Basında Secretcv.com

Kariyer & Eleman İş İlanları

Secretcv.com'un Akbank ana sponsorluğunda gerçekleştirdiği

Yaklaşık 1.100.000 üniversite öğrencisine iş hayatının kapılarını aralamak için 23 il, 48 üniversite, 88 kampus gezecek olan Secretcv.com, projenin ilk gününde Yeditepe Üniversitesi'nde öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Eleman arayan firmalar ile iş arayan adayları online ortamda bir araya getiren Türkiye'nin en güvenilir IK internet sitesi www.secretcv.com, Akbank ana sponsorluğunda, "Üniversiteyi Bitiriyorum" projesi kapsamında gerçekleştireceği etkinliklere 6 Kasım 2008, Pazartesi günü Yeditepe Üniversitesi kampusunda başladı. Hafta boyunca İstanbul Ticaret Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ve Işık Üniversitesi'nde devam eden etkinliklerde öğrencilerle doğru cv oluşturma teknikleri ve mülakat teknikleri paylaşıldı.

Üniversite son sınıf öğrencilerini Türkiye'nin önde gelen şirketleriyle buluşturmak amacıyla "Her üniversiteliye bir iş" sloganıyla yola çıkan secretcv.com, etkinliğin ilk gününde üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. İki ay sürmesi planlanan proje, 5 Aralık'ta Mersin ve İzmir'de sona erecek.

Cv doldurma merkezi olarak tasarlanan iki ayrı midibüs, iki ayrı güzergâhta, 23 il, 48 üniversite ve 88 kampusu ziyaret edecek. Secretcv.com, yolculuğunun sonunda yaklaşık 1.100.000 öğrenciye ulaşmayı hedefliyor.

Proje ile iş hayatına hazırlanan üniversite son sınıf öğrencilerine ulaşmayı ve öğrencilere doğru işi bulmaları konusunda rehberlik etmeyi amaçlayan Secretcv.com, ayrıca 1, 2, ve 3. sınıf öğrencilerine staj imkânları yaratmayı ve öğrencilerin geleceklerini profesyonel olarak yönetmelerine destek olmayı amaçlıyor.

Türkiye'nin önemli firmalarından öğrencilere büyük destek!

Secretcv'nin sosyal sorumluluk bilinciyle hazırladığı projeye farklı sektörlerden Türkiye'nin önemli firmaları da büyük destek veriyor. Akbank'ın ana sponsor olarak desteklediği projede Temsa Global resmi sponsor, Jacobs Kahve ve CVPlus Danışmanlık hizmet sponsorları, Vestel teknoloji sponsoru, Akşam ve Alem FM de medya sponsoru olarak yer alıyor.


www.secretcv.com Kimdir?

İnsan kaynakları sektöründe 2000 yılından beri faaliyet gösteren Secretcv.com eleman arayan firmalarla iş arayan adayları online ortamda biraraya getiren Türkiye'nin en güvenilir internet sitesidir. Firmalara en doğru adaya ulaşmada zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlarken, iş arayan adaylara da en doğru iş fırsatlarını sunan bir insan kaynakları platformudur.

Kurulduğu günden bu yana teknolojideki yenilikleri sürekli takip ederek gizlilik ve güven ilkesini temel alan Secretcv.com %100 aday gizliliği ile Türkiye'nin en kaliteli ve en güncel aday veritabanına sahiptir.

Sektöründe önemli bir ihtiyaca cevap veren Secretcv.com hızla büyümektedir. Secretcv.com her zaman teknolojik gelişimi ve yenilikleri uygulamalarına adapte etmekte ve gerçekleştirdiği ilklerle farklılıklar yaratmaya devam etmektedir.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim