ŞEHZADE YAPI DENETİM

İnşaat  

www.sehzadegrup.com.tr

ŞEHZADE YAPI DENETİM hakkında:

Şehzade Grup 2008 yılında, inşaat fakültesindeki arkadaşlıklarını profesyonel iş hayatına taşıyan genç girişimci mühendisler tarafından kurulmuştur.

Sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla ürün ve hizmet sunmayı vizyon olarak benimseyen grubumuz, toplum için faydalı projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek ve bu tür projelere dahil olmayı da kendisine misyonolarak edinmiştir.

Şehzade Grup kurulduğu günden bugüne kadar iş hacmiyle sürekli büyüyen şirketleri, arka arkaya kurduğu yeni şirketleri ile güçlü ve dinamik bir yapıya sahip, isminin hakkını veren bir şirketler grubu olmayı hakkıyla başarmıştır.

O günlerden bu günlere başarı çıtasını her geçen gün büyüten bu girişim; bu gün sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir.

Grubun ana şirketi Şehzade Grupyapı denetim, İnşaat taahhüt, plan-proje yönetimi alanında fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmetlersunmaktadır

Zamanla işleyiş olarak birbirinden ayrılan yapı denetim, müşavirlik, inşaat taahhüt işleri yapan firmalarımız, her biri birbirinden başarılı projeler gerçekleştirmektedir.

Grubumuz, alanında uzaman teknik kadrosu,mevcut bilgi ve donanımıyla geliştirdiği tüm projeler; profesyonelliğin ve mühendislik mimarisinin ön plana çıktığı eserler olmuştur.

Bugün, tüm müşterilerimizin takdirini kazandığı bu çalışmalara imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Tüm bunlara ilave olarak, yapılan ortaklık ve iştiraklerle grubumuz; müşavirlik,özel yurt işletmeciliği, kentsel dönüşüm ve kat karşılığı inşaat işlerindeçalışmalarını ilk günkü heyecan,büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürmektedir.

Misyon

Şehzade Danışmanlık’ın misyonu; Sahip olduğu tecrübeli ve nitelikli iş gücünü daha da geliştirip, çağdaş ve kurumsal bir yapı oluşturarak sektörün öncü şirketlerinden olmak; Türkiye’de ve yurtdışında işyeri, alış veriş merkezi, konut ve bu gibi gayrimenkulleri geliştirmek, planlamak, projelendirmek, inşa etmek veya ettirmek ve müşterilerinin kullanımına sunmak için gerekli organizasyonları yapmaktır.

Strateji

Öncelikle insan odaklı olarak çalışmalarını sürdürmek,
Sektördeki gelişmeleri Türkiye ve Dünya ölçeğinde takip etmek,
Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılarla ortaklık dâhil her türlü işbirliği olanaklarını değerlendirmek,
Türkiye’de arazi veya fon sahibi yatırımcılarla ortaklıklar tesis etmek,
Ürettiği gayrimenkullerde hiç bir zaman kaliteden ödün vermemek,
Proje ortaklarının, müşterilerin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak,
Kültürün ve çevrenin korunması için azami çabayı göstermek,
Gayrimenkul sektörünün gelişimi, örgütlenmesi ve daha iyi hizmet sunabilmesi için yapılacak çalışmalara katkı sağlamak,
Yatırımcılarla birlikte arsalar satın almak ve projeler geliştirmek,
Çalışanlarına, müşterilerine, ortaklarına ve tüm proje paydaşlarına daima dürüst davranmak,
Mimari değerleri korumak ve yenilerinin yapılmasına destek vermek.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 35 Beyaz Yaka
  • 15 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:18-00:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemekhane
  •  Yol Yardımı
  •  Bayram Yardımı
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması
  • Etkinlik Kulüpleri (Spor, satranç, fotoğraf vb.)

ŞEHZADE YAPI DENETİM İş İlanları