Planlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Planlama
 • İş Açıklaması ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde belgelendirme hizmeti veren kuruluşumuz için Planlama Sorumlusu aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde bilgi sahibi, Tercihen 20-30 yaş arasında, bayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İyi derecede yazılı-sözlü İngilizce bilen (Zorunlu), Bilgisayar kullanmayı bilen, Denetim planlamaları yapacak, Müşteriler ile iletişimi sağlayacak, Yabancı akreditasyonlar ve yurt dışı temsilciliklerle görüşme ve yazışmaları yapacak,Yabancı akreditasyon denetimlerinde sözlü çeviri görevini üstlenecek. Çalışkan, dürüst Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır

 • Planlama Mühendisi
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Planlama Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun *Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl teknik ofis departmanlarında Planlama Mühendisi olarak görev almış *Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı *Adam / saat, Scurve, verimlilik analizi konularında tecrübeli *Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın, disiplinli *Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun *Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl teknik ofis departmanlarında Hakediş ve Kesin Hesap Mühendisi olarak görev almış *Keşif, metraj,iş programı hazırlama, bütçe planlama,hakediş kontrol konularında çalışacak, *Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı *Adam / saat, Scurve, verimlilik analizi konularında tecrübeli *Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın, disiplinli *Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması EV TEKSTİL SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FIRMAMIZA ÜRETİM PLANLAMADA ÇALIŞMAK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler TEKSTİL SEKTÖRÜNDE ÜRETİM (DOKUMA)PLANLAMADA ÇALIŞMIŞ, EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ BAY/BAYAN  ERKEK ADAYLARIN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 • İş Açıklaması Türkiye’de mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA Giyim San. A.Ş’nin DENİZLİ lokasyonunda görev alacak YÖNETİCİ ADAYI takım arkadaşları arıyoruz.   Geleceğin yöneticisi olmak isteyen, dinamik ve çağdaş, takım ruhuna inanan,  motivasyonu ve öz güveni yüksek, öğrenmeye açık, şirketimizin merkez kadrolarında (İnsan Kaynakları, Tedarik, Satış Yönetimi, Pazarlama, Lojistik)  yer almak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.   Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Analitik düşünebilen Kolay öğrenen ve öğrendiğini uygulayan Geleceğin yöneticisi olmak konusunda istek ve heyecanlı Tercihen İngilizce bilen Yoğun iş temposunda çalışabilecek kadar azimli, sabırlı Detayları atlamadan büyük resmi görebilen Büyük bir ekibin güçlü bir halkası olabilecek Ms Office uygulamalarını bilen 27 yaşından küçük Sigara içmeyen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek Bayan / Bay (Bay Adaylar için askerliğini yapmış/muaf).        

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Mağazacılık ve Perakendecilik alanında hizmet vermekte olan köklü firmamızın Yenibosna' da bulunan genel müdürlüğünde Denetim ve İş Geliştirme Müdürüne bağlı olarak çalışacak Stok Kontrol Personeli aramaktayız. Mağaza ve franchisinglerde bulunan ürünlerin envanter kontrollerini yapar. Mağaza ve franchisinglerde bulunan ürünlerin sayımını gerçekleştirir. Denetim ve sayım sonuçlarını yöneticisine raporlar.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun, Sistem Araçlarını (Nebim Winner, MS Office) kullanabilen, Yurtiçi seyahate açık, Tercihen ehliyet sahibi (B Sınıfı), Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Analitik ve çözüm üretebilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar.

 • İş Açıklaması Grup şirketlerimizden TFK Kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere, * Kalıp ve İskele tedariğini yaptığımız, yurtiçi ve yurtdışı projelerde, kiralık stoklarımızın takibi, * İzmit Fabrikamızda bulunan kalıp stoklarının takibi, * Kalıp ve İskele teklifi verdiğimiz projeler için kiralanabilecek malzemeler dikkate alınarak, optimum çözüm önerileri gibi başlıca konular olmak üzere Kalıp ve İskele sektöründe yetiştirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Kalıp ve İskele üretimi yapan firmamızın İstanbul Ümraniye' deki bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere (Şerifali / Ataşehir ), Teklif, Kiralama ve Stok takibi, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, Autocad, MC Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Gerektiğinde, Yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerimizde kısa süreli görevlendirilmek üzere seyahat engeli olmayan, Tercihen 23 - 28 yaş aralığında, İnşaat Mühendisi alınacaktır.

 • Part-Time Malzeme Planlama Memuru
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA-HIZLI TÜKETİM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, ATAŞEHİR VEYA MERTER'DEKİ BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;   Tedarikçilerden gelen malzemelerin (folyolar, yoğurt kaseleri, stant malzemeleri vs.)  irsaliyelerini kontrol etmek suretiyle malzemeleri tam ve eksiksiz olarak teslim almak. Araçlara malzemeleri eksiksiz ve doğru olarak yüklemek, ilgili evrakları, araç şoförlerine tam ve doğru olarak teslim etmek. Gelen malzemelerin ilgili fabrikalara gönderilmesinin takibini yapmak, kaydını tutmak (SAP kullanılacak). Bölgede, gönderilen iade malzemelerin tedarikçi ile irtibata geçerek zamanında teslim alınmasını sağlamak, belirtilen zaman aralığında teslim alınmaması durumunda da kargo ile karşı ödemeli olarak malzemelerin gönderilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu, 08:00 - 14:00 saatleri arasında çalışacak (çalışma saatleri ve süre adayın tercihine göre değiştirilebilmektedir),  Tercihen SAP programını kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, 22 - 35 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "MALZEME PLANLAMA MEMURU" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe dokuma alanında 3 yıl deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Üretim ile ilgili problemlerin yakından takibini gerçekleştirmek, termin zamanları ile ilgiliplanların kontrollerini yapmak, Atölye iş planlarının takiplerini gerçekleştirmek, Üretim planı için gerekli yarı mamulün sağlıklı bir şekilde ilgili atölyelere sevkini sağlamak, Inspection taleplerini gerçekleştirmek, Mamulün sağlıklı bir şekilde depoya sevkini sağlamak.

 • İplik Planlama Uzmanı
  Ozon Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Sipariş bazında ihtiyaç duyulan iplik miktarını belirlemek, İplik maliyet ve fire oranlarını verimlilik esaslarına uygun olarak hesaplamak, İplik siparişlerini geçmek, sipariş ve sevkiyat sürecini takip etmek, İplik tedarik termini ve kalitesini takip etmek, İplik tedarikçi ilişkilerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezun, Hazır Giyim sektöründe Triko alanında 3 yıllık deneyime sahip, İplik miktarı ve maliyeti hesaplama, iplik sevkiyat ve planlamada deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Sipariş bazında ihtiyaç duyulan kumaş miktarını belirlemek, Kumaş maliyet ve fire oranlarını verimlilik esaslarına uygun olarak hesaplamak, Kumaş pastal verimliliklerini analiz etmek, Kumaş siparişlerini vermek, sipariş ve sevkiyat sürecini takip etmek, Kumaş üretim planlamasını  yapmak, tedarik termini ve kalitesini takip etmek, Kumaş tedarikçi ilişkilerini yürütmek.    

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezun, Hazır giyim sektöründe ‘Örme Kumaş Planlama’ alanında 3 yıllık deneyime sahip, Kumaş miktarı ve maliyet hesaplama, kumaş sevkiyat ve planlamada deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • İş Açıklaması ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. ÜRETİM PLANLAMA KONUSUNDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ. NEBİM WINNER PROGRAMINI BILEN. MS OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DÜZEYDE KULLANABİLEN (ÖZELLİKLE EXCEL ). ATÖLYE YÖNETİMİ VE FASON ÜRETİM TAKİBİ KONUSUNDA TECRÜBELİ. ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN , SORUMLULUK SAHİBİ VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU. YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM ÖZELLİKLERİ KUVVETLİ, İŞ DİSİPLİNİ YÜKSEK VE RAPORLAMA BECERİSİ GELİŞMİŞ. ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMALIDIR. TERCİHEN YENİBOSNA CİVARINDA İKAMET EDEN.

  Aranan Nitelikler OLUŞTURULAN KOLEKSİYON SİPARİŞLERİ DOĞRULTUSUNDA GEREKEN KUMAŞ VE AKSESUAR PLANLAMASINI GERÇEKLEŞTİRMEK. SATIN ALINAN VE ATÖLYELERDEN GELEN ÜRÜNLERİN KALİTESİNİ DENETLEMEK. ÜRÜN,DEPO,KESİMHANE VE MODELHANENİN ORGANİZASYON  VE İŞLEYİŞİNİ TAKİP ETMEK. ÜRETİM MALİYETLERİNİ  VE GEREKLİ SATIN ALMA FORMLARINI HAZIRLAMAK. GÜNLÜK,HAFTALIK VE AYLIK RAPORLAMALARI GERÇEKLEŞTİRMEK. YÖNETİCİSİNİN  VERDİĞİ İŞLERİ EKSİKSİZ OLARAK TAKİP ETMEK.

 • İş Açıklaması Who are we? DRC has been operating in the Middle East and North Africa for over a decade, running a combination of livelihood, protection, advocacy and relief projects. DRC has six project offices throughout Iraq, Lebanon, Syria, Tunisia/Libya, Turkey, and both a country and regional office in Jordan. In Turkey DRC focus on protection and the promotion of durable solutions to displaced populations. On the basis of humanitarian principles and human rights, DRC focus on helping to meet immediate subsistence needs, protection, as well as a more long term focus on capacity building.   DRC is currently implementing a project on Livelihood possibilities for refugees within the Turkey context. This project is focusing on enhancing Livelihood information and counselling to beneficiaries including the following components: beneficiaries’ selection, trainings, small business grants (SBG) and Internship/job placement.     Duties Under the overall supervision of the Community Services Project Manager, the Senior Livelihood Officer will have the following duties and responsibilities:  General Programming & operations Overall management of  1 Protection/ Livelihood  Assistants,   4 Livelihood Assistants and 1 translator Develop the strategy for Vocational Training (VT), Internship,  Livelihood (LH)  and Small Budget Grants (SBG) activities in close coordination with the DRC  Community Service Project Manager Analyse at all times the changing needs amongst Syrians and refugee groups to ensure that DRC provides relevant activities. Promote and ensure a strengthened operational link between DRC LH beneficiaries and private institutes, workshops and with the DRC Community Center Management Ensure a transparent and clear management of all  LH and Protection Assistants, Livelihood Assistants and translator  (6 people) Promote an open and supportive environment for team members Oversee that division of responsibilities amongst team members is always clear. Capacity building Support, guide and coach team members on technical and operational issues Ensure that cross-cutting protection concerns are considered for all planned interventions. Facilitate the continuous assessment process and provide support to staff conducting activities Coordination  Be proactively seeking for new partnerships for VT, Internship and LH activities Promote and ensure at all times a pragmatic and efficient dialogue as well as networking with Local Institution, Private Institutes, workshops, National and international NGOs,   local Authorities… Monitoring & Evaluation Work closely with the monitoring team on monitoring and evaluation tools for the LH, Internship and SBG activities in coordination with the Community Service Project Manager We offer An interesting job with a 5 months contract and possibility of renewal. Salary and conditions are in accordance with DRC Turkey’s Terms of Employment for National Staff. You must be available to work in Hatay (Turkey) Need further information? For more details on this position please contact our HR Officer Mr. Mohammad Kaisanyah at recruitment@drc-turkey.org. Please note that applications sent directly to Mohammad Kaisanyah will not be considered.   Commitments DRC has a Humanitarian Accountability Framework, outlining its global accountability commitments. All staff are required to contribute to the achievement of this framework (http://drc.dk/about-drc/vacancies/current-vacancies/).   Application process Interested? Then apply for this position by clicking on the apply button or go to www.drc.dk and find Current Vacancies.  All applicants should send a cover letter and an updated CV no longer than four pages, both in the same language as the vacancy note. Your CV should also include contact details of three professional referees. Applications close on October 15st, 2015. The interviews are expected to take place the following week. Due to the urgency of the position DRC reserves the right to recruit a candidate who matches the required profile before the above deadline.  

  Aranan Nitelikler About you The successful candidate will have strong initiative and be self-motivated, with a strong commitment to teamwork and humanitarian principles. You will understand the rights and protection issues faced by refugees, children and women. You will be flexible, enthusiastic and willing to learn from others; with the ability to multi-task and cope with competing demands under tight deadlines.   You will be a confident leader and have experience managing a team. The successful candidate will be fluent in written and spoken Turkish and English. You will have a bachelor’s degree or higher in  international human rights, law, sociology, social work, or other relevant field ; with at least 1-2 years of relevant professional protection experience with a humanitarian aid organization. Ideally you will also have experience of working with Syrian refugees  

 • İş Açıklaması Gelen  taleplerle ilgili,teklifleri hazırlamak,  ilgili yazışmaları gerçekleştirmek, Teklife istinaden yapılan çalışmaların faturalarının kesilmesi, rapor ve serifikaların gönderilmesi, Personel belgelendirme kapsamında gerekli kayıtların tutulması ve saklanması, CRM Sistemine, Mikro’ya ve diğer otomasyon sistemlerine gerekli verileri zamanında ve doğru olarak girmek Müşteri ve çözüm ortaklarımızla iletişimi sağlayamak

  Aranan Nitelikler   Tercihen 2 yıllık yüksekokul mezunu Bilgisayar ofis programlarını kullanabilen Zaman yönetimini uygulayabilen Koordinasyon becerisine sahip İletişimi kuvvetli, Planlı ve detaycı çalışan Anadolu Yakası'nda oturan Bayan çalışma arkadaşı aranıyor. 

 • Proje Sorumlusu
  Konimpex
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Uluslararası Hammadde tedarikçilerinden olan Konimpex Dış Ticaret Limited Şirketi,İstanbul ofisi için aşağıda belirtilen pozisyonda Proje Sorumlusu aramaktadır . Görevli olduğu sektöre ait projelerin gelişiminin iş birimlerine ve proje paydaşlarına düzenli ve gerekli olduğu kapsamda raporlanması ve projenin planlandığı şeklide ilerleyebilmesi için gerekli farkındalığın oluşturulması, Sorumluluğundaki projelerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Projenin tüm evraklarını,bütçelerini ,sözleşmelerini ve raporlarını Üst Yönetim’e sunabilecek, Piyasa ve Kullanıcı ihtiyaçlarını analizi yapacak, Müşteriler ve Tedarikçilerle planlı bir şekilde görüşmeler yapacak, Sorumlusu olduğu projelerdeki işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak ,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezun, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen Proje sorumlusu olarak  en az 1 yıl tecrübeli, Analiz yorumlama ve raporlama kabiliyeti bulunan, dinamik, iletişim becerisi yüksek, Öngörü ve çözümleme, planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Aktif olarak araç kullanan, Yurtiçi ve Yurt dışı projelerimizde seyahat engeli olmayacak, Ms Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Ekip çalışmasına yatkın, T.C Vatandaşı olan, Prezantabl,

 • Planlama ve Lojistik Mühendisi
  Memorial Sağlık Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üretim, Planlama ve Lojistik konularında deneyimli, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon, iletişim,  müşteri ve kalite odaklılık beceri ve yetkinliklerine sahip olan, Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl planlama deneyimine sahip, MS Project, Primavera 6.0, Excel kullanabilen, Tercihen büyük ölçekli hastane,otel, ofis, avm, karma projelerde tecrübeli, İş programını yorumlayıp hedeflerden sapmaları raporlayabilecek, Özellikle en az bir projede tüm disiplinlere ait kaynak yüklü iş programı hazırlamış ve iş süresi boyunca güncellemesini yapmış, Sistemli, takipçi ve düzenli raporlama disiplinine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Projemizde görevlendirilmek üzere Planlama ve Lojistik Mühendisi aranmaktadır.  

 • Planlama Müdürü
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Genel Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere " Planlama Müdürü " arıyoruz.   Mağazaların satış ve stok seviyelerinin takip edilmesi, analiz edilmesi ve iş emri parametrelerinin oluşturulması Mağazaların stok kapasitelerinin ve dağıtım metodolojilerinin geliştirilip kurulması  Satış tahminleri, tedarik tahminleri ve bütçe çalışmalarının yapılması, ilgili bölümlere bilgi akışının sağlanması Planlama ekibinin ve süreçlerinin yönetilmesi ve geliştirilmesi Planlama ve Lojistik süreçlerinde verimlilik sağlayacak proje ve uygulamaların yönetilmesi  

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin İstatistik, Matematik ve Mühendislik bölümlerinden mezun Perakende sektöründe planlama ve stok yönetiminde 5 yıl üzeri deneyimli En az 3 yıl yöneticilik tecrübesi olan Analitik yönü kuvvetli Problem çözme, karar alma ve liderlik becerileri gelişmiş ERP programları ve süreçlerinde tecrübe sahibi Farklı iş modelleri için yenilikçi çözümler geliştirebilecek Detaylara hakim, pratik ve çözüm odaklı

 • İş Açıklaması Sevkiyat tarihlerini baz alarak siparişlerin üretimden sonraki tüm aşamaların planlamasını yapmak, sevkiyat tarihinde siparişlerin yüklenmesi için gerekli organizasyonun yapılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite veya en az MYO mezunu, MS Excel uygulamasına hakim, Çorap sektöründe deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sevk ve İdare konusunda yöneticilik özelliklerine sahip, Raporlama yapabilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Çok Uluslu bir şirketin üretim planlama bölümünde istihdan edilmek üzere Üretim Planlama Mühendisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisliği eğitimi almış , en az 5 yıllık tecrübesi olan , Akıcı olarak ingilizce kullanabilen , ERP programları hakkında bilgili , Mc Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen , Ekip çalışmasına yatkın , iş takibi ve sonuçlandırma beceresine sahip , Yurt dışı seyahat engeli olmayan , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , 30 yaşını aşmamış , Askerlik görevini tamamlamış , Bay ,

 • Üretim Planlama Mühendisi
  Kanca El Aletleri A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmalarıarasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin Üretim Planlama, Satış ve Satınalma departmanlarında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin , Fizik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği ve Matematik bölümünden mezun, -Tercihen Otomotiv sektöründe 1 yıl deneyimli ve yetiştirilmek üzere, -Tercihen İngilizce veya Almanca dillerinden en az birisini bilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -30 yaşını aşmamış, -İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, -Takip ve sonuçlandırmaya odaklı, esnek çalışma prensiplerine uyum gösterebilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, -Kalite ve düzen oluşturabilen, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, -Müşteri odaklı çalışabilecek, kendini ve ekibini sürekli geliştirmeye istekli, Otomotiv tecrübesi olan veya yetiştirilmek üzere çalışanlar aramaktayız. Not: Gebze, Darıca, Kurtköy ve E5 üzerinden Göztepe servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • İş Açıklaması MRP / ERP  (Üretim programlarını kullanarak üretim planlamayı ve ilgili tüm süreçleri yapmak. Yurtiçi  ve yurt dışından satın alınacak direkt ve endirekt malzemelerin planlanmasından fabrikaya teslimine ve müşterilere sevk edilecek ürünlerin satış planlamasından müşteriye teslimine kadar olan süreci yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun olmak (Endüstri,Makine,Malzeme ve Metalurji ) Üretim Planlama ve Lojistik konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip olmak Mikro proğramlarını (üretim planlama proğramlarını ) iyi derecede aktif olarak kullanmak Otomotiv Sanayiinde en az 3 yıllık tecrübeye sahip olmak Konusu ile ilgili kalite eğitimlerini almış olmak İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak Yurtiçi ve yurt dışı seyahat engeli olmamak Erkek adayların   askeriliğini tamamlamış olması

 • Planlama Elemanı
  Karbel Konfeksiyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tekstil meslek lisesi / yüksekokulu mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Tercihen gömlek üretiminde tecrübeli, Aksesuar konusunda bilgili, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Tercihen İngilizce bilen, BAYAN, Not : Gömlekte deneyimi olan adayların başvuruda bu detayı özellikle belirtmesi gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız için PLANLAMA MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği,İşletme,İktisat,Matematik,İstatistik bölümlerinden mezun, Malzeme ve Üretim Planlama konularında minimum 2 yıl tecrübeli, Bayan, Esnek ve Yoğun Çalışma Saatlerine Uygun, Prezentabl, Ekip Çalışmasına Yatkın, Direk Olarak Operasyon Direktörüne bağlı çalışacak, ERP uygulamaları ile çalışmış (SAP,İAS,Netsis,Mikro…vs), 25-32 Yaş arasında, Seyahat Engeli Olmayan.  

 • Planlama Uzmanı
  Ekol Logistics
  İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Lojistik sektörünün önde gelen lider kuruluşlarından olan şirketimize Planlama Departmanı'nda aşağıdaki görevleri yerine getirecek Kara Taşımacılığı Planlama Uzmanı aramaktayız.   Planlanan yüklerin ilgili parametreleri dikkate alarak zamanında ve optimum kaynak kullanımı, rota, taşıma modu ile planlanması, takibi ve raporlanması, Siparişin alınmasından, teslim sürecinde ilgili depolara, müşterilere veya sevk gümrüklerine varışına kadar ki tüm sürecin takip edilip sistemde güncellemelerin yapılması Olası gecikme riski ve problemlerde alternatif çözümlerin proaktif bir şekilde ilgili birimlerinde desteğiyle birlikte yaratılması, planlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun ( Tercihen Mühendislik, Lojistik, Dış Ticaret, İşletme, Matematik ) İyi derecede İngilizce , tercihen 2.dil olarak Rusça bilen, Analitik ve takım oyuncusu, Uluslararası taşıma hizmetlerinde araç ve yük planlama konusunda yetiştirilmek üzere ya da 2 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın.

 • Planlama Uzman Yardımcısı
  Ekol Logistics
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması İthalat/İhracat dispozisyonlarının zamanında yapılıp yapılmadığını kontrol etmek, Planlamaların yapılması, yapılmış ithalat/ihracat  araçlarının güzergahına göre, gemi, tren organizasyonlarını ve çekici atamalarını takip ve kontrol etmek, Araçların güzergahları dahilinde nakliye süreçlerini etkileyebilecek olası problemleri veya plana uymayan  olağan dışı gelişmeleri önceden tespit etmek, operasyon sorumlularını uyarmak ve çözüm bulmak adına bu birimlerle ortak işbirliğine gitmek, İthalat/ihracat araçlarının Olması Gereken teslim tarihlere uygun olarak nakliye süreçlerini takip ve kontrol etmek. Olması Gereken tarihlerin aşıldığı veya aşılacağı durumları tespit eder etmez operasyon birimlerini uyarmak, gerekli önlemlerin alınmasını temin etmek,   Özellikle ihracat araçlarının gümrükleme aşamalarını, liman teslimlerini ve Trieste, Sete ve Almanya tren terminallerimizdeki çekici atamalarını takip ve kontrol etmek, Acenta tarafından teslimatları yapılmış yüklerin, teslim tarihlerinin sisteme girilmiş olmasını kontrol etmek,eksiklikler varsa acenta temsilcisini bu konuda uyararak girişlerin zamanında yapılmasını temin etmek. Haydarpaşa/Alsancak – Trieste/Sete arasında çalışacak 4 gemimizin faaliyetiyle alakalı olarak araçlarımızın gemi biniş ve inişlerini takip etmek, yabancı ve özmal çekici organizasyonunu ilgili birimlerimizle koordineli olarak kontrol etmek, İngiltere’ye varmış ve boşaltma sürecine başlamış araçların boşaltma süreçlerini takip etmek, acente ile iletişimde olup boşaltma süreçlerin en kısa sürede oluşmasını takip etmek sağlamak, olmusuzlukları raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun ( Tercihen Mühendislik,Lojistik, Dış Ticaret, İşletme, Matematik) İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Uluslararası taşıma hizmetlerinde araç -yük planlama ve gümrükleme konusunda minimum 2 yıl deneyim sahibi, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Analitik, takım oyuncusu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

 • İş Açıklaması Lojistik hizmet verdiğimiz şirketimiz bünyesinde yer alan Operasyon Bölümü 'nde görevlendirilmek üzere "FİLO SEFER / ARAÇ PLANLAMA MÜHENDİSİ" arayışımız bulunmaktadır.   Yüklerin özelliklerine, niteliğine bakarak yükleme sıralaması planlaması yapacak, Sefer planına göre en verimli seviyede treyler ve çekici atamasını sağlayacak, Kaynakları verimli kılacak şekilde yük kaynak eşleşmesini yapacak, Bunun için karar destek sistemlerinin kurulumunda değer yaratacak öneriler, sistemler kuracak, Boş araç hareketlerini minimize edecek şekilde rota planları yapacak, Araç bekleme sürelerini minimize edecek, Sürücü performanslarını izleyecek, raporlayacak, Yakıt, yol ücretlerini de dikkate alacak, bunlara göre sefer planlarını maliyet tabanlı yönetebilecek,   Gerekli masraf kayıtlarını oluşturacak, raporlayacak, Süreçlerin etkin ve şeffaf yönetimi için gerekli sistem ve süreç geliştirme çalışmalarına dahil olacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da Matematik bölümlerinden mezun, Sefer ve rota planlama, ileri planlama, üretim planlama konularında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çözüm ve hedef odaklı, dinamik ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Stratejik Planlama Müdürü
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğünde görev yapacak; Stratejik yönetim sürecinde aktif rol alınması (dış analiz, rekabet analizleri, strateji oluşturma, kurumsal performans programı, balanced scorecard, strateji haritaları, stratejik iletişim) Stratejik kararlara hizmet edecek araştırma ve analizlerin yapılması, Stratejik yönetim sistemlerinin geliştirilmesinde rol oynanması ve fikirlerin geliştirilmesi, Finansal projeksiyon ve senaryo çalışmalarında görev alınması (gelir tablosu, nakit akım, bilanço) görevlerini yönetecek "Stratejik Planlama Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · • Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, • Süreç yönetimi bilgisine ve etkin raporlama becerilerine sahip, • MS Office programlarına hakim, • Sonuç odaklı ve analitik düşünme yeteneğine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İşletme Mühendisi
  Entek İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız tuğla üretim sektöründe faaliyet gösteren alanında lider firmamız için, İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşletme içinde üretim ve bakım ekiplerine mühendislik desteği vermek, Tesis arızalarında mühendislik ve problem çözme desteğinde bulunmak Vardiya şeflerine günlük üretim problemlerinin giderilmesinde teknik olarak yardımcı olmak, Üretim ve bakım maliyet düşürme iyileştirme çalışmalarında bulunmak ,liderlik etmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İyi dercede ingilizce dil bilgisi olan ve aktif olarak kullanabilen, Benzer görevlerde min.5 yıl tecrübesi olan, İyi derecede Autocad resim çizme ve okuma bilgisinin olan, Günlük üretim ve verimlilik hedeflerini takibi ve gerçekleştirmek üzere, çalışmalar yapan, İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili konularında bilgili olan, Analitik düşünen ve problem çözme tekniklerini bilen, Günlük üretim detaylarını takip eden, Yeniliklere ve yeni projelere açık, AR-GE konusunda istekli, İstanbul / Kemerburgaz lokasyonunda çalışabilecek Aday arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Şanlıurfa Üretim Tesislerinde çalışmak üzere " Planlama ve Lojistik Sorumlusu ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarına çok iyi derecede hakim, Tercihen ERP programları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen iyi dercede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Şanlıurfa' da ikamet eden, edebilecek

 • İş Açıklaması Gümüş sektörünün öncü kuruluşu olan Şirketimizde görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip MÜHENDİSLER aramaktayız. Bizzat üretimin içinde,üretim sürecinin yönetim ve yönlendirilmesinde görev alacak, Üretim faaliyetlerinin etkin ve verimli yürütülmesini ve sürekliliğini sağlayacak, Sorumlu olduğu görevlerle ilgili gerekli raporlamaları hazırlayacak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Metalurji Mühendisi olmak veya diğer mühendislik dallarından birinden mezun olmak, İngilizce bilmek tercih sebebidir. MC Offıce Proğramlarını iyi derecede kullanabilmek, Tercihen tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeni mezun olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak, Sigara içmemek tercih nedenidir.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Planlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?