Sürekli Gelişim Mühendisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Sürekli Gelişim Mühendisi
 • Endüstri Mühendisi

  SUWENİstanbul Anadolu 5 Ağustos 2022
  İş Açıklamasıİç giyim alanında öncü, üstün tasarım ve üretim uzmanlığı ile innovatif, fonksiyonel, ulaşılabilir fiyat ve zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, Kategori departmanında değerlendirilmek üzere "Endüstri Mühendisi" aramaktadır. Şirket hedefleri doğrultusunda, kategori, planlama, proje oluşum ve/veya gelişim süreçlerinde aktif görev almak, Tedarikçi firmalar ile satın alma süreçlerinin yönetimine destek olmak, Mevcut tedarikçiler ile iletişimi sürdürmek ve yeni tedarikçi araştırması yapmak, İlgili kategori raporlarını hazırlanmasına aktif rol almak, Siparişi verilen ürünlerin tedarik süreçlerini takip etmek ve tüm sistemsel veri girişlerini yapmak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıl perakende, tekstil vb. sektörlerde kategori alanında deneyim edinmiş, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, takım oyuncusu, Öğrenmeye ve gelişime açık, Anadolu Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Endüstri Mühendisi, Kategori Uzman Yardımcısı, Kategori Uzmanı, Planlama Mühendisi, Tedarik Mühendisi, Üretim Planlama Mühendisi, Proje Geliştirme Mühendisi, Proje Mühendisi, Sürekli Gelişim Mühendisi, Uzman Endüstri Mühendisi

İş Habercisi - Sürekli Gelişim Mühendisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?