme içeriğinin dışında, imalat süreci devam ederken müşteri tarafından yazılı veya sözlü iletilen bilgiler hakkında en kısa zamanda müşteriye bilgi vermek. 5. İmalat planlarını takip ederek, imalat adımlarını denetlemek. 6. Herhangi bir sebepten dolayı numune ve/veya ürün tesliminde gecikme olacaksa, müşteriye önceden bilgi vermek. 7. Yurtiçi ve/veya Yurtdışı müşteri temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri sırasında, ihtiyaç halinde kendilerine eşlik etmek. 8. Yeni başlayan personelin personel numarasını JobDispo sistemine tanımlamak ve personele sistemin kullanılmasını öğretmek. 9. Personellerin eksiksiz mesaj vermelerini sağlamak ve özendirmek. 10. İmalat plan ve programlarını zamanında yaparak, imalat adımlarını denetlemek ve zaman- hareket etüt çalışmaları yapmak. 11. Bölümünü ilgilendiren kalite hedeflerine ulaşmak için aksiyon planları yapmak ve düzenli aralıklarla planları gözden geçirmek. 12. Bölümünde kullanılan formlara, talimatlara ve prosedürlere uygun çalışma yapmak. 13. Görev ve sorumluluğunda olan konular hakkında yazılı veya sözlü taleplere en geç 12 saat içinde cevap vermek. 14. Bölümünde kullanılacak sarf (tüketim) malzemesi ve hizmetle ilgili ihtiyaçları tespit etmek ve satın almaya bildirmek.

  Aranan NiteliklerÖğretim : Önlisans veya Lisans Okulun Bölümü : - Alt Yaş Sınırı : 25 Bildiği Yabancı Dil : İngilizce İş Deneyimi : 3 yıl ve üzeri Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B Sınıfı Bilgisayar Deneyimi : MS Office programları, ERP, v.b. programları Alması Gerekli Eğitimler: -

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Planlama Sorumlusu

  MTN Kalıpİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve Plastik Enjeksiyon Kalıp imalatı yapan firmamızda görevlendirmek üzere Planlama Sorumlusu çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. 1. Alınan siparişlerin imalatının gerçekleştirilmesi için, JobDispo (ERP)’da örnek tanımlardan yararlanarak iş tanımını yapmak. 2. İş istasyonlarına iş tanımlarının yapılması, ilgili form ve raporların hazırlanması ve imalat safhalarındaki takip ve kontrolü yaparak ilgili raporları hazırlamak. 3. Ürünlerin, yarı mamul ve malzemelerin bilgisayar ortamında ve her alanda izlenebilirliğini sağlayan kodlama ve tanımlamalarını yapmak. 4. ERP programında ön planlaması yapılmış siparişlerin, teklif veya sözleşme içeriğinin dışında, imalat süreci devam ederken müşteri tarafından yazılı veya sözlü iletilen bilgiler hakkında en kısa zamanda müşteriye bilgi vermek. 5. İmalat planlarını takip ederek, imalat adımlarını denetlemek. 6. Herhangi bir sebepten dolayı numune ve/veya ürün tesliminde gecikme olacaksa, müşteriye önceden bilgi vermek. 7. Yurtiçi ve/veya Yurtdışı müşteri temsilcilerinin, firmamızı ziyaretleri sırasında, ihtiyaç halinde kendilerine eşlik etmek. 8. Yeni başlayan personelin personel numarasını JobDispo sistemine tanımlamak ve personele sistemin kullanılmasını öğretmek. 9. Personellerin eksiksiz mesaj vermelerini sağlamak ve özendirmek. 10. İmalat plan ve programlarını zamanında yaparak, imalat adımlarını denetlemek ve zaman- hareket etüt çalışmaları yapmak. 11. Bölümünü ilgilendiren kalite hedeflerine ulaşmak için aksiyon planları yapmak ve düzenli aralıklarla planları gözden geçirmek. 12. Bölümünde kullanılan formlara, talimatlara ve prosedürlere uygun çalışma yapmak. 13. Görev ve sorumluluğunda olan konular hakkında yazılı veya sözlü taleplere en geç 12 saat içinde cevap vermek. 14. Bölümünde kullanılacak sarf (tüketim) malzemesi ve hizmetle ilgili ihtiyaçları tespit etmek ve satın almaya bildirmek.

  Aranan NiteliklerÖğretim : En Az Önlisans Mezunu Okulun Bölümü : - Alt Yaş Sınırı : 25 Bildiği Yabancı Dil : İngilizce İş Deneyimi : 3 yıl ve üzeri Askerlik (Erkekler için) : Yapmış Sürücü Ehliyeti : B Sınıfı Bilgisayar Deneyimi : MS Office programları, ERP, v.b. programları Alması Gerekli Eğitimler: -

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Planlama Mühendisi

  FORMplastİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv, beyaz eşya ve ısıtma-soğutma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Gebze lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen iş tanımından sorumlu olacak, aranan niteliklere uygun "Planlama Mühendisi" arayışımız vardır. · Üretimin verimliliğinin artması için Sipariş - Planlama – Lojistik – Depo birimleri arasında tam koordinasyon sağlamak, · Tam zamanında sevkiyat için üretim planlama, tezgah yükleme, iş sıralama işlemlerinin birbiriyle eşlenik şekilde yapılmasını sağlamak ve koordine etmek, · Üretim için gereken malzemelerin miktar ve termin zamanlarının programlanması ve satınalmaya iletilmesini sağlamak, · Stok, sevk, üretim vb. kayıtların kontrolü ve raporlanmasını yapmak, · Kapasite planı yaparak siparişlere doğru terminlerin verilmesini sağlamak · Kritik stok seviyelerini takip etmek ve gerekli aksiyonları almak. · Sipariş terminlerine göre lojistik birimini kontrol ve takip etmek. · Depo sayım organizasyonlarını yapmak.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun (tercihen Endüstri Mühendisliği) · Otomotiv sektöründe parça üretimi yapan organizasyonlarda benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli · Üretim planlama ve malzeme ihtiyaç planlamada uzman, · Planlamaya makro düzeyde bakabilen, · İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, · MS Office uygulamalarına hakim, · Analiz etme, raporlama ve sunum tecrübesi olan, · İletişim konusunda başarılı ve takım çalışmasına yatkın, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze’de ikamet eden / edebilecek,

  Sektör: Otomotiv, Beyaz Eşya, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFantazi iplik alanında üretim yapan firmamız için artan iş hacmimiz doğrultusunda aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Şirket hedefleri ve yönetim stratejileri çerçevesinde; Gelen siparişlerin iş emirlerinin oluşturulması ve her aşamasının takibi, Haftalık,aylık,yıllık olarak üretim ve malzeme planlamasının yapılması, Gerekli zaman etüdü çalışmalarının yapılması, Mamul,yarı mamul ve hammadde stoklarının takibi ve zamanında temini, Siparişlere doğru terminlerin verilmesi ve ürünlerin zamanında teslimi için gerekli tüm çalışmaların yapılması, Kapasite planlama çalışmalarını kontrol etmek, Yeni üretimine bağlanacak ürünlerin,ürün ağaçlarını oluşturmak, Numune üretimleri ile ilgili tüm çalışmaların yapılması ve ürün dosyalarının hazırlanması.

  Aranan NiteliklerTekstil MYO ya da Tekstil mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl tecrübeli(tercihen fantazi iplik tesisinde çalışmış), Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, 30 yaşını aşmamış, Tercihen BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Randevu Planlama Sorumlusu

  Hyundai Hunkoİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş Açıklaması* Müşteri talebi ve atölye kapasitesi doğrultusunda randevu organizasyonu yapmak ve müşteriyi bilgilendirmek

  Aranan NiteliklerAnadolu Yakası Maltepe Hunko yetkili bayimizde görevlendirmek üzere * En az Lise mezunu * MS Office uygulamalarına hakim * Motivasyonu ve iletişim yeteneği yüksek. * Çağrı Merkezi veya Müşteri Hizmetleri tecrübesi olan * Gelişime açık takım çalışmasına yatkın. * Diksiyonu düzgün,prezantabl * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden. * Planlama ve Organizasyon yeteneğine sahip * Randevu Sorumlusu arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman

 • Planlama Sorumlusu

  Erkaya Tekstilİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİş tanımı: Hazırlanan siparişlerin program üzerinden stok kartını açmak,ön maliyet,reçete ve işemrini oluşturmak. Hazırlanan evrakların üreticilere yönlendirilmesini sağlamak. Fason üretimlerden gelecek olan işlerin takibini sağlamak.(fason üretimden gelen ürünlerin depoya doğru sevkini sağlama) Malzeme ve kumaş depo ile kordinasyonu sağlamak. iş emirlerini hazırlamak Üretim sürecini yönetmek

  Aranan NiteliklerGenel nitelikler: Tercihen Lise ve Üniversite mezunu Erkek takım elbisede tecrübeli Satınalma bilgisine sahip (erkek adaylar için askerliğini yapmış) Nebim Wınner üretim tedarik programına hakim

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • Müşteri Temsilcisi

  Seleksiyon Tekstilİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMüşteriden siparişleri almak ve ürünlerin sevkiyatına kadar geçen süre içerisinde gerekli tüm takipleri yapmak, Müşteri ile toplantılara katılarak kritikler yapmak, Müşteri ile iletişimi kesintisiz sürdürmek.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Örme ve dokuma ; imalat, numune, koleksiyon hazırlanması ve takibi konularında tecrübeli, MS Office Programlarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa Yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. Birlikte Çalışacağınız Ekipler; Müşteriler Model hane Ekibi Planlama Ekibi Tasarım Ekibi Ür-Ge Ekibi Aracı Firmalar

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Merchandiser

 • Mimar

  ÖzkaymakKonya 9 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKONYA'DA İKAMET EDEN EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ 40 YAŞINI AŞMAMIŞ ŞANTİYEDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MİMAR ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıKumaştan aksesuara, baskı, nakış ve yıkamasına kadar tüm development aşamaların detaylı takibini yapmak Critical Path hazırlamak, takip etmek ve haftalık olarak müşterilere raporlamak Yurt dışından gelmesi gereken malzemenin takibini yapmak Ürünlerin istenen zaman ve standartlarda teslim edilmesini takip etmek Müşteriden gelen bilgileri şirket içerisindeki ilgili kişilere doğru ve zamanında iletmek

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE MEZUNU İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN ÖRME KONUSUNDA DENEYİMLİ (TERCİHEN SPOR GİYİM) SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN PRATİK VE HIZLI ÇÖZÜMLER ÜRETEBİLEN YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Merchandiser, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Yetkili

 • Tekstil İmalat Planlama Personeli

  Pançoİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBiz, Çocuk Giyim Sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak; istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, Seyrantepe 'de bulunan merkez ofisimizde çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip, "Tekstil İmalat Planlama Personeli" aramaktayız. İmalat onayı alan modellerin ön maliyetlerini hazırlamak, İmalata onayı alan modellerin reçete detaylarını girmek, Reçete detayı girilen aksesuar ve malzemeler için sipariş oluşturmak, Kumaş kaliteleri için stok kodu belirleyip, Nebim’de tanımını yapmak, Parça boya yapılacak ürünlerin laboratuvar çalışmalarının takibini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tekstil sektöründe Tekstil imalatı konusunda deneyimli, Tercihen Aksesuar ve yardımcı malzemeler hakkında bilgi sahibi, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen Nebim programı aktif olarak kullanan, Detaylara önem veren, dikkatli, Seyratepe'ye ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Görevli, Eleman

 • Hakediş ve Planlama Mühendisi

  İmpa Yapı Endüstriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHAKEDİŞ VE PLANLAMA MÜHENDİSİ Anahtar Teslimi Müteahhitlik veya Yatırımcı olarak geliştirdiğimiz projelerimizde Teknik Ofis bölümünde istihdam edilmek üzere; Keşif, metraj, iş programı hazırlama, bütçe planlama, hakediş kontrol konularında çalışacak Şirket içi diğer birimler, şantiyeler ve ilgili merkez gruplarıyla (elektrik, mekanik, satın alma, tasarım vs) teknik koordinasyonun , bilgi ve doküman akışı paylaşımının sağlanası ve yönetilmesi İmalat akışını kontrol edip raporlamalarını yapabilecek Projelerimizin teknik kapsamdaki işlerinin iş programına göre saha, malzeme, işçilik planlamasını ve kontrolünü yapabilecek Yatırım projelerimizin fizibilite çalışmalarına yönelik maliyet hesapları, metraj, keşif yönetimi ve kontrolü, birim fiyat analizleri, veri tabanı oluşturulması, ihale hazırlığı işlerini yürütecek Hakediş ve Planlama Mühendisi arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerİSTENEN YETENEK VE UZMANLIKLAR Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis, alışveriş merkezi vb büyük ölçekli projelerden en az 5 yıl teknik ofis departmanlarında Hakediş ve Planlama Mühendisi olarak görev almış Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Şirket iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı Adam / saat, scurve, verimlilik analizi konularında tecrübeli MS Office, MS Project ve Autocad programlarını bilen Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • Lojistik Planlama Uzmanı

  Aydın Örmeİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTedarikçi firmalar ile koordineli olup ürünlerin ilgili yerlere ulaşıp ulaşmadığı takibini gerçekleştirmek, Maliyet sonucu oluşan kar ve zarar gibi ilgili raporlamaları hazırlamak, Önerilen sevkiyat önerilerini değerlendirerek, sistem üzerinde sevk emirlerini oluşturmak, Sistemin önerdiği bilgilerle yapılan sevkiyatların, sahaya yansımasını incelemek, saha çalışanlarından alınan öneri ve düşünceleri değerlendirerek sistem üzerine yansıtmak, Yeni ürünün statü değişikliğini yaparak (new-regüle ürün) sevkiyat önerilerine dahil olmasını sağlamak, Bildirilen, stok seviyeleri üstündeki müşteri talepleri için yeni satın alma siparişi açmak, ürün taleplerinin stokta olması halinde sevkiyat emirlerini oluşturmak ve bu talepleri depoya bildirerek, daha kısa sürede sevkinin gerçekleşmesini sağlamak, Stokta azalan ürünler hakkında tedarik planlamaya uyarılarda bulunmak, Sezon ürünlerinde, satışa sunulmuş ama teşhir sırası gelmemiş ürünlerin, teşhir dönemlerinde sorun çıkmaması için bir miktarını depo programı (alpata) üzerinden sevkiyata kapamak ve dönemsel takibini yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisadi ve İdari bölümleri, Endüstri, İşletme Mühendisliği, Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümlerinden mezun, 27 Yaşını aşmamış, Sevkiyat planlama, lojistik, nakliye ve stok yönetimi konularında min. 1-3 yıl deneyimli, Analitik düşünme yeteneği yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi çok yüksek, Problem çözme ve karar verme yetkinliği yüksek, İletişim becerisi olan ve ekip çalışmasına yatkın, İyi düzeyde İngilizce bilen, ERP ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sistemli, takipçi ve düzenli raporlama disiplinine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Yetkili, Danışman

 • Ürün Planlama Müdürü

  Pançoİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇocuk hazır giyiminin güçlü markası olan Panço Giyim olarak, istekli ve yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, firmamızın Seyrantepe'de bulunan merkez binasında görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Ürün Planlama Müdürü aramaktayız. Satış hedefleri doğrultusunda, kategori ve opsiyon bazında yıllık üretim hedeflerini vermek, bütçelerini oluşturmak ve yönetim birimlerinden onay almak, Sezon açılışından sonra gerekli durumlarda bütçe revize çalışmalarını gerçekleştirmek, Hedef müşteri kitlesinin beklentilerini analiz ederek koleksiyonların oluşturulmasını sağlamak, Sezonsal koleksiyonlar içindeki opsiyon planlarının, belirlenen hedeflere, metotlara ve formatlara uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak, Ürün performansını incelemek, opsiyon planlarında gerekli revizyonları yapmak ve ilgili birimlere iletmek, Ürünün sıralanması, sınıflandırılması, adetlendirilmesi ve hedef satış fiyatları çalışmalarını yapmak, Ürünlerin, satış, stok, karlılık analizlerini yapmak, Satış ve stok performans kriterlerine bakarak indirim, transfer ve iade çalışmalarının yapılmasının sağlanmasına yardımcı olmak, Mağazaların, kategorilerine göre ilk sevkiyat planlarını düzenlemek, Ürün gruplarının, mağazalardaki eksiklerini belirleyip, mağazalara transferlerini gerçekleştirmek ve takibini yapmak, Ürün grubu bazında kapasite kontrollerini gerçekleştirmek, Haftalık kalan ürün raporlarını inceleyerek satan ve satmayan ürünleri düzenli takip etmek bu doğrultuda mağazaların optimum stok seviyesinde kalmasını sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisi bölümünden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, MS Office programları aktif kullanabilen, Çözüm odaklı, analitik ve pratik çözüm üretebilen, İnsan ilişkilerinde kuvvetli ve ekip çalışmalarına yatkın, İş takibi ve raporlama yönü kuvvetli, Araştırmacı, detaylara önem veren ve yaratıcı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Ürün Planlama Müdürü aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Müdür Yardımcısı, Müdür

 • Üretim Planlama Müdürü

  ATT Clothingİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun Dokuma bayan hazır giyim ihracatı konusunda tecrübeli Üretim planlamada minimum 5 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Analitik, disiplinli, zaman yönetimi ve problem çözme becerileri gelişmiş Üretim süreçlerinin organizasyonunu sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerÜretim planlama süreçlerini yönetmek Siparişler çerçevesinde, termin ve depo giriş planlaması yapmak Üretim için gereken kumaş ve aksesuar miktarlarını belirlemek ve kontrol etmek Fason dikim ve kurum içi üretim dikim organizasyonu sevk ve idare edebilecek

  Sektör: Holding, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Sorumlu, Yetkili

 • Üretim Planlama Yardımcısı

  Quzuİstanbul Avrupa 8 Ağustos 2017

  İş Açıklaması* BAĞLI OLARAK ÇALIŞTIĞI İMALAT MÜDÜRÜNÜN, OLUŞTURDUĞU İŞ AKIŞI ŞEMASI DOĞRULTUSUNDA, ÜRÜNÜN FASONCU VE TEDARİKÇİLERDE DOLAŞIMINI ADETSEL VE GÖRSEL BAZDA TAKİP ETMEKTEN SORUMLU, * GÜNLÜK ARAÇ VE ELEMAN SEVK VE İDARESİNİN PLANLAMASINI VERİMLİ ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRECEK, * ÜRÜNÜN GEÇİRDİĞİ HER AŞAMADA, ARA KONTROLÜNÜ YAPACAK VEYA YAPILMASINI SAĞLAYACAK, * YAPILAN TÜM İŞLEMLERİN, ÇIKIŞ İRSALİYELERİNİ HAZIRLAYACAK, GİRİŞ İRSALİYELERİNİ, KONTROLLÜ TESLİM ALACAK, GÜNLÜK RAPORLAMAYI YAPACAK, * BU İRSALİYELERE AİT FATURALARI, PLANLANAN MALİYETLERLE KARŞILAŞTIRIP ONAYA SUNACAK,

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · Tekstil sektöründe en az 5 yıl deneyimli, · İyi seviyede bilgisayar kullanabilen EXCEL programını iyi derecede bilen, · Üretim dosyalarını hazırlayabilecek, · Maliyet çalışmları yapabilecek, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Merter civarında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan. · Tercihen Nebim V3 ERP programı bilen

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yardımcı

 • Planlama Elemanı

  İcebag Tekstilİstanbul Avrupa 9 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMerterde Örme dış giyim imalatı ve ihrtacatı yapan firmamızın planlama departmanında görevlendirilmek üzere : *yurtdışı ve yurtiçi müşterilerinden gelen sipariş terminlerinin belirlenmesi ve takibi *üretim ve modelhane iş akış prosesinin planlanması ve takibi * üretim planlama raporlarının hazırlanması *aksesuar ve kumaş girişlerinin programda takibi

  Aranan NiteliklerEn az lise veya dengi okul mezunu Benzer görevde en az üç yıl deneyimli olmak Bilgisayar ofis programlarını etkin kullanıyor olabilmek Avrupa yakasında ikamet etmek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Kumaş Planlama

  YASİN TEKSTİL İŞLETMELERİİstanbul Avrupa 8 Ağustos 2017

  İş Açıklaması-PENYE -ÖRME Kuma konusunda Tecrübeli -Planlama,Organizasyon ve problem çözme yeteniğine sahip -Çalışma arkadaşları ile uyumlu -İşini seven ve çalışma saatlerine uyumlu

  Aranan Nitelikler-PENYE-ÖRME KUMAŞ Planlamasında Tecrübeli -İhtiyaca göre Kumaş satın almasını yapabilecek -EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ -Müşteriden Gelecek siparişlerin Kumaş Planlaması ve Takibini Organize edebilecek -Takip edilen,Kumaşların parti bazlı Fiziki Kontrellerini detaylı yapabilecek -Esnek Çalışma saatlerine sahip -Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Dokumacı, Uzman, Eleman, Yönetici Asistanı

İş Habercisi - Planlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?