Unlu Mamüller Kısım Şefi İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Unlu Mamüller Kısım Şefi
 • İş AçıklamasıKurulduğumuz günden bu yana çalışanlarımıza; insana değer veren yaklaşım göstermeye ve verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmeye devam ediyoruz. Çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak, şirketimizin vizyon, misyon ve değerleri ile örtüşen objektif, karşılıklı saygı ve yardımlaşmaya dayanan huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak öncelikli hedefimizdir. GÖREV TANIMI: Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket fiyat kontrollerinin unlu mamuller tezgah noktasında yapılmasını sağlamak, Unlu Mamuller reyonlarının temizliğinden ve düzeninden sorumlu olmak, Unlu Mamuller ürünlerinin son kullanım tarihlerine önem vererek stok takibi yapmak .
  Aranan Nitelikler'Unlu Mamuller' bölümünde satış destek konusunda hizmet verebilecek, Esnek vardiya çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, müşteri memnuniyetine önem verebilecek, Kişisel bakımına ve hijyenine önem verebilecek adayların başvurularını almaktayız.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Market Satış Temsilcisi, Satış Asistanı, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, SatışTemsilcisi, Satış Elemanı, Unlu Mamüller Kısım Şefi, Unlu Mamüller Reyon Elemanı, Unlu Mamüller Ustası

 • Unlu Mamuller Kalfa

  Beyaz Fırınİstanbul Anadolu Bugün
  İş AçıklamasıBeyaz Fırın, iki asırlık dolu dolu bir lezzet hikayesi. 1836’da Balat’ta poğaça, börek, çörek fırını olarak başlayan, Kadıköy’de büyüyüp serpilen Beyaz Fırın, Anadolu ve Avrupa yakasında 500 çalışanı ile birlikte Kadıköy, Suadiye, Çiftehavuzlar, Erenköy, Akasya, Ataşehir, Etiler Ve Kanyon mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor. Patatesli Sarma, Acıbadem Kurabiyesi, Ayçekirdekli Galeta, pastacılık sektörünün köklü markalardan biri olan Beyaz Fırın’ın sektöre kazandırdığı asırlık lezzetlerinden sadece birkaçı. Suadiye, Ataşehir, Erenköy, Akasya, Etiler ve Kanyon mağazalarında pastanenin yanı sıra brasserie olarak da Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan marka, 5 nesildir süregelen; katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim, her mağazada üretim” prensibi ile Avrupa yakasına Etiler ve Kanyon Mağazalarımızın ardından Göktürk Mağazamız açıldı.
  Aranan NiteliklerBeyaz Fırın ekibine katılmak ve Üretim Unlu Mamuller Bölümünde Kalfa pozisyonunda çalışmak ister misiniz? · Unlu Mamuller Üretim bölümü alanında kariyer hedefi olan ve bu alanda en az 2 yıl tecrübeli, · Poğaça, börek ve mayalı ürünlerin yapılması ve pişirilmesi konusunda deneyim sahibi, · Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, · Dinamik bir yapıya sahip, · Yaratıcı ve yenilikleri takip eden, · Standartlarımıza ve reçetelerimize uygun ürün hazırlayabilecek, · Hijyen standartlarına uygun üretim prensibini benimsemiş, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Gıda Elemanı, Ekmekçi, Lahmacun Ustası, Mantı Ustası, Pideci, Pizza Ustası, Poğaça Ustası, Unlu Mamüller Kısım Şefi, Unlu Mamüller Reyon Elemanı, Unlu Mamüller Ustası

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen grubun, Galataport'ta bulunan Pastane kadrosunda görevlendirilmek üzere Kadın Pastane Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özellikle gıda alanında satış yapmış, bu alanda tecrübeli, Genç ve dinamik, Prezentabl, güleryüzlü ve çalışkan, Micros kasa sistemini bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kadın adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Mağaza Satış Elemanı, Market Satış Temsilcisi, Restoran Servis Elemanı, Reyon Elemanı, Tezgahtar, Reyon Görevlisi, Tezgah Sorumlusu, Tezgah Şefi, Unlu Mamüller Kısım Şefi, Unlu Mamüller Reyon Elemanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'de Turizm Otelcilik ve Yiyecek İçecek sektörlerinde öncü rol üstlenen grubun, İstanbul/Bebek'te bulunan Pastane kadrosunda görevlendirilmek üzere Bay Pastane Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerEn az Lise, Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Özellikle gıda alanında satış yapmış, bu alanda tecrübeli, Genç ve dinamik, Prezentabl, güleryüzlü ve çalışkan, Micros kasa sistemini bilen, Bebek bölgesine yakın ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, Erkek adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Reyon Elemanı, Satış Temsilcisi, SatışTemsilcisi, Tezgahtar, Reyon Görevlisi, Satış Elemanı, Tezgah Sorumlusu, Tezgah Şefi, Unlu Mamüller Kısım Şefi, Unlu Mamüller Reyon Elemanı

 • İş AçıklamasıGıda sektörünün köklü ve öncü kuruluşu PELİT'in Yeşilyurt şubesi için deneyimli "PASTANE TEZGAHTARI" arıyoruz. *** DÖNEMSEL YA DA YARI ZAMANLI İŞ İLANI DEĞİLDİR.
  Aranan NiteliklerPasta, çikolata, lokum, tatlı vb. ürünlerin satışında deneyimli Kişisel bakımına, hijyene önem gösteren Diksiyonu düzgün, müşteri odaklı düşünen

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik, Restorancılık

  Pozisyon: Reyon Elemanı, Tezgahtar, Reyon Görevlisi, Tezgah Sorumlusu, Tezgah Şefi, Unlu Mamüller Kısım Şefi, Unlu Mamüller Reyon Elemanı

İş Habercisi - Unlu Mamüller Kısım Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?