Yiyecek İçecek Takım Lideri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yiyecek İçecek Takım Lideri
 • Restoran Yöneticisi

  ALTERNATIVE REAL ESTATE TRAVEL GAYRIMENKULİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Yalova 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıStrateji ile iş yapmasını sağlayan, mekânın itibarını ve ahlaki değerlerini koruyan, kalite standartları doğrultusunda karlı ve verimli işleyişi yöneten, Personeller arasında ayrımcılık yapmayıp, Personeli yöneten ve stratejik planlamalar yapar.
  Aranan NiteliklerRestoranda hazırlanacak olan menüleri planlamak ve koordine etmek, Restoranın işletme performansından sorumlu olmak, Personele görev paylaşımı yaptırmak, Personeli eğitmek ve yönetmek, Personele gerekli durumlarda motive amaçlı öneriler sunmak, Pazarlama faaliyetleri yürütmek adına promosyon etkinlikleri, toplu yemekler ve indirim şemaları düzenlemek, takip etmek, Gıda kontrolü, personel kontrolü ve satış kontrolü yapmak, Bütçe belirlemesi yapmak ve üst düzey yöneticiye durumu aktarmak, Restoranda vardiyalı sistem kurarak düzen oluşturmak, Müşterilerin öneri ve şikâyetlerini dinlemek, cevap vermek, Satış, kar ve personel gelişimini kontrol etmek, bu alanda strateji geliştirmek, Müşterileri güler yüzle karşılamak, Masa rezervasyonlarını yönetmek, Hijyen, kalite kontrol, personel sağlığı ve iş güvenliği sağlamak, Kredi kartı ödemeleri, nakit ödeme gibi alanlarda ihtiyacı kontrol etmek.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Restoran 2.Müdür, Restoran Bölüm Müdürü, Restoran Müdürü, Restoran Sorumlusu, Restoran Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Restoran Yöneticisi/Yönetmeni, Yiyecek İçecek Takım Lideri, Restoran İşletme Müdürü, Restoran Kaptanı, Restoran Servis Sorumlusu

 • Salon Şefi

  Class Groupİstanbul Avrupa 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıClass Group bünyesinde faaliyet gösteren Ercan BURGER’ in yeni açılacak şubesi için Salon Şefi kadrosunda görev alabilecek ekip arkadaşı arayışımız mevcuttur. Ailemizin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz.
  Aranan NiteliklerMüşteri ilişkileri yönetiminin yapılması, Müşteri memnuniyetini öncelikli gören, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın Ekip planlaması ve yönetiminin yapılması Stok kontrolünün yapılması Personel yönetiminin yapılması Dış görünüşüne önem veren İnsan ilişkileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi Hijyen kurallarına önem veren Esnek çalışma saatlerine uyumlu olarak çalışabilen Personel çalışma saatlerinin planını yapabilen Menü listesinin uygulanmasını takip ve kontrol edebilen Restoran / BURGER Sektöründe deneyimli En az 3 yıllık iş tecrübesi olan

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Restoran Müdür Yardımcısı, Restoran Müdürü, Restoran Sorumlusu, Restoran Şefi, Yiyecek İçecek Takım Lideri, Restoran Kaptanı, Restoran Servis Sorumlusu, Salon Şefi

 • İş AçıklamasıKuveyt merkezli Alshaya Grubu 2002 yılında, Türkiye’deki operasyonuna başlamıştır. Bugün, Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye'de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop ve Victoria's Secret Türkiye’de Alshaya Group tarafından temsil edilen markalardır. Yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir. En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma" vizyonu ile faaliyet gösteren Alshaya Group; "Büyük Düşünmenin", "Küçükmüş gibi Davranmanın" ve "Kendin Olmanın" ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir. 1971 yılında Amerika’da kurulan Starbucks; her mağazamızı ilk kez açıyor, her içeceği ilk kez hazırlıyor, her misafiri ilk kez karşılıyor gibi insan ruhuna ilham kaynağı olmak misyonuna sahiptir. 2003 yılından bu yana Türkiye’de yaşatılan Starbucks Deneyiminin temel parçaları; mağazalarımız, partnerlerimiz (çalışanlarımız) ve misafirlerimizden oluşmaktadır. Urla'da bulunan mağazalarımızda dünyanın en iyi kahve çekirdekleriyle hazırlanan içeceklerimizi ve onlara eşlik eden enfes yiyeceklerimizi, güleryüzlü hizmetleriyle misafirlerimize sunacak, kahveye ve insana tutkulu "Vardiya Süpervizörü" arıyoruz. Misafir ihtiyaçlarını keşfederek, kaliteli ve standartlara uygun ürünler hazırlamak ve sunmak, Nakit prosedürlerini takip etmek ve bu konuda ekip arkadaşlarına rehberlik etmek, Tüm eğitim ve rehberlik süreçleri ile ilgili mağazadaki ekip arkadaşlarına rol model olmak, Kendisinin ve diğer ekip arkadaşlarının prosedürleri uygulamasına liderlik etmek, Tüm ürünlerin stok rotasyonu ve depolanmasında standartların uygulanmasını sağlamak, Mağazadaki tüm bakım ve onarım süreçlerini kontrol etmek.
  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen yiyecek-içecek sektöründe deneyimli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Urla'da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Restoran Sorumlusu, Restoran Şefi, Süpervizör, Yiyecek İçecek Takım Lideri, Restoran Kaptanı, Restoran Servis Sorumlusu

 • F/b Servis Yöneticisi

  BOSPHORUS - ÜSKÜDAR İstanbul Anadolu 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıTurizm otelcilik sektöründe faaliyet gösteren A11 Hotels grubunun A11 Bosphorus Üsküdar'de görev alabilecek F/B Servis Yöneticisi arayışımız mevcuttur.
  Aranan Nitelikler- MYO, Lise veya üniversite mezunu (pozisyonun gereğine göre) - İlgili pozisyonlar ve / veya operasyonda çalışıp deneyim kazanmış - İngilizce bilen (pozisyonun gereğine göre) - Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi, - Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, - Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, - Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı, - İşbirliği ve takım çalışmasına uyumlu - Tercihen Anadolu yakasında veya otellere kolaylıkla ulaşılabilecek adres ve güzergahta ikamet eden, adayların başvuruları değerlendirilecek ve gizlilik ilkesine uygun olarak değerlendirilmek üzere kayıtlarımızda saklı tutulacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Yiyecek İçecek Elemanı, Yiyecek İçecek Koordinatörü, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdürü, Yiyecek İçecek Süpervizörü, Yiyecek İçecek Şef Yardımcısı, Yiyecek İçecek Şefi, Yiyecek İçecek Takım Lideri, Yiyecek İçecek Yöneticisi, Yiyecek Direktörü

 • F/b Servis Yöneticisi

  Ramada by Wyndam Şileİstanbul Anadolu 5 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıTurizm otelcilik sektöründe faaliyet gösteren A11 Hotels grubunun İstanbul Ramada Şile'de görev alabilecek F/B Servis Yöneticisi arayışımız mevcuttur. Ramada Otelleri Deneyimi olması tercihimizdir.
  Aranan Nitelikler- MYO, Lise veya üniversite mezunu (pozisyonun gereğine göre) - İlgili pozisyonlar ve / veya operasyonda çalışıp deneyim kazanmış - İngilizce bilen (pozisyonun gereğine göre) - Misafir memnuniyeti odaklı, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi, - Vardiyalı çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, - Etkin iletişim kurabilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş, - Güler yüzlü, dinamik ve sonuç odaklı, - İşbirliği ve takım çalışmasına uyumlu - Tercihen Anadolu yakasında veya otellere kolaylıkla ulaşılabilecek adres ve güzergahta ikamet eden, adayların başvuruları değerlendirilecek ve gizlilik ilkesine uygun olarak değerlendirilmek üzere kayıtlarımızda saklı tutulacaktır. Şile Ramada için Lojman olanağı bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Yiyecek İçecek Elemanı, Yiyecek İçecek Koordinatörü, Yiyecek İçecek Müdür Yardımcısı, Yiyecek İçecek Müdürü, Yiyecek İçecek Süpervizörü, Yiyecek İçecek Şef Yardımcısı, Yiyecek İçecek Şefi, Yiyecek İçecek Takım Lideri, Yiyecek İçecek Yöneticisi, Yiyecek Direktörü

Sayfa:/3

İş Habercisi - Yiyecek İçecek Takım Lideri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?