Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

DR. NAZİF BAĞRIAÇIK KADIKÖY HASTANESİ - Ameliyathane Hemşiresi

İş Açıklaması

NB Kadıköy Hastanemizde çalışmak üzere deneyimli Ameliyat Hemşiresi / Ameliyat Hemşiresi Yardımcısı aranmaktadır.

-Her hasta için kullanılan malzeme ve ilaçların kullanıldığını gösteren masraf formunu doldurulup ameliyathane sekreterliğine teslim eder.

-Ameliyat öncesinde, sırasında ve sonrasında aseptik tekniklere uyar/uyulması konusunda ekip ile işbirliği yapar. Kontaminasyon şüphesinde malzemeyi ortamdan uzaklaştırır.

-Bir sonraki ameliyat hazırlığı için ameliyat odasını temizletir, dezenfeksiyonunu sağlar, Ameliyathane Odası Günlük – Haftalık Temizlik Takip Formu ile takip eder.

-Bölümün araç-gereç, aletlerinin bakım ve korunmasını sağlar. Bozuk ve fonksiyon göremeyen alet ve malzemeleri sorumlu hemşiresine bildirir.

-Cerrahi işlem süresince odada kalarak ihtiyaca yönelik destek verir. İhtiyaç duyulan sarf malzemeyi temin eder. Paket açma standartlarını uygular.

-Cerrahi doku örneklerini (spesmen) uygun şekilde hazırlar, etiketler, kayıt eder ya da kayıt edilmesi için sekreterliğe teslim eder ve laboratuara gönderilmesini sağlar.

-Ameliyatta kullanılacak malzemeleri (örtüler, araç-gereç, küvetleri, solüsyonları ve özel malzemeyi) alet masasına yerleştirir.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Öğrenim Durumu: En az sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü.

Deneyim: En az 3 yıl

Eğitim: Hastane içi oryantasyon eğitimi, bölümüyle ilgili sertifikalı kurslar ve hizmet içi eğitimler

Bilgi: Bilgisayar, bölümdeki ilgili tüm cihazlar.

Beceri: Mesaili çalışma işgücü İşbirliği ve ekip çalışmasına yatkın olmak. Liderlik yapabilmek