Acvit Kozmetik

Çağrı Merkezi  

www.acvit.com.tr

Acvit Kozmetik hakkında:

Biz Güzelleştiriyoruz!

Güzel Olma, En Güzel Ol…

Doğayı Bilimle Süzüyoruz…
Kozmetiğin Şifresini Çözen Yılın Kozmetik Markası Acvit
“Doğallık, Orijinallik, Etkinlik”

Acvit Kozmetik 1999 yılında doğal Polifenol teknolojisini insanlıkla buluşturmak için kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösterenleri güzelleştirerek, özgüven arttıran, kaliteden ödün vermeden yoluna devam doğal kozmetiğin adresidir.

Kaliteden ödün vermeyen, üst segment ürünler üreten ve satan doğal ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik kısa bir dönemde Ünlülerin kullandığı bir marka haline gelmiştir.

2003 yılında Türk ve Uzak Doğulu Bilim Adamlarının Acvit Kozmetik için özel ortaya koyduğu PP-BOX Teknolojisini İnsanlıkla buluşturmuştur.

Acvit Kozmetik Maraton Koşar!

Acvit Kozmetik, “100m. Koşucusu değil, maraton koşucusudur” politikasını kendisine ilke edinmiştir. Ülkemizde 80 Milyon, Dünya’da 7 milyar insan yaşamaktadır. Çok gibi görünse de bazen çok küçülür. Kaliteli ürünler ortaya koyduğunuzda kullanıcı arkadaşına Pozitif etkiler. Lakin kalitesiz ürün ortaya koyduğunuzda negatif etkiler. Biz fısıltı gazetesine önem veriyoruz. Ürünlerimizi kullanıp memnun olan kişi, arkadaşını da pozitif etkilesin mantığında kaliteden taviz vermiyoruz. Memnuniyet kazandırır. Memnuniyetsizlik kaybettirir.

Polifenol Teknolojisi ile Mutlaka Tanışın!

Yıllarda toprağın altında kalmış yaprak ve bitki atıklarının fosilleşmesi sonucu bu atıkların titizle ve itina ile toplanarak modern laboratuarlarda üretilen teknolojinsin adıdır. Tamamen doğaldır. 16 ve 17 yüzyıllarda, Avrupalı doktor ve şifacılar, çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmede turba (çürümüş bitkilerden elde edilen kömür) ekstrelerini kullandılar.

Zengin Avrupalılar, polifenol çamur banyolarının çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilinen Avusturya’daki ünlü Neydharting Polifenollerini düzenli olarak ziyaret ediyorlardı.

Napolyon ve diğer ünlü Avrupalılar, kas ağrısı, eklem ve diğer sorunların tedavisi için bu polifenollere uğradılar. Polifenoller, çimen ve ağaç ayrışması sonucu neredeyse sadece organik maddeden oluşur. Ekseriyetle, Polifenollerin genel olarak ender veya önemli jeolojik yatak haline gelebilmesinin sebebi 50 – 100 yaşında olmalarıdır.

Acvit Kozmetik Bayilik ve Bayilik Şartları

Doğal Ürünlerin öncüsü Acvit Kozmetik, kendisine özen gösteren, değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. Acvit Kozmetik çağrı merkezlerinde, konusunun uzmanı ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak Güzellik uzmanı danışmanlarından yardım alabilirsiniz.
Acvit Kozmetik özgüvenin, yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım uygulamaları, yenilikleri takip eden eğitimli danışmanları size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır. Kozmetik sektörünün öncülerinden Acvit Kozmetik ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Her yıl doğanın gücünü yeni yeni ürünlerle hizmete sunmaktadır.

Acvit Kozmetik Değerlerimiz

Klinik çalışmaları yanında, kullanıcılarımızın fikir ve eleştirilerini ön planda tutup, değer vermek.
Kaliteden taviz vermeden doğal ürünlerle yolumuza devam etmek
Tüm faaliyetlerinde daima dürüst olmak
Müşterilerine daima saygılı davranmak
Sorumluluk bilincini üst düzeyde tutarak kaliteyi arttırmak
Müşteri odaklı çalışma ilkesini sürekli ön planda tutmak
Doğal ürünler üretip, satmak. Sürdürülebilir doğa ve çevreyi korumak
Tüm faaliyetlerinde yasal mevzuatlara uygun hareket etmek

Kullanmadığımızı Satmıyoruz! Al, Kullan, Tekrar Al, Arkadaşına Öner

Acvit Kozmetik her ürettiği üründe ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Üretilen her ürün en az 150 tüketiciye denettirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Bir alan bir daha alsın, çevresine pozitif anlatsın mantalitesi ile hareket etmekteyiz. Bizim en büyük sermayemiz kaliteli ürün gamımız ve pozitif tüketici fısıltısıdır.

Reklamlar

En Büyük Sermayemiz Kaliteli Ürün gamımız ve pozitif halk fısıltısıdır. 1999 yılından bu yana ortaya koyduğumuz performans ve yaptığımız reklamlar milyonların Acvit Kozmetikle buluşmasına vesile olmuştur. Reklamla Acvit Kozmetik kullanıcısı olan tüketicilerin yanı sıra tavsiye ile de daha fazla kişi Acvit Kozmetik kullanıcısı olmuştur.

Misyonumuz:

Kendisine değer verenlerin vizyonunun tamamlayıcısıyız

Vizyonumuz:

Türkiye’de ve Dünya’da bütün insanları ACVİT’le buluşturmaktır Acvit Kozmetik Kullanıcımız 5 milyonu aşmıştır
Acvit Kozmetik kendisine oluşturduğu portföy ve sabit tüketici sayısı 5 milyonu aşmıştır. Ünlülerin vazgeçilmezi olmuştur. Acvit Kozmetik Ürünlerimiz Yüzyılın Harikası Polifenol Teknoloji Kullanarak Üretilmektedir. Doğal kozmetik ürünlerimiz yüzyılın muhteşem buluşu olan polifenol teknoloji kullanılarak özenle üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda ciddi çalışmalarla sıfır memnuniyetsizlik ilkesi bizim için en önemli değerlerdendir.

Farkımız çevreci oluşumuz ekolojik açıdan sürdürülebilir nitelikte olmasına özen göstermekteyiz. Ürünlerimizin klinik araştırmalarında ve test aşamasında hayvanlar üzerinde deneyi yapılmamaktadır.

400’e Yakın Ünlü isim Acvit Kullanıyor

Kaliteden taviz vermeyen Acvit Kozmetik ünlüler tarafından da tercih edilen markadır.
Acvit Kullanmak ve Acvit’le çalışmak keyiftir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri
    • https://www.acvit.com.tr/category/sosyal-projeler/

Acvit Kozmetik İş İlanları

Acvit Kozmetik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!