AB-Schomburg

İnşaat  

www.ab-schomburg.com.tr

AB-Schomburg hakkında:

Schomburg GmbH 1937 yılında Detmold – Almanya’da kurulmuş yalıtım ve restorasyon, fayans ve doğal taş sistemleri, şap ve zemin kaplamaları yanı sıra bahçe ve çevre düzenlemesi inşaatı ve diğer inşaat malzemeleri için ürün ayarı için malzeme konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Schomburg ICS GmbH bünyesinde ise endüstriyel zemin kaplama ve yüzey koruma sistemleri gibi beton üretimi için malzemeler, beton pigmentleri, ayırıcılar ve beton katkı üretimi yapılmaktadır.

 

Uluslar arası iştirakler AQUAFIN International GmbH tarafından yönetilmektedir. Schomburg Grup dünya çapında 33’ün üzerinde üretim ve dağıtım şirketiyle 60'tan fazla ülkede temsil edilmektedir.

Schomburg GmbH, Türkiye’de 2005 yılında AB Yapı Kimyasalları ve İzolasyon AŞ ile %50-50 ortaklıkla AB-Schomburg Yapı Kimyasalları AŞ adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Çorlu’da 9.500 m2 alan üzerine kurulu fabrikada; yapıştırıcılar, mantolama sıvası, tamir harçları, çimento esaslı su yalıtım malzemeleri, zemin yüksek mukavemetli ve kimyasallara dayanıklı epoksi ürünleri, endüstriyel zemin uygulama ürünleri, güçlendirme ve restorasyon ürünleri, self leveling şaplar ve astarlar gibi 300’den fazla ürün üretilmektedir. İthal edip satılan ürünlerle birlikte yaklaşık 400 çeşit malzeme ile Türk inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

AB-Schomburg İş İlanları

AB-Schomburg firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!