Mühendis İş İlanları

Hepsini Temizle
Mühendis
 • Martı Kurumsal Hizmetler

  A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "A SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyim olan, A sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Mey İçki

  Bakım Mühendisi Mey İçki

  Bilecik

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdag Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B,Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Bilecik İçki Fabrikasında çalışmak üzere ; Üniversitelerin Makine, Elektrik veya Elektronik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl “Bakım” deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP sistemini bilen (SAP-PM konusunda deneyimli) İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Koruyucu ve önleyici bakım sistemleri tasarlayabilecek, Mevcut otonom bakım faaliyetini geliştirecek, toplam verimli bakım çalışmalarına katılabilecek, Yeni teknolojileri takip edebilecek, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasını sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, diğer bölüm veya fabrikalar ile yürütülecek çalışmalara katılabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen , takım arkadaşı arıyoruz.

 • Med Akademi

  İş Güvenliği Uzmanı Med Akademi

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve teçhizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul - Avrupa / Anadolu Yakasında hizmet vermiş olduğu kurumsal müşteri firmalarında görevlendirilmek üzere; İş güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, C sınıfı geçerli sertifika sahibi, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, 'İş Güvenliği Uzmanı' aramaktayız.

 • Randstad Türkiye

  Satış Mühendisi Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz akışkan kontrol sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için satış mühendisi aramaktayız. - mevcut ürünlerin satış sürecini gerçekleştirmek, - sorumlu bulunulan bölgenin sipariş takipleri ve müşteri memnuniyetini sağlamak, - rakip analizlerinin yapılması, - satış öncesi müşteri adına gerekli desteği sağlamak, - yurt dışı ve yurt içi sipariş takiplerini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler - üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, - makina ve benzeri alanlarda en az 2 yıl satış süreçlerini gerçekleştirmiş, - iyi derecede İngilizce bilen, - MS Office programlarını etkin kullanabilen, - presentable, kolay iletişim kurabilen, ikna kabiliyeti yüksek, - B sınıfı sürücü belgesine sahip ve seyahat engeli olmayan, * Randstad, Türkiye İş Kurumu'nun 17.10.2006 tarihli 191 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Firma Adı Gizli

  Endüstri Mühendisi Firma Adı Gizli

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Lojistik sektöründe faaliyet göstermekte olan Şirketimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, *İyi derecede İngilizce bilen, *Tercihen lojistik sektöründe 1-2 yıl tecrübeli, *Askerliğini tamamlamış, *Bay, *Gebze veya Darıca'da ikamet eden, "Endüstri Mühendisi" çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Isg İnsan Kaynakları

  Yazılım Mühendisi - İzmir Isg İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığı yapmakta olduğumuz müşterimiz, geniş vizyonu ile sektörüne öncülük eden, sürekli gelişime inanan, yenilikçi ve yatırımlarını bu doğrultuda sürdürmekte olan kimyasal madde geliştirici ve üreticilerinden biridir. Ar-Ge gücü ve yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir Pazar payına sahip olarak büyümeye devam etmektedir. Firmamızın yatırımlarına paralel olarak geliştirmekte olduğu yeni projelerinde görevlendirilmek üzere “Yazılım Mühendisi” aramaktayız. Bilgi teknolojileri bölümünde yeni projeler geliştirmek, Yürüyen projelere destek vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinden mezun, NET C# ve ASP.NET teknolojileri ile yazılım geliştirme konusunda tecrübeli, ORACLE veri tabanı ve PL/SQL konusunda deneyimli, BI bilgisi tercih nedeni, Kurumsal yazılımlar konusunda en az 3 yıllık bir çalışma gerçekleştirmiş ve proje deneyimi olan, Yazılım sektöründeki teknolojileri yakından takip eden, yeniliklere ve gelişmelere açık, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Yaratıcı, analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip. Yukarida özellikleri verilen pozisyon ile ilgileniyorsaniz, ref.no. 58175 ile yapacaginiz basvuruyu tercihen ISG career portal ya da mail araciligi ile yapmanizi bekliyoruz .

 • Stratej İk

  Elektronik Mühendisi Stratej İk

  Bilecik

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, uluslararası alanda ısıtma ve soğutma sektöründe; sıcak su, klima cihazları ve bu cihazlara ait sistem çözümleri sunan grup firmasının AR-GE merkezinde görev alacak "Elektronik Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Elektronik / Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, -Seri üretim odaklı, mikroişlemci gömülü sistem donanım tasarımı konusunda tecrübeli, -Elektronik tasarım, doğrulama ve elektronik kart üretim süreçleri deneyimine sahip, -Gömülü C programlama dili bilgisine sahip, -Elektromanyetik uyumluluk konusunda bilgi sahibi, -Bilgisayar destekli tasarım programlarında (Mentor Graphics, OrCAD, Altium) deneyimli, -Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübeli, -Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, -Güçlü analiz ve problem çözme becerisine sahip, -Sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü kuvvetli, -Takım çalışmasına uygun ve katkı sağlayacak, -İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri yüksek, -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Randstad Türkiye

  Sistem Yöneticisi Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Sistem Yöneticisi aranmaktadır. LAN,WAN,network, internet ve intranet ağ ve sistemlerinin desteklenmesi, sistem verimliliğinin, ağının ve güvenliğinin geliştirilmesi, içeriklerin koordineli çalışabilmesi için sistem dizaynı, kullanıcılar tarafından iletilen problemlerin giderilmesi, olası güncellemeler için önerilerde bulunmak, server uygulama ve güvenliğinin sağlanması, network entegrasyonunun sağlanması ağ bağlantısının LAN/WAN altyapısına uygunluğunun gerçekleştirilmesi, network konumlandırması ve tasarımının yapılması,adres devirlerinin yapılması yönetimsel hizmetlerin yetkilendirilmesi ve onay konfigürasyonlarının konumlandırılması, makine techizatlarının ve ağ serverlarının kurulumunun gerçekleştirilmesi, data yedeklemelerinin ve önlem operasyonlarının yürütülmesi, ilgili satınalma süreçlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler üniversitelerin tercihen Bilgisayar, Elektronik ve Haberleşme, Sistem, Elektrik, Elektronik mühendisliklerinden mezun, Microsoft sertifikasına sahip ve alanında en az 4 yıl tecrübeli , ileri seviye firewall bilgisi, NAS aygıtı hakkında bilgi sahibi, Avaya telefon sistemine hakim, şebeke topolojisi ve yedekleme hakkında tecrübe sahibi, ileri seviye İngilizce yazma, okuma ve konuşma becerilerine sahip olan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, analiz ve çözüm becerisi yüksek, iletişim yönü kuvvetli

 • Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  Genel Başvuru Artek Mühendislik Çevre Ölçüm ve Dan. Hiz.Tic.A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği ölçüm ve analizleri konularında faaliyet gösteren şirketimizin İzmir şubesinde oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun , * Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, * Microsoft Office uygulamalarına hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Dışa dönük, yaratıcı, iletişim becerileri yüksek olan, * Analitik düşünme, sorun çözme ve karar verebilme becerilerine sahip, * Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, * Ekip çalışmasına yatkın,

 • İmpa Yapı Endüstri

  Elektrik Mühendisi Şefi İmpa Yapı Endüstri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Elektrik Mühendis Şefi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 10 yıl şantiye uygulamalarında tecrübeli Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı Taşeron imalatlarının sevki ve idaresi ile ölçümleri yapabilen İş Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili ve özenli Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın, disiplinli Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • İmpa Yapı Endüstri

  Makine Mühendisi Şefi İmpa Yapı Endüstri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Makine Mühendis Şefi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun *Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 10 yıl şantiye uygulamalarında tecrübeli *Bina sıhhı tesisat iklimlendirme, yangın ve doğalgaz sistemleri konularına hakim *Taşeron imalatlarının sevki ve idaresi ile ölçümleri yapabilen *Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı *İş Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi konusunda bilgili ve özenli *Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın, disiplinli *Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • İmpa Yapı Endüstri

  Planlama Mühendisi İmpa Yapı Endüstri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Artan iş hacmimize bağlı olarak Anahtar Teslimi Müteahhitlik sürecini yöneteceğimiz yaklaşık 145.000m2 kapalı alanlı 5. Levent projemizde “Planlama Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun *Toplu konut, otel, yüksek katlı ofis binaları vb. büyük ölçekli projelerde en az 5 yıl teknik ofis departmanlarında Planlama Mühendisi olarak görev almış *Planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen, hedef – sonuç odaklı *Adam / saat, Scurve, verimlilik analizi konularında tecrübeli *Yoğun çalışma temposu, şantiye esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın, disiplinli *Ms Office, Ms Project ve Autocad programlarını bilen *Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden

 • Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  Bilgi Teknolojileri Uzmanı Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni müşteri projelerinde uygulama özelleştirmelerinin ve testlerin yapılması, Uygulama tedarikçileri ile koordineli çalışarak oluşabilecek sorunların giderilmesi, Uygulama envanterinin takip edilmesi, Uygulama sorunlarının giderilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında minimum 2 yıl tecrübeli, SQL bilgsine sahip, Tercihen WMS (Warehouse Management System - Depo Yönetim Sistemi) konusunda tecrübeli, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak,

 • Randstad Türkiye

  Satınalma Mühendisi Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. satınalma politikalarına göre fiyat ve pazar araştırması yapmak, maliyet avantajı sağlayabilme adına görüşme süreçlerini yönetmek, haftalık, aylık ve yıllık raporlamarı yapmak, direkt ve indirekt satınalmalardan aktif rol almak, teslimat ve hizmet alımlarını takip etmek

  Aranan Nitelikler üniversitelerin işletme bölümü ya da mühendislik fakültelerinden mezun, en az 2 yıl satınalma tecrübesine sahip, çok iyi seviyede İngilizce bilen (konuşma,yazma), erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, MS office bilgisine sahip, ehliyeti olup aktif sürüş tecrübesine sahip,

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Servis Mühendisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması •Şirketin stratejik hedefleri doğrultusunda Satış Sonrası Hizmetler Departmanı için yedek parça satın almasını yapmak, •Onarım kalitesinin arttırılmasını sağlayarak, Müşteri sadakati yaratmak, •Servis performansını arttırmaya yönelik eğitim ve yeni uygulamaları planlamak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Endüstri veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, •En az 2 yıl Elektronik alanında Teknik Servis tecrübesine sahip, •İyi derecede İngilizce bilen, •MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, •Organizasyon, planlama ve takip yeteneği güçlü, •Güçlü iletişim ve sonuç odaklılık yetkinliklerine sahip, •Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, •Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesi olan (aktif araç kullanabilen), •Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Ford Otosan

  Teknik Eğitim Uzmanı Ford Otosan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış ve Servis Eğitim Müdürlüğü bünyesinde, Yetkili servis personellerine teknik eğitim vererek ürün bilgisi ve teknik bilgi düzeyini arttırmak ve geliştirmek üzere çalışma sağlayacak, Ford Yetkili Servis personeline elektrik&elektronik, klima konularında teknik eğitim ve ürün eğitimleri verecek, eğitim programlarını Ford Otosan eğitim standartlarında hazırlayıp, gerektiğinde yurt dışı bayilere (ingilizce eğitim verecek ) ve yurt içi bayi personeline verecek, eğitimlerin sahada uygulama çalışmalarına rehberlik edecek Teknik Eğitim Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun • Eğitimleri gerektiğinde İngilizce verebilecek düzeyde dil bilgisine sahip • Yetişkin Eğitiminde tecrübeli • Tercihen Otomotiv sektörü ve satış & satış sonrası konularında bilgili, en az 2 yıllık benzer iş tecrübesine sahip • Araştırmayı seven, girişimci kişiliğe sahip • İletişim yeteneği yüksek, olumlu ve yeniliklere açık • Takım Çalışmasına yatkın • Seyahat engeli olmayan, araç kullanabilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Konsept Kimya A.Ş

  Kimya Mühendisi (Cc215) Konsept Kimya A.Ş

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kimyasal hammadde üretimi yapan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında bulunan tesisinde üretim sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere KİMYA MÜHENDİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz - Hammadde hazırlığından ürün eldesine kadar olan süreçlerin planlama ve takibinin yapılması - Üretim süreçlerinin iyileştirilmesi - Makine ekipmanların bakım planlarının yapılması ve uygulanmasının takibi - Üretim ekibinin koordinasyonu - İşletmenin hammadde ihtiyaçlarının programlanması ve talep açılması - Üretim raporlarının periyodik olarak düzenlenmesi - AR-GE ekibiyle koordineli çalışma

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun - En az 5 yıl tecrübesi bulunan (tercihen inorganik kimya) - Sorumluluk sahibi ve disiplinli - Ekip çalışmasına uyumlu ve çözüm odaklı - Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Makine Mühendisi Veya Teknik Ressam Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MAKİNE MÜHENDİSİ / TEKNİK RESSAM Endüstriyel sektöre makine üretimi yapan Sultangazi'de bulunan firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler •Makine imalatı ve tasarımı konusunda en az 3 yıl deneyimli •Solidworks, Autocad veya Mastercam programlarından birine hakim •İmalat bilgisi güçlü, tasarım kabiliyeti yüksek ve teknik resim okuma beceresi gelişmiş •Sorumluluk alabilecek, disiplinli,uzun vadede çalışmayı hedefleyen •Avrupa yakasında ikamet eden veya ulaşımı problem etmeyecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Kanca El Aletleri A.Ş.

  Mekanik Bakım Şefi Kanca El Aletleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmalarıarasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider olan ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında sanayı ara malı üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin, üretim prosesi ve alt yapı tesislerinin makina bakım ve onarım faaliyetlerini , yürütmek ve ilgili ekibi yönetmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, İngilizce veya Almanca dillerinden en az birisini bilen, Tercihen Metal ve Otomotiv sektöründe çalışmış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, ekibini geliştirip, motive edebilen, Takip ve sonuçlandırmaya odaklı, esnek çalışma prensiplerine uyum gösterebilecek, Kalite ve düzen oluşturabilen, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Konusunda en az 10 yıl deneyimli, oromotiv sektörü deneyimi tercih nedenidir. Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, 35 Yaşını Aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Makina Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. *Gebze, Kurtköy, Kaynarca ve E-5 üzerinden Göztepe Servisimiz vardır. *Bekar Adaylara lojman tahsisi yapılabilmektedir.

 • Kanca El Aletleri A.Ş.

  Araştırma Geliştirme / Ar-Ge Mühendisi Kanca El Aletleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizde; Ar-Ge bölümünde görev yapacak, mevcut ve yeni ürünlerin tasarım ve geliştirilmesi için projelerde çalışacak, ekip çalışmasına yatkın, kendini ve işini geliştirmeye istekli, bireysel ve takımsal araştırma ve geliştirme çalışmaları yapacak

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisliği bölümünden iyi derece ile mezun, Doktora mezunu, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca bilen Yurtdışı seyahat engeli olmayan, 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İletişim becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarına hakim, iyi derecede bilgisayar kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve problem çözme becerisi yüksek, Tercihen Metal ve/veya Otomotiv sektöründe çalışmış. Ar-ge mühendisi arayışımız vardır. Gebze, Darıca, Kurtköy ve E5 üzerinden Göztepe servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • Randstad Türkiye

  Üretim Mühendisi Randstad Türkiye

  İstanbul Anadolu, Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv alanında faaliyet gösteren sektöründe lider firmamız için 'üretim mühendisi' arayışımız bulunmaktadır. - üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, - boyahane alanında 1 ya da 2 yıl tecrübeli, - çok iyi seviyede ingilizce bilgisine sahip, - planlama becerisi gelişmiş, - yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, - askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler - görev aldığı süreçlerde proje takibini gerçekleştirmek, - yatırım ihtiyaçlarını belirlemek, - gerekli yatırım çalışmalarını ve analiz adımlarını gerçekleştirmek, - proje süresince üretim biriimlerine ve genel oluşabilecek ihtiyaçlara cevap vermek, * Randstad, Türkiye İş Kurumu'nun 17.10.2006 tarihli 191 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Gn Yapı

  Şantiye Mühendisi Gn Yapı

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider, butik inşaat projelerinde ise büyümekte olan firmamızda, konut inşaatı projeleri ekibimizde çalışmak isterseniz ve aşağıdaki özellikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden yeni mezun olduysanız, Kariyerinizi “Şantiye Şefi” olarak şekillendirmek istiyorsanız, Özellikle, Konut İnşaatı projelerine mesleki ilginiz var ise, Kendinizi iş takibi ve analitik düşünme konusunda yetkin görüyorsanız, İletişim ve organizasyon konusunda yetenekliyim diyorsanız, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, B sınıfı ehliyetiniz varsa ve aktif olarak araç kullanabiliyorsanız, "Şantiye Mühendisi" olarak görevlendirmek üzere, sizinle görüşmek isteriz.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "B SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyimi olan, B sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İnşaat sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, İşyerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemleri alınmasını sağlayacak ve çalışma ortamını güvenli hale getirebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  Yeni Mezun-Operasyon Mühendisi Dhl Lojistik Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Operasyon içerisindeki her türlü süreci iyileştirmek, geliştirmek, daha verimli hale getirmek ,değişim ve gelişimi yakalayabilmek için projeler yürütür. Süreç İyileştirme, geliştirme, operasyonel yönetim sistemleri gelişimini takip eder ve süreci yürütür. Yürüttüğü projelerle ilgili Depict Metodolojisine göre proje planlarını oluşturur , gerektiğinde günceller; Proje aktivitelerini takip eder, performansını izler ve kontrol eder. Yürüttüğü projelerle ilgili aylık olarak operasyon sorumlusu, operasyon müdürü ve proje koçuna projenin gelişim süreci hakkında raporlama yapar. İş geliştime departmanı ile birlikte çapraz projelerin hayata geçirilmesi için çalışır Operasyonun iş süreçlerini inceleyerek zaman etüdü ve metod etüdü çalışmaları yürütür, iş süreçlerini standartlaştırır. Operasyonun içindeki mevcut sistemlerin iyileştirilip, yeni sistemlerin kurulması sürecinde yardımcı olur İş Süreçleri Geliştirme departmanı ile birlikte çalışarak Yalın 6 Sigma metodolojisinin şirket içinde yaygınlaşmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği,Sistem Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun Yeni mezun veya 1 yıl tecrübeli İleri düzeyde İngilizce bilen Analitik ve problem çözme odaklı İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Sorumluk sahibi olan Yeniliğe açık,yaratıcı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Kanca El Aletleri A.Ş.

  Üretim Planlama Mühendisi Kanca El Aletleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ülkemizin, Çelik Dövme sektörünün önde gelen firmalarıarasında yer alan, El Aletleri alanında, Türkiye ve Avrupa pazar payında lider ve 500 kişilik insan kaynağı ile dünyanın önde gelen otomotiv firmaları için Çayırovada ki fabrikasında üretim yapan, büyümeye ve gelişime açık şirketimizin Üretim Planlama, Satış ve Satınalma departmanlarında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin , Fizik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Maden Mühendisliği ve Matematik bölümünden mezun, -Tercihen Otomotiv sektöründe 1 yıl deneyimli ve yetiştirilmek üzere, -Tercihen İngilizce veya Almanca dillerinden en az birisini bilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -30 yaşını aşmamış, -İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük, -Takip ve sonuçlandırmaya odaklı, esnek çalışma prensiplerine uyum gösterebilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, insiyatif kullanabilen, -Kalite ve düzen oluşturabilen, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, -Müşteri odaklı çalışabilecek, kendini ve ekibini sürekli geliştirmeye istekli, Otomotiv tecrübesi olan veya yetiştirilmek üzere çalışanlar aramaktayız. Not: Gebze, Darıca, Kurtköy ve E5 üzerinden Göztepe servisimiz vardır. Bekar erkek adaylara Lojman tahsis edilebilir.

 • Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  Endüstri Mühendisi Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikamızda Üretim Planlama'da görev alacak üniversitelerin ilgili bölümünden mezun ya da yeni mezun,tercihen 1-2 yıl deneyimli Endüstri Mühendisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun ya da yeni mezun MS Office programlarına hakim Tercihen üretim sektöründe deneyimli, Temsil, raporlama, sözlü ve yazılı ifade yeteneğine sahip Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Etd Tekstil

  Planlama Elemanı Etd Tekstil

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş tanımı: EV TEKSTİL SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA ÜRETİM PLANLAMADA ÇALIŞMAK ÜZERE BAY-BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler: TEKSTİL SEKTORUNDE TECRÜBELİ, ÜRETİM (DOKUMA)PLANLAMADA ÇALIŞMIŞ, EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ(ERKEK ADAYLAR İÇİN), İŞİNDE TİTİZ DÜZENLİ, BAY - BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

 • Stratej İk

  Metod Mühendisi Stratej İk

  Sakarya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu Avrupa’nın lider alüminyum üreticilerinden biri olan grup firması için, "Metod Mühendisi" aramaktayız. Görev Tanımı: Tüm iş süreçlerinin mevcut durumlarının enerji, zaman, atık, malzeme, ergonomi, iş güvenliği,...vb açılardan haritalandırılması ve iyileştirme metodlarının önerilmesi, Bölüm bazlı çalışan iş yükü (work load) analizlerinin yapılması, Zaman ve hareket etütlerinin yapılması, Fabrika 5S çalışmalarının yürütülmesi, Hata önleyici sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanmasının sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri, Metod yada Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen, PVC pencere sektöründe süreç iyileştirme konularında deneyimli, Kaizen, TQM, 5S, Kalite Sistemleri, TPM, FMEA, SMED, İPK, 6 SIGMA konularında deneyimli yada bilgi sahibi, İyi seviyede MS Office ve AutoCAD programlarını kullanabilen, İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Araştırmacı, analiz yapabilme yeteneğine sahip, Problem çözmeyi seven ve gerektiğinde atölye çalışması yapabilecek, Sakarya yada Kocaeli'de ikamet eden, edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Servis Mühendisi Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşin Tanımı : Malzeme test cihazları üretim ihracat ve ithalatı yapan firmamıza: Ürünlerimizin aktif servisinin yapılması, Potansiyel müşterilerin ziyaret edilmesi, Servis verilmesi ve sonuna kadar takibi, Müşterilerle sözleşme yapılması aşamalarında görev alacak SERVİS MÜHENDİSİ aramaktayız

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler : Üniversitelerin mühendislik , Teknik eğitim fakültesinden mezun; (tercihen elektronik, mekatronik, ..) MS Office programlarını çok iyi bilen; Araç kullanan ve seyahat engeli olmayan; İdare edecek İngilizce bilen; Konusunda deneyimi olan; Ekip çalışmasına yatkın;

 • Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Aktif Satış Mühendisi Eylül Uluslararası Test Cihazları

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÜRETİMİNİ VE DIŞ ALIMINI YAPTIĞIMIZ MAKİNELERİN, YURT İÇİ VE YURT DIŞI ALICILARLA BULUŞMASINI SAĞLAMAK,MÜŞTERİ ZİYARETLERİ VE TEKLİF HAZIRLAMA İÇİN: DENEYİMLİ SATIŞ MÜHENDİSLERİ İLE ÇALIŞMAK İSTERİZ.

  Aranan Nitelikler *PAZARLAMA İŞİNİ SEVEN VE İŞ ODAKLI, ***** PAZARLAMAYI PROFESYONEL ANLAYIŞLA YAPAN, ***** İLKELİ,SORUMLULUK SAHİBİ VE ÇÖZÜM ÜRETEBİLEN, ***** MS Office programlarına hakim, **** Seyahat engeli olmayan, AKTİF SATIŞ İÇİN. *** Askerlik hizmetini tamamlamış, *** Ehliyet sahibi ve sürcü demeyimi olan, *** İngilizce bilen, TERCİHEN İYİ BİLEN, * Mühendislik veya LİSANS vb bölümlerinden mezun "ERKEK" Satış Mühendisleri ile birlikte çalışmak isteriz. NOT: İNGİLİZCE BİLMEYEN VE KADIN ADAYLARIN BAŞVURMAMASI RİCA OLUNUR, TANIMA UYMAYAN ADAYLAR İŞLEME ALINMAYACAKTIR !!

/
23
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Mühendis İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?