Planlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Planlama
 • Üretim Planlama Mühendisi
  Kanca El Aletleri A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmalarıarasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin Üretim Planlama, Satış ve Satınalma departmanlarında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin , Fizik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği ve Matematik bölümünden mezun, -Tercihen Otomotiv sektöründe 1 yıl deneyimli ve yetiştirilmek üzere, -Tercihen İngilizce veya Almanca dillerinden en az birisini bilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -30 yaşını aşmamış, -İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, -Takip ve sonuçlandırmaya odaklı, esnek çalışma prensiplerine uyum gösterebilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, -Kalite ve düzen oluşturabilen, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, -Müşteri odaklı çalışabilecek, kendini ve ekibini sürekli geliştirmeye istekli, Otomotiv tecrübesi olan veya yetiştirilmek üzere çalışanlar aramaktayız. Not: Gebze, Darıca, Kurtköy ve E5 üzerinden Göztepe servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • İş Açıklaması Ürün maliyet analizleri yapmak, Müşteri mennuniyetini ve üretim verimliliğini göz önünde bulundurarak satış siparişlerine termin vermek, Üretim planını ve malzeme ihtiyaç planını hazırlamak ve diğer planlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, tedarik ve üretim gerçekleşmelerini izlemek, Müşterilerden gelen siparişlerin takibini yaparak, ürün ağaçlarında yer alan hammadde ve malzemeler için kritik stok seviyelerini kontrol altında tutarak kapasite planlaması dahilinde Satış Destek Birimine termin bilgisi vermek, Malzeme ihtiyaç planlamasının yapılması ve malzemelerin zamanında temininin sağlanması, Üretimin, taahhüt edilen zaman aralıklarında gerçekleşmesini sağlamak, Dışarıdan tedarik edilecek malzemenin zamanında depo stoklarına getirilmesini sağlamak, Yeni devreye girecek ve devreden kalkacak ürünler ile ilgili planlama ve stok yönetimi yapmak, Görevi ile ilgili gerekli raporların hazırlanması ve ilgili birimler ile paylaşmak, Firma içindeki malzeme akışını, üretim süreçlerini, ERP/MRP/Barkod uygulamalarını geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen, üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümünden mezun Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek Ürün maliyet analizleri yapabilen Tedarik planlama alanında tecrübeli İletişim becerileri güçlü İngilizce bilen MS Office, ERP/BPM ve envanter stok kontrol sistemlerine hakim Simülasyon programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Planlama alanında kariyer hedefi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Stres altında, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen sürücü ehliyetine sahip

 • İş Açıklaması Firmamız yurtiçi ve yurtdışında İnşaat mühendisliği proje hizmeti vermektedir. İstanbul (Ataköy 9. Kısım) ofisimizde görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Betonarme Yapı Tasarımı konusunda deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, İlgili programa veya programlara hâkim (İdecad statik, Sta4CAD v.b), Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması We’re looking for a "Production Planning Engineer” for our client company which is operating in automotive industry.

  Aranan Nitelikler University degree in engineering departments, Minimum 1-2 years of experience in production planning, Good level English knowledge, Knowledge of SAP is an asset, Good level knowledge of Ms Office programs, Analytical minded, creative, open to changes, and good communication skills, No military service obligation for male candidates.

 • Üretim Planlama
  Quzu
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Gelen ürün siparişleri doğrultusunda gereken Kumaş ve Aksesuar planlamasını gerçekleştirmek, Nebim V3 üretim takip programı üzerinde üretim planlama sürecini takip etmek, Satınalınan Kumaş ve Aksesuarların kalitesini denetlemek, Kumaş ve Aksesuar depolarının yönetimini sağlamak, Fason üretim konusunda gerekli organizasyonu yapmak, Ürün maliyetlerinin çıkarılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim Planlama süreçlerinde deneyimli, Konfeksiyon İmalatında deneyimli üretim ve planlama tecrübesine sahip olmak, Gelen siparişlere uygun hammadde planlaması yapmak, Günlük,haftalık ve aylık üretim planlamasını yapmak, NEBİM V3 ERP bilgisine sahip olmak ve kullanabiliyor olmak, Zaman analizi, iş etüdü, metod geliştirme, verimlilik konularına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için Askerlikle ilişkisi olmayan, Bayan veya Bay takım arkadaşları arıyoruz, Hazır giyim firmalarının Planlana ve Üretim departmanlarında en az 3 yıl çalışmış (tercihen koleksiyon üretim tecrübesi olan) Referans verebilen ·Esnek çalışma saatlerine uyumlu Üniversite mezunu Disiplinli ,düzenli sorumluluk alabilecek Planlama,uygulama,raporlama yeteneklerine sahip Takım çalışmasına uyumlu ​ ​

 • Lojistik Planlama Uzmanı-Ikea Ümraniye
  Ikea
  İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Satış ve Tedarik Destek Uzmanı, Lojistik departmanın bir üyesi olarak, satış tahmini yönetimi ve tedarik sürecinden sorumlu olacaktır. Bu rolde Satış ve Tedarik Destek Grup Lideri’ne raporlayacaktır. • Ürün bulunurluğunu üst seviyede tutmak için Satış ve İç Mekan & Görsel Sunum departmanları ile işbirliği içinde çalışıp gerekli aksiyonları almak • Stoksuz kalmayı ve overstok olmasını engellemek için satış dalgalanmalarını analiz etmek ve değerlendirmek • Gerçekleşecek olan stoksuz kalma durumunu Satış ve İç Mekan & Görsel Sunum departmanlarıyla paylaşmak, öncesinde önlemlerin alınmasını sağlamak • Haftalık satış tahmin raporlarını satış ekibi ile paylaşarak gerekli düzeltmeleri yapmak • Ticari aktivitelerde, ilgili olduğu departmanın ürünlerinin zamanında gelmesini sağlamak • Ürün değişim tarihlerinde yeni ürünlerin satış başlangıç tarihinde mağazada olmasını sağlayıp son satış tarihi gelen ürünlerin zamanında tükenmesini sağlamak • Fiziksel stok hareketlerinin doğru ve zamanında gerçekleşmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, tercihen mühendislik bölümlerinden mezun olmak • İyi düzeyde ingilizce bilmek • Tercihen 1-2 yıllık lojistik deneyimine sahip olmak • MS Office programlarına hakim olmak • Güçlü analitik düşünme yeteneğine sahip olmak • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak • Tercihen Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • Planlama Uzmanı
  Aster Tekstil
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tekstil sektöründe örme/dokuma konfeksiyon alanında faaliyet gösteren firmamız, %100 ihracat yapmakta olup, Avrupa'nın önde gelen markalarına kendi tasarımlarını sunmakta ve üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere ; PLANLAMA UZMANI aramaktayız. Üniversitelerin Endüstri veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Örme konfeksiyon ürünleri imalatı ve ihracatı yapan bir firmada Planlama organizasyonunda ilgili görevde 2- 3 yıl deneyimli, Ürün yorumlama, baskı-nakış ve dikiş teknikleri konusunda bilgili, İletişim yönü güçlü, Planlama yapma becerisi gelişmiş, Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, Avrupa yakasında ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş alüminyum profil imalatı yapan bir firma olarak, Bünyesine bu pozisyona uygun çalışma arkadaşı alacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Kalite uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Üretim süreçlerini takip edebilecek, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,iletişim ve raporlama becerileri gelişmiş Temel Ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar kullanımında deneyimli, Aktif araç kullanabilen (tercihen) İstanbul- Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden, Bay adaylar askerliğini tamamlamış olmalı, Bayan adaylar 20 - 35 yaş aralığında.

 • Hammadde Planlama Uzmanı
  Ozon Tekstil
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Sipariş bazında ihtiyaç duyulan kumaş miktarını belirlemek, Kumaş maliyet ve fire oranlarını verimlilik esaslarına uygun olarak hesaplamak, Kumaş pastal verimliliklerini analiz etmek, Kumaş siparişlerini vermek, sipariş ve sevkiyat sürecini takip etmek, Kumaş üretim planlamasını yapmak, tedarik termini ve kalitesini takip etmek, Kumaş tedarikçi ilişkilerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezun, Hazır giyim sektöründe ‘Örme Kumaş Planlama’ alanında 3 yıllık deneyime sahip, Kumaş miktarı ve maliyet hesaplama, kumaş sevkiyat ve planlamada deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • Proje Sorumlusu
  Konimpex
  İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Uluslararası Hammadde tedarikçilerinden olan Konimpex Dış Ticaret Limited Şirketi,İstanbul ofisi için aşağıda belirtilen pozisyonda Proje Sorumlusu aramaktadır . Görevli olduğu sektöre ait projelerin gelişiminin iş birimlerine ve proje paydaşlarına düzenli ve gerekli olduğu kapsamda raporlanması ve projenin planlandığı şeklide ilerleyebilmesi için gerekli farkındalığın oluşturulması, Sorumluluğundaki projelerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Projenin tüm evraklarını,bütçelerini ,sözleşmelerini ve raporlarını Üst Yönetim’e sunabilecek, Piyasa ve Kullanıcı ihtiyaçlarını analizi yapacak, Müşteriler ve Tedarikçilerle planlı bir şekilde görüşmeler yapacak, Sorumlusu olduğu projelerdeki işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak ,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezun, İyi derecede İngilizce ve Rusça bilen Proje sorumlusu olarak en az 1 yıl tecrübeli, Analiz yorumlama ve raporlama kabiliyeti bulunan, dinamik, iletişim becerisi yüksek, Öngörü ve çözümleme, planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Aktif olarak araç kullanan, Yurtiçi ve Yurt dışı projelerimizde seyahat engeli olmayacak, Ms Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Ekip çalışmasına yatkın, T.C Vatandaşı olan, Prezantabl,

 • İş Açıklaması · Kategoriye ilişkin amaçları belirleyip bu amaçlara uygun stratejiler geliştirmek, · Şirket hedefleri ve piyasa dinamikleri doğrultusunda sorumlu olduğu kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek, · Sorumlu olduğu ürünler için uygun tedarikçilerin belirlenmesinde ve tedarikçi firmalar ile sözleşmelerin yapılmasında etkin rol oynamak. · Kategoriye dahil tüm ürünlerin satış, stok, atıl stok ve kârlılık hedeflerinden sorumlu olmak. · Kategori hedeflerine ulaşılması için gereken aksiyonları planlamak ve uygulanmasını koordine etmek, · Sorumlu olduğu ürünlerin planlama ve stok yönetimi gerçekleştirmek, · Ürünlerin fiyatlandırılmasından sorumlu olmak , fiyatların geçerli ve rekabetçi olmasını sağlamak, · Sektördeki yeni trendleri , uygulamaları ve rekabetteki gelişmeleri yakından takip etmek, · Satın alma siparişlerini oluşturmak ve tedarikçilere yönlendirmek, · Satış ekibi ve Ar-ge ile koordineli çalışarak ürün stratejilerine yön vermek,

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi, iktisat v.b. bölümlerinden mezun, · Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübesi olan, · Bayan Ayakkabı Satınalma / Satış becerileri gelişmiş, · Analitik düşünen ve koordinasyon yeteneğine sahip · MS programlarını aktif kullanabilen, · Enerji ve motivasyonu yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli. · Nebim programına hakim.

 • İş Açıklaması Türkiye’nin önde gelen sanayi firması olarak büyüyen ailemizin, Tuzla'daki tesislerinde üretim bünyesinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun; tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu, Üretim planlaması konusunda deneyimli, Stok ve tedarik yönetimi konusunda tecrübeli, ERP ve MRP altyapısı güçlü, MS Office uygulamalarında yetkin (Ms Access, MicroSoft SQL), Maliyet ve verimlilik konularında bilgi sahibi, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üretim Planlama Sorumlusu aramaktayız.

 • Planlama Elemanı/ İstanbul
  İmza
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Üretim- Planlama bölümünde yetiştirilmek üzere "ÜRETİM - PLANLAMA ELEMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek lisesi mezunu veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, BAY adaylar.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL MÜHENDİSİ aramaktayız. Müşteri siparişlerine göre üretim planı yapmak ve kontrol etmek, Üretim planına göre malzeme gerkesinme planlarını hazırlamak ve kontrol etmek, Malzeme hareket sistemleri(Kanban) kurmak, uygulamak ve kontrol etmek, Tedarikçi yönetimi ve kontrolü, Stok yönetimi, İç ve dış lojistik konuları,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun. Tercihen 2-3 yıl planlama tecrübesi olan ( Tercihen otomotiv yan sanayide deneyimli) Akıcı İngilizce dil bilgisine sahip, ERP program deneyimi olan, Analitik düşünebilen, problem çözme odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli / Gebze / İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Marketıng Intern
  C&A Moda Tic. A.Ş.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması WHO ARE WE ? Short history of C&A worldwide, Foundation in 1841 -owned by German/Dutch family – first store in Sneek, NL Over 1500 stores in Europe / 21 countries – and growing Head-offices in Düsseldorf & Brussels 34.500 employees, T/O : approx. 5,5 billion €/year Business principle – value for money C&A also in South America – one of the leading fashion retailer Offering quality fashion for the whole family at remarkable good price Ethical values - clear commitment to high professional and ethical standards and social responsibilities Basic principles - openness, integrity and respect for the individual.

  Aranan Nitelikler WHO ARE WE LOOKING FOR? 3rd or 4th year university students or master student Able to work minimum 3 days a week Excellent command of English (both written and spoken) Professional knowledge of MS Office applications Strong in communication and analytical thinking skills Culturally open minded, problem solver, creative thinker, team player

 • Planlama Şefi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması • Bütçe, planlama, maliyet kontrol ve raporlama, • Yeni geliştirilen projelerin bütçe ve planlama yönetimi, iş programı hazırlanması, • Mevcut projelerin bütçe ve planlama kontrolü ve takibi, gerekli revizyonların yapılması, gerçekleşmelerin takibi, • Periyodik raporların düzenlenmesi, yönetimi ve kontrolü, • Bilgisayar ortamında iş programı yapılması ve takibi, • Şirket içi diğer birimler, şantiyeler ve ilgili merkez gruplarıyla (elektrik, mekanik, satınalma, tasarım, vs.) teknik koordinasyonun yürütülmesi, bilgi ve doküman akışı ve paylaşımının sağlanması, • Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) tabanlı çalışma ve planlama yapılması.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin merkezi bünyesinde görevlendirmek üzere 'Planlama Şefi' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Planlama konusunda en az 7 yıl deneyim sahibi, Yoğun ve dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

 • Planlama Müdürü
  Süper Tekstil
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ev Tekstil sektöründe faaliyet gösteren fabrikamız Süper Tekstil A.Ş. de görevlendirilmek üzere müşterilerden gelen siparişler doğrultusunda, üretim departmanıyla koordineli olarak, ürünlerin üretim planlamasından sorumlu olacak PLANLAMA MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, -Planlama, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, -Alanında 5 yıl tecrübeli ,sunum ve raporlama becerisi yüksek, -Koordinasyon ve iletişim yeteneği güçlü, yoğun ve stresli çalışma ortamlarında uyum gösterebilen, -Çorlu,Çerkezköy,Kapaklı,Velimeşe dolaylarında ikamet eden, -Askerlik ile ilişiği olmayan, takım arkadaşı alınacaktır.

 • Ürün Yöneticisi
  Karaca A.Ş
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tüketici ihtiyaç ve taleplerini pazar fırsatları doğrultusunda değerlendirerek, hedef ve stratejiler doğrultusunda, koleksiyon oluşumuna destek verip, optimum ürün karmasını oluşturmak, Şirket bünyesindeki dağıtım kanallarından gelen teleplere istinaden ürün geliştirmek, ürün planlaması yapmak ve tedarik etmek, Stok optimizasyonunu gerçekleştirerek, ürün performanslarını değerlendirmek ve gerekli aksiyonları almak, Tedarikçi anlaşmalarını yaparak, tedarik süreçlerini uygulamak. Sorumlu olduğu ürün grubunun pazar araştırmasını yaparak, ürün konumlandırmalarını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Perakende / Mağazacılık sektöründe ürün yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen ve tercihen ERP programına (Axapta) hakim, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişim bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme becerisi yüksek, Bütçe duyarlılığı ve kar odaklılık ilkesiyle çalışan, Ev tekstili ağırlıklı sektör bilgisi olan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun 'Kıraç' lokasyonunda görev alacak; "Yakıt ve Otoban Takip Sorumlusu" çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Planlama Mühendisi
  İmpa Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Planlama Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun *Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl teknik ofis departmanlarında Planlama Mühendisi olarak görev almış *Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı *Adam / saat, Scurve, verimlilik analizi konularında tecrübeli *Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın, disiplinli *Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • Planlama Mühendisi
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yalova’da kurulu tersanemizin Planlama departmanında yeni inşa tarafında istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip eleman alınacaktır. Proje planları oluşturarak yapılan işleri takip etmek, Plandaki aksamaları ve/veya eksikleri tespit ederek raporlamak, Proje planının güncelliğini sağlamak, işlerin plana bağlı kalınarak yürütülmesi amacıyla çalışmalarını gerçekleştirmek ve koordine etmek, Proje ekibini yönlendirmek, Proje ile ilgili yapılan planlamalar çerçevesinde, iş emirlerini zamanında açmak, İş emirleri için gerekli kaynakların planlamalarını yapmak, Taşeron teknik şartnameleri hazırlamak, sözleşmeler yapmak, Anlık olarak proje planı ve iş akışlarını gözlemleyerek sorunları tespit ederek sistematik çözümler getirmek, Proje ile ilgili raporları oluşturmak, analiz etmek ve çözümler üretmek,

  Aranan Nitelikler Enaz 5 yıllık tersane tecrübesi olan Gemi İnşa veya Endüstri Mühendisi, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve MS Project programlarını iyi derecede bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Projelerin iş emirlerinin hazırlanması, takibi ve iş akış seviyesi hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, Sonuç odaklı çalışan, dikkatli, detaylara önem veren, takipçi, Tercihen Yalova veya Kocaeli (Karamürsel) çevresinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen sigara kullanmayan

 • Yönetici Asistanı
  Dutch Protein & Servıces…
  İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İş Açıklaması Gıda Katkı Malzemeleri üretimi ve satışını yapan Hollanda merkezli firmamizin Türkiye Şubesi'nde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.İşin Tanımı: Diksiyonu düzgün ve telefon diyaloğu iyi olan, İnternet ve internet uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Ofis içi idari işleri yapabilen, Yazışma tekniklerini bilen ve raporlama yapabilen,

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Yüksek okul ve ya üniversite mezunu, İyi derece İngilizce konuşma, anlama, okuma, yazma, Profesyonel iş deneyimi (min. 2 yıl) olan ve CV sinde referanslarını belirten, Sorumluluk bilinci yüksek, Problem çözmeye odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği, Tercihen uluslararası firmada çalışmış, İthalat/İhracat bilgisi, MS Ofis Uygulamalarına hakim, Ofis cihazlarını iyi kullanabilen, Aktif otomobil kullanımı, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, (Ofis Küçükyali'dadır) Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması,

 • Stok Kontrol Personeli
  Çift Geyik Karaca Giyim
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Mağazacılık ve Perakendecilik alanında hizmet vermekte olan köklü firmamızın Yenibosna' da bulunan genel müdürlüğünde Denetim ve İş Geliştirme Müdürüne bağlı olarak çalışacak Stok Kontrol Personeli aramaktayız. Mağaza ve franchisinglerde bulunan ürünlerin envanter kontrollerini yapar. Mağaza ve franchisinglerde bulunan ürünlerin sayımını gerçekleştirir. Denetim ve sayım sonuçlarını yöneticisine raporlar.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun, Sistem Araçlarını (Nebim Winner, MS Office) kullanabilen, Yurtiçi seyahate açık, Tercihen ehliyet sahibi (B Sınıfı), Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Analitik ve çözüm üretebilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar.

 • İş Açıklaması Are you passionate about analyzing reports and working with people? Continue your career with CCC and bring in your best practice experience to develop and improve Turkish Airlines Project Monitoring and Planning Processes. Competence Call Center is one of Europe’s leading call center companies. With 13 locations in 8 countries,more than 5,000 service professionals provide top quality call center services. Starting immediately, we are looking for a Senior Monitoring and Planning Specialist located in Istanbul Office for Turkish Airlines Project. • Provide overall technical guidance for Monitoring and Evaluation plan development • Oversee implementation of Project monitoring and planning strategies and requirements including both data collection in the field and compilation of data based on records • Monitor compliance with M&E plans, track quality management to reach out SL • Prepare descriptive reports about program initiatives. Determine the KPI’s on a daily basis • Work with Teamm Leaders closely and improve their monitoring and evaluation systems • Designs and monitors a performance management tracking system. Interprets statistical trend analysis to identify service utilization and other trends • Provides planning and research assistance to program and operation staff of the agency • Collects data of call volumes / durations, turnover, absence and sickness and cross check within the reports • Monitors strategic planning documents in order to develop local planning recommendations • Accesses, develops and reviews data, which serves as a basis for developing new procedures, mechanisms or measures to implement strategies to assist management goals and objectives

  Aranan Nitelikler • University degree in relevant fields (social sciences, demography, statistics or equivalent) • 5 years of progressively responsible professional work experience at national and international levels program monitoring / evaluation and planning • Strong analytical, quantitative and qualitative research skills • Knowledge of computer management skills, including internet navigation and various MS Office applications, especially Excel and Pivot Table • Highly organized with a proven ability to meet deadlines. • Ability to organize HC of the team and forecast necessary workforce requirements to HR • Good analytical, negotiating and communication skills • Acute attention to deal and strong work ethic • Good level of English ( written as well as spoken) • Working in a stylish environment (Open space office)

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa fabrikamız bünyesinde Renkler Makina ile çalışacak Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Planlama Uzmanı, Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; *** Üretimin sürekliliği ve stok çevrim hızı hedefi doğrultusunda malzeme ihtiyaç planlama ve stok kontrol faaliyetlerini etkin olarak yürütmek. *** Müşteri siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimi planlamak, bu çerçevede üretimin akışını izlemek, müşteri sevkiyatlarını planlamak ve yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında planlama departmanında deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Netsis programının ilgili modüllerini kullanabilen, İşi ile ilgili hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa fabrikamız bünyesinde Renkler Makina ile çalışacak Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Planlama Mühendisi, Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; *** Üretimin sürekliliği ve stok çevrim hızı hedefi doğrultusunda malzeme ihtiyaç planlama ve stok kontrol faaliyetlerini etkin olarak yürütmek. *** Müşteri siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimi planlamak, bu çerçevede üretimin akışını izlemek, müşteri sevkiyatlarını planlamak ve yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında planlama departmanında deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Netsis programının ilgili modüllerini kullanabilen, İşi ile ilgili hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • Planlama Uzmanı
  Dest Tekstil
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Örme kumaş üretimi yapan 60 örme makinalı işletmemizde istihdam edilmek üzere "Planlama Uzmanı" aramaktayız. Gelen siparişlerin planlanması, örme ve boya talimatlarının hazırlanması, üretim sürecinin takip edilerek tamamlanan siparişlerin kapanış raporlarının hazırlanması. Gerekli planlama kayıtlarının oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Tercihen lisans mezunu Örme kumaş veya hazır giyim planlamasında en az 5 yıl tecrübeli Analitik düşünebilen, pratik Analiz ve problem çözme yeteneğine sahip, çözüm ve sonuç odaklı Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü Askerliğini tamamlamış ( bay adaylar için)

 • Üretim Mühendisi
  Dest Tekstil
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Örme kumaş üretimi yapan 60 örme makinalı işletmemizde Üretim Planlama ve Kontrol sürecinde yetiştirilmek üzere adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite'lerin Tekstil veya Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun Iyi derecede İngilizce bilen Öğrenmeye hevesli Analitik düşünebilen Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış ( bay adaylar için)

 • Kalite Kontrol Sorumlusu
  Özlider Plastik
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Plastik ve poliüretan dan mamul ürünler üreten fabrikamızda Kalite Kontrol departmanında çalışacak kalite kontrol sorumlusu.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi , Yüksek Okul Teknik ressamlık veya Makine bölümlerinden mezun Plastik Enjeksiyon veya vakum proseslerinde 2 yıl deneyimli Kumpas kullanma , teknik resim okuma , mkalite süreçleri , plastik enjeksiyon parça bilgisi , SPC , CPK Özverili ve takım çalışmasına uygun , Takipci , Çalışkan, sorumluluk sahibi , yeniliklere açık, kendini ifade edebilen , sonuç odaklı disiplinli Benzer bir pozisyonda tercihen plastik sektöründe 2 yıl deneyimli, Ms ofis ve 2 D okuma Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Sefaköy ,Halkalı, Şirinevler servis güzergahlarımızda ikamet eden 25 - 35 yaş aralığında, askerlikle ilişiği olmayan bay elemanlar

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Planlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?