7 Kıta Petrolcülük Dağıtım ve Pazarlama A.Ş.

Dağıtım  

www.7kitadagitim.com/

7 Kıta Petrolcülük Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. hakkında:

1998 yılında kurucu başkanımız MEHMET SELİM ACET in CİZRE de başlattığı ticari hayatımızda ve Bayrağı devir alan MEHMET EMİN KAŞAK'ın yönetimi etrafında 7 KITA DAĞITIM AKARYAKIT AŞ olarak daimi bir büyüme süreci içindeyiz. Kendimize her zaman ‘Türkiye Markası’, hatta ‘Dünya Markası’ olma hedefini koyduk. 1998-2000 li yıllardan bu yana benzin istasyonu işletmeciliği, toptan Akaryakıt, nakliye ve lojistik sektörlerinde faaliyet göstermekte iken; 01 Aralık 2016 Tarihinden itibaren 7 KITA PETROLCÜLÜK ve DAĞITIM AŞ. olarak, dağıtım lisansını almıştır.7 KITA PETROLCÜLÜK ve DAĞITIM AŞ. %100 yerli sermaye ile Gaziantep’te kurulmuş.

Amacımız

Güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla TÜRKİYE NİN, bölgemizin ekonomisine katkı sağlamak ve bölge halkına hizmet sunmak amacıyla yola çıkmıştır. Tüm istasyonlarımızda EPDK tarafından belirlenen tüm kurallara uyulurken sosyal sorumluluğumuzun bilincinde doğa ve çevre dostu başta olmak üzere müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır.

Değerlerimiz

SAYGI VE BAĞLILIK

Biz, işimizi doğru şekilde, hakkıyla ve sahiplenerek yaparız. Kendimizi ve işimizi geliştirir, tüm ilişkilerimizde şeffaflığı ilke ediniriz. Bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

BIZ OLMAK

Müşteri memnuniyeti esastır felsefesi ile ekip olarak hareket eder, birbirimize güvenir ve birbirimizi dinleriz. Kararlarımızı alırken bütünü düşünür, etkilerini değerlendiririz, toplumumuzu korur, sosyal sorumluluklarımızın farkına varırız.

Kalite Yönetimi

Kuruluşumuzun vizyonu ve misyonu doğrultusunda müşterilerimizin gereksinim ve beklentilerini tespit ederek, en üst düzeyde karşılamak, faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda tam müşteri memnuniyetini sağlamak, yönetim sistemimizi sürekli denetim ve kontrol altında tutarak hedeflerimize ulaşmak, kalite düzeyinin yükselmesi ve verimliliğin arttırılması için teknolojideki gelişmeleri takip etmek ve kullanmak, takım ruhunu geliştirerek yetkin insan kaynağına sahip olmak ve bu yolla çalışan personelin gelişmeler konusunda gereksinim duyacakları eğitimi sağlamak, çevreye ve topluma saygılı, bölge ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmayı prensip ediniyoruz.

Vizyonumuz

Grubumuz istikrarlı bir büyüme sağlayabilmek için; -Faaliyette bulunduğu her sektörden kaliteli hizmeti sunarak müşterilerini memnun etmeyi, -Ortak iş yapmakta olduğu, karşılıklı güven duygusunun esas olduğu kişi ve kurumlara da kazandıran bir iş çevresi yaratmayı, -Çalışanların sürekli bir gelişme şansı yakalayabilecekleri mükemmel bir çalışma ortamı yaratmayı, -Her türlü sorumluluğun bilincinde olarak sermayedarlarının karını maksimize etmeyi, -Çeşitli iş kollarında sürekli yatırımlar yaparak ve eğitimli iş gücü sağlayarak Türkiye ekonomisinin gelişmesinde önemli bir görev üstlenmeyi amaç edinmiştir.Grubumuz istikrarlı bir büyüme sağlayabilmek için; -Faaliyette bulunduğu her sektörden kaliteli hizmeti sunarak müşterilerini memnun etmeyi, -Oryapmakta olduğu, karşılıklı güven duygusunun esas olduğu kişi ve kurumlara da kazandıran bir iş çevresi yaratmayı,tak iş -Çalışanların sürekli bir gelişme şansı yakalayabilecekleri mükemmel bir çalışma ortamı yaratmayı, -Her türlü sorumluluğun bilincinde olarak sermayedarlarının karını maksimize etmeyi, -Çeşitli iş kollarında sürekli yatırımlar yaparak ve eğitimli iş gücü sağlayarak Türkiye ekonomisinin gelişmesinde önemli bir görev üstlenmeyi amaç edinmiştir.

Misyonumuz

1-Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olmak, 2-Ulusal ve uluslararası arenada uzun vadeli ve sürekli yatırımlar gerçekleştirmek, 3-Ekonomide istihdam yaratmak, 4-Ülkeye yetenekli iş gücü kaynağı yaratmak üzere çağdaş eğitime önem vermek.1-Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olmak, 2-Ulusal ve uluslararası arenada uzun vadeli ve sürekli yatırımlar gerçekleştirmek, 3-Ekonomide istihdam yaratmak, 4-Ülkeye yetenekli iş gücü kaynağı yaratmak üzere çağdaş eğitime önem vermek.

7 Kıta Petrolcülük Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. İş İlanları

7 Kıta Petrolcülük Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!