Ses ve Işık Sorumlusu İş İlanları

Hepsini Temizle
Ses ve Işık Sorumlusu
 • Ses Ve Görüntü Teknisyeni

  Beykent Üniversitesiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Eylül 2022
  İş AçıklamasıİŞ TANIMI Üniversitemiz ''Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı'' bünyesinde, tanıtım toplantıları, konserler, fuar ve festival organizasyonlarında teknik destek hizmeti vermek üzere görevlendirilecek; · Profesyonel ses sistemleri (Hoparlör, Mix Digital-Analog, DJ Sistemleri vb.) ve profesyonel ışık sistemleri (Işık Masaları, Dimmer, Robot Işıklar, Beyaz Işık vb.) kurulumunda ve kullanımında tecrübe sahibi, · Profesyonel görüntü sistemleri (Projeksiyon, Plazma, PDP, Led Ekranlar, Switcher Sistemleri, PC-MAC Sunum Programları, Watchout System vb.) kurulumu ve kullanımı yapabilecek düzeyde, · Ses ve görüntü sistemlerinin düzenli olarak sorunlarını takip edip bakımını yapabilen, ’'Ses ve Görüntü Teknisyeni’’ ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerÜniversitemiz ''Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı'' bünyesinde, tanıtım toplantıları, konserler, fuar ve festival organizasyonlarında teknik destek hizmeti vermek üzere görevlendirilecek; . Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezunu, · Ms. Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, · Enerjik, dinamik ve iletişim yönü kuvvetli, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, · Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. ’'Ses ve Görüntü Teknisyeni’’ ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Eğitim

  Pozisyon: Elektrik/Elektronik Teknikeri, Elektrik/Elektronik Teknisyeni, Elektrik/Elektronik Yetkilisi, Elektronik Sorumlusu, Elektronik Teknikeri, Elektronik Teknisyeni, Elektronik Haberleşme Teknikeri, Ses ve Işık Sistemleri Sorumlusu, Ses ve Işık Müdürü, Ses ve Işık Sorumlusu

İş Habercisi - Ses ve Işık Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?