Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknik Servis İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknik Servis
 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, ANKARA için TEKNİK SERVİS PERSONELİ aramaktayız

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Tercihen askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıMermerler Kozyatağında bulunan Plazada ofis ve Ticari alanlardaki teknik arızalar çözebilecek.Binadaki mekanik sistemlerin çalışması sağlayacak ve düzenli kontrolleri yapacaktır.Ayrıca bakım yapılacak tüm mekanik parçaların ve ekipmanların çözüm ortakları ile rutin bakımlarını koordine edecektir.

  Aranan NiteliklerTeknik meslek lisesi ya da Meslek yüksekokulundan mezun, Mesleki sertifikalara sahip, en az 4 yıl saha deneyimine sahip , Ekip Çalışmasına Yatkın, Diksiyonu Düzgün, Dış Görünüş ve Kişisel Bakımına Özen Gösteren, Disiplinli, İşinde Titiz ve Özverili, İnsan İlişkileri ve İletişim Kabiliyeti Yüksek, Vardiyalı Çalışabilecek, Eğitim Konusunda İstekli, Askerliğini Tamamlamış.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZIN YAZARKASA TEKNİK SERVİS BÖLÜMÜNDE ve SAHADA GÖREV YAPACAK TECRÜBELİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerFirmamızın Yazar Kasa Teknik Servis bölümünde çalıştırılmak üzere, Elektrik ve Elektronik Bilgisi olan, Tercihen Yazarkasa tamiri ve montajı konusunda sahada deneyimli Lise veya yüksekokul mezunu, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Giyimine özen gösteren, 35 Yaşını aşmamış, Tecrübeli Bay Eleman Alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Teknisyen

  Adecco Erenköyİstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş Açıklaması· Mobilya, elektrik ve elektronik montajı yapabilecek, · Müşteri ve çalışan ilişkilerinde iletişim becerilerini kullanabilecek.

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Tekniker/Teknisyen’’ rolünde arayışımız bulunmaktadır. · Elektrik – elektronik bölümlerinden en az ön lisans mezunu, · İletişim ve organizasyon becerileri yüksek, yetkinlik sahibi, · Montaj, teslimat, kurulum süreçlerinde min.3 yıl tecrübeli, · Seyahat engeli olmayan, · Tercihen perakende ve dayanıklı tüketim sektöründe deneyimli, · Tercihen Anadolu Yakası’nda ikamet eden, · B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, · Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıFuar standı ve iç mimari alanlarında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın İkitelli MASKO şubesinde çalışmak üzere FOLYO UYGULAMA (APLİKASYON) elemanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen en az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Folyo ve vinil montajında en az 2 yıl deneyimli, Ekiple koordineli çalışabilecek, istekli, hevesli, uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Usta, Operatör, Tekniker

 • CNC Operatörü

  Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİç mimari ve dekorasyon alanında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın İkitelli MASKO şubesinde çalışmak üzere CNC OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi, tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu veya Ustalık belgeli, Ahşap işleme alanında en az iki yıl deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Alanına teknik açıdan hakim, pratik ve planlı çalışabilen, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Usta, Operatör, Tekniker

 • İş AçıklamasıWittmann Battenfeld grubu, Türkiye ofisi olarak hizmet veren, Wittmann Battenfeld Plastik Makineleri Ltd Şti Bünyesinde, satılan ekipmanların kurulumu, devreye alınması, kullanım&bakım eğitimlerinin verilmesi ve arızaların giderilmesi konusunda görevlendirmek üzere Teknik Servis Teknisyesi bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO makine, elektrik&elektronik veya mekatronik bölümlerinin birinden mezun, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Sözlü ve yazılı olarak kendini ifade edebilecek düzeyde ingilizce veya almanca bilen, 23-33 yaş aralığında, Sürücü ehliyeti ve src belge sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Tercihen, Plastik Enjeksiyon Makineleri ve CNC Robotlar konusunda deneyimli, Askerlikle ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Otomasyon, Makine, Plastik

  Pozisyon: Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıYangın Algılama ve Gazlı söndürme sistemiş üzerine faaliyette bulunan firmamız için Mekanik borulama yapabilecek, pafta kullanıp diş açabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYangın Algılama ve Gazlı söndürme sistemleri üzerinde faaliyet gösteren firmamız için; *19-35 yaş arasında *Tercihen Yangın sektöründe çalışmış *Tercihen yangın Kablosu çekmiş, dedektör ve Panel gibi elemanların montajı yapmış * Tercihen proje okuyup sahada uygulayabilen, * Mekanik olarak da genel bilgi sahibi olan, pafta kullanabilen diş açabilen * işine sadık, titiz ve özenli çalışan, * Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan * Ehliyeti olup aktif araç kullabilen * Firmamızda uzun yıllar çalışabilecek Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıHitec Electric olarak; satış, devreye alma ve servisini yaptığımız dizelli ve dizelsiz dinamik UPS sistemlerinin Türkiye içi ve uluslararası elektromekanik servis-devreye alma hizmetlerinde görev alacak, firmamızın sunduğu üstün servis hizmeti kalitesini daha da geliştirecek ve ileriye taşıyacak, insiyatif alabilecek, genç ve dinamik servis teknikerleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler1) 4 yıllık Anadolu Teknik-Meslek Lisesi veya Meslek yüksek okullarının Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik veya Mekatronik Bölümlerinden mezun, 2) Askerliğini tamamlamış, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, 3) Bursa’da ikamet edecek ancak yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, 4) Tercihen 2 yıl ve üzeri Servis-Bakım alanında iş tecrübesi olan, 5) Elektrik çizim ve projelerini okuyabilen, 6) Tercihen Gen-Set ve Dizel makinalar üzerinde tecrübesi olan, 7) Tüm Windows ofis programları yanında tercihen PLC programları hakkında da temel bilgiye sahip, 8) Uluslararası servis ekibimize katılmaya, Türkiye içi ve uluslararası seyahat etmeye istekli, 9)Tercihen İngilizce konuşabilen, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıTanımlanan bölge içerisinde montaj ve servislerin yapılması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanabilen (tercihen SRC belgesi olan) Bodrum,Milas veya Turgutreis taraflarında ikamet eden, İnsan ilişkileri kuvvetli Askerlikle ilişiği bulunmayan yada en az 2 yıl tecilli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • Teknik Servis

  ARTITECH TEKNOLOJİMuğla 18 Eylül 2017

  İş Açıklaması• Fotokopi, Faks , Yazıcı ve Taryıcı makinelerinde bigili olmak, • Cihazların bakım, tamir ve parça değişimlerini yapmak, raporlarını yapmak, • Cihazların kurulu olduğu tesislere gidip yerinde bakım yapmak, • Gerektiğinde satış ekibine destek amaçlı ziyaretlere katılmak, • Network ağ ve işletim sitemlerin temel bilgisine sahip olmak, • Teknolojiyi seven ve gerçekten kendini yetişmeye istekli olmak, • İletişim becerileri gelişmiş ve enerjisi yüksek, • Planlama ve koordinasyon yönü güçlü, • Sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilmek, • Hedef odaklı • Takım çalışmasına yatkın, * Analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, • Muğla,Milas,Yatağan,Marmaris,Bodrum,Dalaman,Fethiye,Ortaca Bölgelerinde çalışmak üzere

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER • Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, • İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Prezantable, dışa dönük ve pozitif kişilik özelliklerine sahip; • Alanında en az 2 yıl deneyimli, • Arıza bulma ve tamir konusunda yetenekli , • Askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını geçmemiş, • Öğrenmeye, gelişmeye ve yeniliklere açık, • Satış ve ikna becerilerine güvenen, • Sorumluluk alabilecek , problemlere analitik ve çözümsel yaklaşan • B sınıfı sürücü ehliyeti, tercihen A2 ehliyeti olan, Aktif olarak araç kullanabilen • MS Office Programlarını aktif kullanabilen • Seyehat engeli olmayan, • Takım çalışmasına uyum sağlayabilen • Yukarıda tanımlı işlerin yürütülmesinde sağlık engeli bulunmayan • Çalışma saatleri Haftaiçi : 08:30-19:00 Cumartesi: 09:00-17:00

  Sektör: Büro Makineleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • Hasar Uzmanı

  Carplusİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKurumsal şirketimiz bünyesinde bulunan filo araçlarımızın, şehir dışı ve şehir içi hasar onarım süreçlerini yönlendirmek. Hasar yönetiminin şirket yönetim esaslarına göre yürütülmesini sağlamak Dış servislerde yapılan araçlarımızın tamir süreçlerinde ki onay işlemlerini yürütmek Şirket direktörüne haftalık raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler· Sigorta şirketlerinin veya yetkili servislerin oto hasar birimlerinde en az 3 yıl dosya yönetimi tecrübesi olan, · MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, · Sorumluluk bilinci yüksek, iletişimi kuvvetli, · Detaylara özen gösteren, analitik düşünebilen, · Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak Zafer Mah. 175. Sk. No:1 Esenyurt- İstanbul

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Uzman

 • Mobilya Ustası

  Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ OSB ŞUBESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu veya Ustalık belgeli, Tercihen fuar standı montaj ve kurulumu konusunda deneyimli, Alanına teknik açıdan hakim, pratik ve planlı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (tercihen src belgesine sahip) Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Tekniker, Usta

 • İş Açıklamasıİstanbul' un Avrupa yakasında bulunan Sapphıre Alış Veriş Merkezindeki Playbowlıng mağazamızda çalışacak Teknik servis alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerTemel elektrik, elektronik veya mekanik bilgisi olan, İletişim becerisi yüklsek olan Araç kullanabilen Sektörde en az 3 yıl tecrübesi olan Askerliğini yapmış Bay adayların başvuru yapabileceği 25 , 40 yaş aralığında adayların başvuru yapmalarını

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Teknisyen

 • Elektrik Ustası

  Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİçmimarlık ve tasarım şirketimizin, İkitelli Masko şubesi ile şantiyelerinde çalışmak üzere, uzun yıllar ekibimizde görev alacak, mesleğinde ilerlemek isteyen Elektrik Ustası arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesinden diploma veya Ustalık belgeli, Tercihen fuar standı montaj ve kurulumu konusunda deneyimli Alanına teknik açıdan hakim, pratik ve planlı çalışabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Herhangi bir sağlık problemi olmayan İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (tercihen src belgesine sahip) Seyahat engeli bulunmayan Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Görevli, Usta, Operatör, Tekniker

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Tercihen Akhisar'da ikamet eden

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıElektronik Güvenlik Sistemleri (ALARM, CCTV, YANGIN ALGILAMA) alanında faaliyet gösteren firmamızın gerçekleştirdiği Kurumsal ve Bireysel Müşterilere yönelik projelerin, montaj ve montaj sonrası teknik servis hizmetlerinde görevlendirilmek üzere '' TEKNİSYEN ve TEKNİKER '' kadrosunda personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerElektronik Güvenlik Sistemleri kurulum, servis ve bakım hizmetleri konusunda en 2 Yıl deneyimli, Kendisine bildirilen iş planı doğrultusunda, teknik servis talimatları ve iş güvenliği esaslarına uygun olarak Güvenlik Sistemlerine ait kurulumlarının gerçekleştirilmesi veya sistem arızalarının giderilmesini sağlamak, Müşterinin Can ve Mal Güvenliği için, mekanın yapısına göre estetik ve görselliğe önem vererek en uygun keşif ve güvenlik risk analizi yapmak ve sistemi bu kapsamda tesis etmek, Zamanı en doğru şekilde kullanarak, tarafına atanan montaj ve arızaları eksiksiz olarak planlanan süre içerisinde sonuçlandırmak, Gün sonunda üst yöneticilerine, gerçekleştirdiği işler hakkında rapor sunmak ve zaman içerisinde kazandığı bilgi birikim ile şirketin gelişimine katkı sağlamak, Sistem alt yapısının hazırlanması Kablo Altyapısı hazırlanması Sistemlerin montajı ve devreye alınması Satış sonrası bakım ve onarım hizmeti verilmesi, Sürücü Belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,(SRC BELGELİ Yüksekte Çalışabilir Sertifikalı Seyahat engeli olmayan, 22 - 35 yaş aralığında, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklamasıİstanbul' un Avrupa yakasında bulunan Marmara Forum Alış Veriş Merkezindeki Playbowlıng mağazamızda çalışacak Teknik servis alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerTemel elektrik, elektronik veya mekanik bilgisi olan, İletişim becerisi yüklsek olan Araç kullanabilen Sektörde en az 3 yıl tecrübesi olan Askerliğini yapmış Bay adayların başvuru yapabileceği 25 , 40 yaş aralığında adayların başvuru yapmalarını

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen TEKİRDAĞ MERKEZ’DE ikamet eden Maaş+Prim+Yol+Yemek+SSK

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Eleman

 • İş Açıklamasızayıf akım sistemleri elektrik işlerinin bakımlarının yapılması işi.

  Aranan NiteliklerYangın sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde değerlendirmek üzere, Meslek Yüksek Okul mezunu (Elektrik- Elektronik Bölümlerinin) , Askerliğini yapmış, 2 yıllık tecrübesi bulunan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, 18-35 yaş arası, Sorumluluk sahibi, takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman, Teknisyen

 • İş AçıklamasıDENİZLİ ili çözüm ortaklarımızda/bayilerimizde görevlendirilmek üzere elektronik güvenlik sitemleri alanında tecrübeli, kurulum, montaj ve bakım yapabilecek, “Teknik Destek Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli Konusuna teknik açıdan hâkim, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Takip ve sonuç odaklı, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Dinamik ve yoğun ortamda yüksek motivasyonla çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıBasım Yayın alanında faaliyet gösteren firmamızda; Makine bakım ve montaj işlemlerinde aktif bir şekilde yer almak, Gerekli durumlarda araştırma ve geliştirme projelerinde görev almak, Dinamik,sistemli ve dikkatli çalışma alışkanlığına sahip, Tempolu çalışma ortamını seven, Ekip çalışmasına yatkın, Bakım planlarını yapmak üzere Teknis Servis Mekanik Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSektörünün Öncü Kuruluşu olan, 26 Yıldır Basım Yayın alanında faaliyet gösteren Matbaa firmamızda çalışacak; Tercihen Makine Teknikeri bölümü Önlisans mezunu veya Teknik Meslek Lisesi ve dengi okullardan mezun, Tercihen Mekanik Bakım Onarım Sertifikası olan, Mekanik sistemler üzerinde tecrübeli, Tercihen 2 – 3 yıl mekanik bakım konularında saha tecrübesi olan (önceliğimiz matbaa alanında tecrübeli), Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı)

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Saha Teknik Uzmanı

  Data Grupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTüm ürün ve hizmetlerimiz için bina içi altyapıyı hazırlar, müşteri lokasyonunda kurulum yapar ve sonrasındaki talep ve arızaların giderilmesini sağlar.

  Aranan NiteliklerTURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulumlarında görevlendirilmek üzere Saha Teknik Uzmanı alınacaktır. Teknik Lise veya MYO’ların teknik bölümlerinden mezun, Network ve Bilgisayar donanımı hakkında deneyimli, Bina iç ve dış data kablo çekimi konusunda tecrübeli, Tercihen fiber kablolama sonlandırma hakkında bilgi sahibi, Tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Tercihen SRC belgesi bulunan, Takım çalışmasına yatkın, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Teknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Tercihen Beylikdüzü / Avcılar / Esenyurt / Büyükçekmece civarına yakın ikamet eden Maaş+Prim+Yol+Yemek+SSK

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Çırak, Usta

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • Montaj Elemanı

  Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ OSB ŞUBESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi, tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sorunsuz, çalışmaya ve öğrenmeye istekli, hevesli, uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Herhangi bir sağlık problemi olmayan, İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, Ehliyeti olan, Seyahat engeli bulunmayan, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Usta Yardımcısı, Operatör, Tekniker

 • Teknisyen

  Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Tercihen CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklamasıİnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek, Müşteri problemlerinin tespiti ve çözümünü sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kalite ve müşteri odaklılık yaklaşımını benimseyen, Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, GSM sektöründe ve tamirinde en az 2 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, GSM Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıFirmamızın Elektronik Terazi Servisi ve Montajı bölümünde görev alacak, Elektrik ve Elektronik bilgisi olan tecrübeli çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerFirmamızın (BURSA Küçük Sanayi Nilüfer Ticaret Merkezi Şubemizdeki) Elektronik Terazi Servisi ve Montajı bölümünde çalıştırılmak üzere, Elektrik ve Elektronik Bilgisi olan, Meslek Lisesi veya yüksek okul mezunu, Askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı Ehliyeti Bulunan (SRC Tercih Sebebidir) Tecrübeli Bay Eleman Alınacaktır. NOT: Bursa'da İkamet Eden Adayların Başvuruları Dikkate Alınacaktır

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSwıch bowling tamir ve bakımından anlayan PENDİK MARİNA 'da acılacak olan BOWLİNG & Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Teknik Personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler1)Tercihen Elektrik - Elektronik bölümü mezunu, 2)Mekanik bilgisi olan, 3)Askerlik hizmetini tamamlamış, 4)Ekip çalışmasına yatkın, 5)Aktif iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 6)25-30 yaş aralığında Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Eğlence

  Pozisyon: Teknisyen

İş Habercisi - Teknik Servis İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?