İlan Detay
Depomaxx

Depomaxx

Satış Danışmanı (Part Time)

İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

Depomaxx - Satış Danışmanı (Part Time)

İş Açıklaması

Depomaxx, Turgut Aydın Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir indirimli mağazalar zinciri markasıdır. Türkiye’nin ve dünyanın iyi bilinen markalı ürünlerini tüketicisine uygun fiyatlarla sunmayı ve böylelikle “bütçe dostu” bir marka olmayı amaç edinmiştir. Mağazalarında ev tekstili, mutfak ve banyo ürünleri başta olmak üzere ev dekorasyonu, elektrikli küçük ev aletleri, spor ürünleri, giyim, çocuk ve bebek ürünlerinin en güvenilir ve kaliteli markaları yıl boyunca en uygun fiyatlarla bulunabilirken, sürekli yenilenen ürünleri ve markaları ile tüketicilerine her zaman hesaplı ve yenilikçi alışveriş heyecanı sunmaktadır.

Halen İstanbul ve çevre illerinde bulunan mağazalarıyla faaliyet gösteren Depomaxx, pek yakında devreye alacağı e-ticaret sitesi ve açacağı mağazalarla daha geniş kitlelere “akıllı alışveriş” fırsatı sunmayı hedefliyor.

Depomaxx Mağazacılık’ ın yeni açılacak ve mevcut mağazalarında, "Part Time Satış Danışmanı" olarak görev alacak ekip arkadaşları arayışımız mevcuttur. Ailemizin bir parçası olmak isterseniz, başvurularınızı bekliyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Mağazanın genel düzeninin ve müşteri memnuniyetinin sağlanması,
  • Mağazanın hedeflerine ulaşmasının sağlanması,
  • Mağaza görsel düzeninin sağlanması, ürün takiplerinin yapılması.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan,
  • Mağaza görsel düzeni ve ürün takibi konularında bilgi sahibi veya öğrenmeye açık,
  • Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen, aktif satışı seven,
  • Enerjisi yüksek, iletişimi kuvvetli, müşteri memnuniyetine ve ekip çalışmasına önem veren.