Planlama İş İlanları

Hepsini Temizle
Planlama
 • Emprime İşletme Sorumlusu
  Vakko
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üretimi yapılacak, ham ve işlem görmüş kumaşların istenilen renk ve şekillerde baskılı veya düz boyalı olarak üretilmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekstil Boya Baskı konusunda minimum 3 yıl deneyim sahibi, Renk bilgisi ve kombinasyonlarına hakim, Planlama ve zaman yönetimi becerilerine sahip, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Problem çözme ve karar verme yeteneği olan, Liderlik ve yöneticilik becerilerine sahip, Ms Office programlarını kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Stres altında çalışabilen, Seyahat engeli olmayan.

 • İş Açıklaması . Kategoriye ilişkin amaçları belirleyip bu amaçlara uygun stratejiler geliştirmek, · Şirket hedefleri ve piyasa dinamikleri doğrultusunda sorumlu olduğu kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek, · Sorumlu olduğu ürünler için uygun tedarikçilerin belirlenmesinde ve tedarikçi firmalar ile sözleşmelerin yapılmasında etkin rol oynamak. · Kategoriye dahil tüm ürünlerin satış, stok, atıl stok ve kârlılık hedeflerinden sorumlu olmak. · Kategori hedeflerine ulaşılması için gereken aksiyonları planlamak ve uygulanmasını koordine etmek, · Sorumlu olduğu ürünlerin planlama ve stok yönetimi gerçekleştirmek, · Ürünlerin fiyatlandırılmasından sorumlu olmak , fiyatların geçerli ve rekabetçi olmasını sağlamak, · Sektördeki yeni trendleri , uygulamaları ve rekabetteki gelişmeleri yakından takip etmek, · Satın alma siparişlerini oluşturmak ve tedarikçilere yönlendirmek, · Satış ekibi ve Ar-ge ile koordineli çalışarak ürün stratejilerine yön vermek,

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi, iktisat v.b. bölümlerinden mezun, · Benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübesi olan, · Bayan Ayakkabı Satınalma / Satış becerileri gelişmiş, · Analitik düşünen ve koordinasyon yeteneğine sahip · MS programlarını aktif kullanabilen, · Enerji ve motivasyonu yüksek, · Takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli. · Nebim programına hakim.

 • Endüstri Mühendisi
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan Momis Mobilya şirketimize ''Endüstri Mühendisi'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi Düzeyde İngilizce bilen, Analitik düşünme becerisine sahip, Genç ve dinamik, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen ERP raporlama vb. deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden ( tercihen; Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt)

 • İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Lisans mezunu, tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe dokuma alanında 3 yıl deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, değişime ve gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Üretim ile ilgili problemlerin yakından takibini gerçekleştirmek, termin zamanları ile ilgiliplanların kontrollerini yapmak, Atölye iş planlarının takiplerini gerçekleştirmek, Üretim planı için gerekli yarı mamulün sağlıklı bir şekilde ilgili atölyelere sevkini sağlamak, Inspection taleplerini gerçekleştirmek, Mamulün sağlıklı bir şekilde depoya sevkini sağlamak.

 • İş Açıklaması Deniz Tekstil 1994 yılında Denizlide kurulmuştur. 9.000 metrekaresi konfeksiyon bölümü, 18.000 metrekaresi iplik ve örgü bölümü, 6.000 metrekaresi boyahane bölümü olmak üzere 33.000 metrekarelik kapalı alana sahip`tir ve toplam 65.000 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. Konfeksiyon bölümünde 500 kişi, iplik ve örgü bölümünde 200 kişi, boyahane bölümünde 175 kişi olmak üzere toplam 875 kişi çalışmaktadır. Deniz Tekstil olarak kalite, çevre ve iş sağlığı - güvenliğini her faaliyetimizde ön planda tutmaktayız. Boyahane Bölümünde uygulanan Entegre Yönetim Sistemi ile de bu alanda önemli bir fark yaratmaktayız. Kalite politikamızın ana hedefi, tüm çalışanlarımızın benimsediği ekip çalışması ile "Kalitenin Sürekliliği"ni sağlamaktır. Bu sürekli gelişim ve değişim ile Deniz Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Örgü Fabrikamızda görev almak üzere; İstenen kalite ve terminde en uygun fiyata üretim yaptırmak, Üretici firmalarla görüşmeler yaparak gerekli olan planlamayı,organizasyon yapısını ve tedarik zincirini oluşturmak, İmalat ve planlama bölümlerinin iş akış organizasyonunun kontrolünü sağlamak, görevlerinde bulunabilecek'' PLANLAMA MÜDÜRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tekstil sektöründe deneyimli, Organizasyon,planlama ve takip konularında yetenekli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Temsil yeteneği olan, İş disiplini ve ekip ruhuna sahip, Sistematik çalışabilen ve analitik düşünme yeteneğine sahip.

 • Üretim Planlama
  Quzu
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gelen ürün siparişleri doğrultusunda gereken Kumaş ve Aksesuar planlamasını gerçekleştirmek, Nebim V3 üretim takip programı üzerinde üretim planlama sürecini takip etmek, Satınalınan Kumaş ve Aksesuarların kalitesini denetlemek, Kumaş ve Aksesuar depolarının yönetimini sağlamak, Fason üretim konusunda gerekli organizasyonu yapmak, Ürün maliyetlerinin çıkarılması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim Planlama süreçlerinde deneyimli, Konfeksiyon İmalatında deneyimli üretim ve planlama tecrübesine sahip olmak, Gelen siparişlere uygun hammadde planlaması yapmak, Günlük,haftalık ve aylık üretim planlamasını yapmak, NEBİM V3 ERP bilgisine sahip olmak ve kullanabiliyor olmak, Zaman analizi, iş etüdü, metod geliştirme, verimlilik konularına hakim, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için Askerlikle ilişkisi olmayan, Bayan veya Bay takım arkadaşları arıyoruz, Hazır giyim firmalarının Planlana ve Üretim departmanlarında en az 3 yıl çalışmış (tercihen koleksiyon üretim tecrübesi olan) Referans verebilen ·Esnek çalışma saatlerine uyumlu Üniversite mezunu Disiplinli ,düzenli sorumluluk alabilecek Planlama,uygulama,raporlama yeteneklerine sahip Takım çalışmasına uyumlu ​ ​

 • İş Açıklaması Satış ve Tedarik Destek Uzmanı, Lojistik departmanın bir üyesi olarak, satış tahmini yönetimi ve tedarik sürecinden sorumlu olacaktır. Bu rolde Satış ve Tedarik Destek Grup Lideri’ne raporlayacaktır. • Ürün bulunurluğunu üst seviyede tutmak için Satış ve İç Mekan & Görsel Sunum departmanları ile işbirliği içinde çalışıp gerekli aksiyonları almak • Stoksuz kalmayı ve overstok olmasını engellemek için satış dalgalanmalarını analiz etmek ve değerlendirmek • Gerçekleşecek olan stoksuz kalma durumunu Satış ve İç Mekan & Görsel Sunum departmanlarıyla paylaşmak, öncesinde önlemlerin alınmasını sağlamak • Haftalık satış tahmin raporlarını satış ekibi ile paylaşarak gerekli düzeltmeleri yapmak • Ticari aktivitelerde, ilgili olduğu departmanın ürünlerinin zamanında gelmesini sağlamak • Ürün değişim tarihlerinde yeni ürünlerin satış başlangıç tarihinde mağazada olmasını sağlayıp son satış tarihi gelen ürünlerin zamanında tükenmesini sağlamak • Fiziksel stok hareketlerinin doğru ve zamanında gerçekleşmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, tercihen mühendislik bölümlerinden mezun olmak • İyi düzeyde ingilizce bilmek • Tercihen 1-2 yıllık lojistik deneyimine sahip olmak • MS Office programlarına hakim olmak • Güçlü analitik düşünme yeteneğine sahip olmak • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak • Tercihen Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • İş Açıklaması Otomotiv lojistiğinde faaliyet gösteren firmamızda görev almak üzere Operasyon - Sevkiyat Planlama Uzmanı aramaktayız. Uluslararası müşterilerden siparişlerin alınması, sisteme girilmesi ve takip edilmesi, Diğer operasyon uzmanları ile tır ve yük planlamasının yapılması, Planlanan yüklemelerin sistemden takip ve kontrol edilmesi, Nakliye ile ilgili gümrük işlemlerinin takibi, Tır karnesi gibi önemli evrakların takip edilmesi, Müşteri firma yetkililerine düzenli bilgi akışının sağlanması, Yüklemelerin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerin takibi, ilgili tarafların bilgilendirilmesi, Faturaların kesilmesi, dosyalanması ve raporlanması, Ay sonu sevkiyat raporlamasının yapılması, Sevkiyat planlamasının en verimli şekilde yapılabilmesi için müşterilerle irtibatta kalarak yeni yük bulunması, KPI’ların belirlenmesi, değerlendirilmesi ve raporlanması, Operasyonel süreçlerin en etkin ve verimli yönetimi için gerekli sistem ve süreç geliştirmelerinde sorumluluk alınması, Şirket içindeki diğer departmanlarla etkin koordinasyonun sağlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin işletme, Lojistik veya uluslararası ticaret bölümlerinden mezun, Tercihen lojistik sektöründe operasyon tecrübesi olan, İyi derecede ingilizce bilen, ERP sistemlerinde tecrübe sahibi olan (AS400 ve benzeri) Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL MÜHENDİSİ aramaktayız. Müşteri siparişlerine göre üretim planı yapmak ve kontrol etmek, Üretim planına göre malzeme gerkesinme planlarını hazırlamak ve kontrol etmek, Malzeme hareket sistemleri(Kanban) kurmak, uygulamak ve kontrol etmek, Tedarikçi yönetimi ve kontrolü, Stok yönetimi, İç ve dış lojistik konuları,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun. Tercihen 2-3 yıl planlama tecrübesi olan ( Tercihen otomotiv yan sanayide deneyimli) Akıcı İngilizce dil bilgisine sahip, ERP program deneyimi olan, Analitik düşünebilen, problem çözme odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli / Gebze / İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Planlama Elemanı
  Taypa Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Zamana ve kaliteye duyarlı hizmet anlayışıyla Dünyanın önde gelen markaları için hazır giyim üretimi ve ihracatı yapan konfeksiyon firmamızın Beylikdüzü Tesisleri'nde 'Planlama Elemanı' olarak istihdam edilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Planlama alanında en az 1 yıl tecrübeli Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen Denim-dokuma alanında deneyimli Planlama,organizasyon ve takip yönü güçlü Analitik düşünce yapısı gelişmiş, insan ilişkilerinde ve takım çalışmasında başarılı Erkek adaylar için askerligini yapmış

 • Stratejik Planlama Müdürü
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent Genel Müdürlüğünde görev yapacak; Stratejik yönetim sürecinde aktif rol alınması (dış analiz, rekabet analizleri, strateji oluşturma, kurumsal performans programı, balanced scorecard, strateji haritaları, stratejik iletişim) Stratejik kararlara hizmet edecek araştırma ve analizlerin yapılması, Stratejik yönetim sistemlerinin geliştirilmesinde rol oynanması ve fikirlerin geliştirilmesi, Finansal projeksiyon ve senaryo çalışmalarında görev alınması (gelir tablosu, nakit akım, bilanço) görevlerini yönetecek "Stratejik Planlama Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · • Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, • Süreç yönetimi bilgisine ve etkin raporlama becerilerine sahip, • MS Office programlarına hakim, • Sonuç odaklı ve analitik düşünme yeteneğine sahip, • Ekip çalışmasına yatkın, • Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Are you passionate about analyzing reports and working with people? Continue your career with CCC and bring in your best practice experience to develop and improve Turkish Airlines Project Monitoring and Planning Processes. Competence Call Center is one of Europe’s leading call center companies. With 15 locations in 8 countries,more than 5,000 service professionals provide top quality call center services. Starting immediately, we are looking for a Senior Monitoring and Planning Specialist located in Istanbul Office for Turkish Airlines Project. • Provide overall technical guidance for Monitoring and Evaluation plan development • Oversee implementation of Project monitoring and planning strategies and requirements including both data collection in the field and compilation of data based on records • Monitor compliance with M&E plans, track quality management to reach out SL • Prepare descriptive reports about program initiatives. Determine the KPI’s on a daily basis • Work with Teamm Leaders closely and improve their monitoring and evaluation systems • Designs and monitors a performance management tracking system. Interprets statistical trend analysis to identify service utilization and other trends • Provides planning and research assistance to program and operation staff of the agency • Collects data of call volumes / durations, turnover, absence and sickness and cross check within the reports • Monitors strategic planning documents in order to develop local planning recommendations • Accesses, develops and reviews data, which serves as a basis for developing new procedures, mechanisms or measures to implement strategies to assist management goals and objectives

  Aranan Nitelikler • University degree in relevant fields (social sciences, demography, statistics or equivalent) • 5 years of progressively responsible professional work experience at national and international levels program monitoring / evaluation and planning • Strong analytical, quantitative and qualitative research skills • Knowledge of computer management skills, including internet navigation and various MS Office applications, especially Excel and Pivot Table • Highly organized with a proven ability to meet deadlines. • Ability to organize HC of the team and forecast necessary workforce requirements to HR • Good analytical, negotiating and communication skills • Acute attention to deal and strong work ethic • Good level of English ( written as well as spoken) • Working in a stylish environment (Open space office)

 • İşletme Mühendisi
  Entek İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız tuğla üretim sektöründe faaliyet gösteren alanında lider firmamız için, İşletme Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. İşletme içinde üretim ve bakım ekiplerine mühendislik desteği vermek, Tesis arızalarında mühendislik ve problem çözme desteğinde bulunmak Vardiya şeflerine günlük üretim problemlerinin giderilmesinde teknik olarak yardımcı olmak, Üretim ve bakım maliyet düşürme iyileştirme çalışmalarında bulunmak ,liderlik etmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İyi dercede ingilizce dil bilgisi olan ve aktif olarak kullanabilen, Benzer görevlerde min.5 yıl tecrübesi olan, İyi derecede Autocad resim çizme ve okuma bilgisinin olan, Günlük üretim ve verimlilik hedeflerini takibi ve gerçekleştirmek üzere, çalışmalar yapan, İş güvenliği ve işçi sağlığı ile ilgili konularında bilgili olan, Analitik düşünen ve problem çözme tekniklerini bilen, Günlük üretim detaylarını takip eden, Yeniliklere ve yeni projelere açık, AR-GE konusunda istekli, İstanbul / Kemerburgaz lokasyonunda çalışabilecek Aday arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Mağazacılık ve Perakendecilik alanında hizmet vermekte olan köklü firmamızın Yenibosna' da bulunan genel müdürlüğünde Denetim ve İş Geliştirme Müdürüne bağlı olarak çalışacak Stok Kontrol Personeli aramaktayız. Mağaza ve franchisinglerde bulunan ürünlerin envanter kontrollerini yapar. Mağaza ve franchisinglerde bulunan ürünlerin sayımını gerçekleştirir. Denetim ve sayım sonuçlarını yöneticisine raporlar.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun, Sistem Araçlarını (Nebim Winner, MS Office) kullanabilen, Yurtiçi seyahate açık, Tercihen ehliyet sahibi (B Sınıfı), Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Analitik ve çözüm üretebilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay adaylar.

 • Planlama Elemanı
  Karbel Konfeksiyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tekstil meslek lisesi / yüksekokulu mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Tercihen gömlek üretiminde tecrübeli, Aksesuar konusunda bilgili, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Tercihen İngilizce bilen, BAYAN, Not : Gömlekte deneyimi olan adayların başvuruda bu detayı özellikle belirtmesi gerekmektedir.

 • İş Açıklaması Stok yönetimi kapsamında stok takip raporları hazırlamak, stok dengesini ve doğruluğunu takip ve kontrol etmek Stok seviyelerini ve stok devir hızlarını takip etmek Ürün satış/stok/sevkiyat performanslarının düzenli takibini yapmak Günlük planlama faaliyetlerinin mevcut prosedür ve talimatlara uygun şekilde yürütülmesini sağlamak Kampanya/promosyon dönemlerinde doğru mağaza dağılım lokasyonunun oluşturulmasını sağlamak Replenishment, Allocation kriterlerini belirlemek, bu kriterler ile analizler yaparak stok planlamalarını gerçekleştirilmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun, Tercihen stok planlama konusunda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısı, problem çözme ve raporlama becerisine sahip, Dinamik ve stresli iş temposuna ayak uydurabilen, Proaktif, hızlı, düzenli ve programlı çalışma disiplinine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Planlama Elemanı/ İstanbul
  İmza
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Üretim- Planlama bölümünde yetiştirilmek üzere "ÜRETİM - PLANLAMA ELEMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek lisesi mezunu veya 2 yıllık yüksek okul mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, BAY adaylar.

 • İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 Listesi’ne girmeyi başarmıştır. Ozon Tekstil, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken, bizimle birlikte “Yeni Bir Gelecek İnşa Etmek” için var mısın? Sipariş bazında ihtiyaç duyulan kumaş miktarını belirlemek, Kumaş maliyet ve fire oranlarını verimlilik esaslarına uygun olarak hesaplamak, Kumaş pastal verimliliklerini analiz etmek, Kumaş siparişlerini vermek, sipariş ve sevkiyat sürecini takip etmek, Kumaş üretim planlamasını yapmak, tedarik termini ve kalitesini takip etmek, Kumaş tedarikçi ilişkilerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümü mezun, Hazır giyim sektöründe ‘Örme Kumaş Planlama’ alanında 3 yıllık deneyime sahip, Kumaş miktarı ve maliyet hesaplama, kumaş sevkiyat ve planlamada deneyimli, Proaktif, kalite ve sonuç odaklı, gelişime açık, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ikamet edebilecek.

 • İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Şanlıurfa Üretim Tesislerinde çalışmak üzere " Planlama ve Lojistik Sorumlusu ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, MS Office programlarına çok iyi derecede hakim, Tercihen ERP programları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen iyi dercede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Şanlıurfa' da ikamet eden, edebilecek

 • Üretim Planlama Mühendisi
  Kanca El Aletleri A.Ş.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmalarıarasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin Üretim Planlama, Satış ve Satınalma departmanlarında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin , Fizik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği ve Matematik bölümünden mezun, -Tercihen Otomotiv sektöründe 1 yıl deneyimli ve yetiştirilmek üzere, -Tercihen İngilizce veya Almanca dillerinden en az birisini bilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -30 yaşını aşmamış, -İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, -Takip ve sonuçlandırmaya odaklı, esnek çalışma prensiplerine uyum gösterebilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, -Kalite ve düzen oluşturabilen, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, -Müşteri odaklı çalışabilecek, kendini ve ekibini sürekli geliştirmeye istekli, Otomotiv tecrübesi olan veya yetiştirilmek üzere çalışanlar aramaktayız. Not: Gebze, Darıca, Kurtköy ve E5 üzerinden Göztepe servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • Proje Geliştirme Müdürü
  Kiğılı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Departman İhtiyaçlarının sistematik olarak belirlenmesi, İhtiyaçları gidermek için kendisine bağlı proje ekibiyle süreç adımlarının oluşturulması ve yönetilmesi, Mevcut süreç iyileştirmelerinin gerçekleştirilmesi, Süreç iyileştirme kapsamında ekibi ile projeler üretmesi, mevcut projelerin yönetilmesi, Tamamlanan projelerin iş birimlerine aktarımı (eğitimi, takibi, optimizasyonu), takip raporlarının tasarlanması. Kiğılı Giyim Tic. A.Ş nin Şekerpınar-Çayırova / Kocaeli yerleşkesinde bulunan merkezinde görev alacak Proje Geliştirme Müdürü istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversitelerin tercihen Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Proje ve Süreç Yönetimi alanında en az 4-5 yıllık tecrübeye sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Farklı işleri bir arada yürütebilme becerisine sahip, motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın,

 • İş Açıklaması PROJE SORUMLUSU Projelendirme, planlama, bütçelendirme, sunum, koordinasyon çalışmaları yapacak, Gereğinde şantiye kontrol ve koordinasyon işleri yapacak,

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Mevcut işlerimizin ALÜMİNYUM ve dekorasyon projelerini okuma, keşif listesini ve teklifini hazırlama, proje detaylarının çözümünü yapabilecek, uygulamayı yerinde yönetebilecek , MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, En ay 2 yıl deneyimi olan, İstanbul

 • İş Açıklaması İZMİR İLİNİN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU PLASTİK ÜRÜNLER ÜRETEN FABRİKAMIZA ÜRETİM PLANLAMA SORUMLUSU ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE YADA BAYINDIR DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - ÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN BİRİNDEN MEZUN OLMAK, - TAKİP YÖNÜ KUVVETLİ,DETAYLARA HAKİM VE SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, - PLANLAMA VE ORGANİZASYON BECERİLERİ GELİŞMİŞ, - ÖĞRENME VE GELİŞMEYE AÇIK, - BÖLÜMLER ARASI PLANLAMA KOORDİNASYONUNU SAĞLAYABİLECEK, - ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ,

 • İş Açıklaması Endüstriyel Mekanik tesisat konusunda proje ve taahhüt ile ilgili çalışmaları (Proje Çizim-Keşif-Metraj ve Teklif Hazırlama) yapabilecek Makine Mühendisi aranmaktadır

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun · Endüstriyel Mekanik Tesisat Sektöründe en az 3 yıl tecrübe sahibi · Proje ve keşif hazırlayabilecek · Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen · Isıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat, sıhhi tesisat ve uygulamalarına hakim, · Proje-Mekanik tesisatın hesap, detay ve uygulamasında, keşif, metraj, teklif hazırlama konularında deneyimli, · Aktif araç kullanabilen · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek · Mekanik işlerin - taşeronların sahadaki işlerini, teknik şartnamelere uygunluğunu denetleyecek, · Şehir içi, şehir dışı şantiyelerde görev yapabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · BURSA'DA ikamet eden veya edebilecek olan

 • İş Açıklaması Görüşme sırasında detaylı bilgi verilecektir.

  Aranan Nitelikler * Endüstri veya Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun, * İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip , * Dinamik ve takım çalışmasına uyumlu, * Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, * MS Office programlarını kullanabilen, * Yönetim ve idari raporları hazırlayabilecek, * Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Avrupa yakası (Tercihen E-5 Cevizlibağ - Beylikdüzü arası, Esenyurt, Kıraç'ta) ikamet eden bay / bayan adaylar, Not: Avrupa yakasında ikamet etmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır

 • İş Açıklaması İlaç sektöründe 50 yıllık deneyimi ve 700’e yakın çalışanıyla, teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişen ve kendini yenileyen, şırınga ve liyofilizasyon alanındaki yeni yatırım ve projeleriyle ulusal ve uluslararası alanda ilaç sektöründeki her bir firmanın ”özel üreticisi” olma vizyonuyla faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen fason ilaç üreticisi Mefar İlaç San. A.Ş. Planlama ve Lojistik Direktörlüğü bünyesinde görev alacaK Üretim Planlama ve Kontrol Uzmanı aranmaktadır. Görev Tanımı: * Kesinleşen siparişlerin üretim planına göre belli periyotlar halinde kontrol edilmesi ve takibi. * Üretimlerde kullanılan hammadde, primer ve sekonder malzemelerin stok takibi ve temini. * Haftalık sabitlenen üretim ve ambalaj planlarındaki işemirlerinin düzenlenmesi ve dökümantasyonu. * Satınalma taleplerinin veya firmalardan gelecek olan malzemelerin üretim planlarına uygun olarak takibi. * Ürünlerin sorunsuz olarak sevkiyata kadar işlemlerinin yürütülmesi için ilgili bölümler ile sürekli koordineli çalışılması ( üretim, optik kontrol, etiketleme).

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya İşletme Bölümleri'nden mezun olan. * Benzer pozisyonlarda 1-3 yıl ve üzeri deneyim sahibi olan , * Tercihen iyi seviyede ingilizce bilen, * MS Office uygulamalarına hakim, * Dinamik, disiplinli ve sonuç odaklı çalışabilen, * Organize etme, planlama ve koordine etme becerileri gelişmiş, * Analitik düşünebilen, gelişime açık, * Takım çalışmasına yatkın, * Üretim ortamına yatkin, birden fazla görevi aynı anda yapabilme özelliğine sahip, * Stres ve yüksek tempolu ofis ortaminda çalışabilme özelliğine sahip, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, * 35 yaşın altında tercihen bayan, * Firmamız Kurtköy/Pendik' te olup çalışanlarımız için servis imkanı bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Yem ve Piliç sektörünün liderlerinden olan şirketimiz C.P. Group - Türkiye'nin; Bilecik Osmaneli' de bulunan tesisimizde Tedarik Zinciri ve Lojistik departmanımıza bağlı olarak görevlendirilmek üzere, ‘ Planlama Müdürü” arıyoruz. Adaylarda öncelikli olarak aradığımız özellikler : Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve Lojistik bölümlerinden mezun, Lojistik, depo, ekip yönetimi ve üretim konularında tecrübeli, Ekip yönetiminde min. 3 yıl, alanında en az 8 yıl tecrübeli Tercihen İyi derecede ingilizce bilen Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, MRP bilgisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Çözüm odaklı ve analitik düşünen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Sürücü ehliyeti sahibi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler İşletmenin ihtiyacı olan operasyon bazında iş-zaman etüdü çalışmalarının yapılması ve koordine edilmesi, Ürünlerin sevkiyat, depolama ve lojistik faaliyetlerinin maliyet, müşteri odaklılık ve verimlilik esaslarına göre analiz edilmesi, düzeltici / iyileştirici noktaların tespit edilerek raporlanması Depolara giren mal - ürün akışının incelenmesi Günlük, haftalık ve aylık istatistiksel raporların çıkarılması Mamül kritik seviyelerinin takip edilmesi İyileştirme ve geliştirme projelerinin takibi

 • İş Açıklaması Karabağlarda bulunan merkezimizde belirtilen nitelikler doğrultusunda SEVKİYAT PLANLAMA SORUMLUSU alınacaktır. Mağazalardan gelen ürünlerin siparişlerini sistemde takibini sağlamak, Sevkiyat planlama süreçlerinin düzenli işleyişini sağlamak, Mağaza sevkiyat süreçlerinde aktif rol oynamak, Takibini gerçekleştirdiği ürün grubunun müşteriye ulaşma ve sonrasında ki süreçlerin denetimi sağlamak, Sevkiyat planlama ile ilgili tüm konularda faaliyet göstermek.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksekokulu veya üniversite mezunu, Sevkiyat planlama alanında deneyimli,tercihen mobilya sektöründe, Ürün sipariş takibi işlemleri sürecini yönetebilecek, Enerjisi,özgüveni ve iletişim becerileri yüksek, İş takibi yüksek,çözüm odaklı,neden-sonuç ilişkisi kurabilen, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-35 yaş arası bay,bayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Gümüş sektörünün öncü kuruluşu olan Şirketimizde görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip MÜHENDİSLER aramaktayız. Bizzat üretimin içinde,üretim sürecinin yönetim ve yönlendirilmesinde görev alacak, Üretim faaliyetlerinin etkin ve verimli yürütülmesini ve sürekliliğini sağlayacak, Sorumlu olduğu görevlerle ilgili gerekli raporlamaları hazırlayacak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Metalurji Mühendisi olmak veya diğer mühendislik dallarından birinden mezun olmak, İngilizce bilmek tercih sebebidir. MC Offıce Proğramlarını iyi derecede kullanabilmek, Tercihen tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeni mezun olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak, Sigara içmemek tercih nedenidir.

 • Gayrimenkul Geliştirme Sorumlusu
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz için fırsat olarak değerlendirilebilecek tüm yatırım imkanlarının (arsa, gayrimenkul vb...) ön analiz çalışmalarını (imar durumu, yasal izinler, ön fizibilite, rakip analizi, en iyi ve en doğru kullanım vb...) gerçekleştirmek Gayrimenkul sektör ve piyasasına yönelik pazar araştırma çalışmaları gerçekleştirmek, sektör gelişmelerini takip etmek Kentsel dönüşüm çalışmalarında geçmiş deneyimlerini aktaracak, yasal süreçlerin takibini yapacak

  Aranan Nitelikler İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın; Yeşilköy Dünya Ticaret Merkez Ofisinde görevlendirilecek aşağıdaki niteliklerde "Gayrimenkul Geliştirme Sorumlusu" arıyoruz: Üniversitelerin İnşaat, Mimarlık bölümlerinden mezun Gayrimenkul danışmanlığı ve geliştirme sektöründe tecrübeli Gayrimenkul değer tespiti ve proje geliştirme konularında en az 2 yıl tecrübeli İmar mevzuatını bilen İmar planları ve yasal mevzuatlarda yorum yeteneği olan Tapu ve belediye süreçlerinde deneyimli Saha çalışmaları yapabilecek MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün, prezantabl Girişken, mücadeleci, araştırmacı Analitik düşünce yeteneğine sahip Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerliği tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Planlama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?