Telekomat

Çağrı Merkezi  

Telekomat hakkında:

Explore AVM ilk mağazasını 2021 yılında İzmir'in Konak ilçesinde açmıştır. 2022 yılında Bornova ve Bayraklı ilçelerinde olmak üzere 3 mağaza hedefine ulaşmıştır. Kendi sektörü içinde oldukça sağlam temeller üzerine markalaşmayı başarmayı hedefleyen bir firmadır. Bu başarısının altında sonsuz müşteri memnuniyeti, birinci sınıf destek, güler yüz ve hoşgörü ön plana çıkan en önemli unsurlardır. Explore AVM bu unsurları ticari yaşantısında değişmez ilkeler olarak benimsemiş ve bu ilkelerden hiçbir zaman taviz vermemiştir.

Explore AVM bulunduğu konum itibarıyla tüketicinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırarak bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesi ile sahip olduğu ilkelerden ödün vermeden tüketicisinin ilk tercihi olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Beyaz eşya, çeyiz gibi ürünlerde çeşitlerimizi artırarak Explorer AVM mağazalar zincirini kurarak daha fazla tüketiciye, layık oldukları ve özledikleri hizmeti ulaştırmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunarak her zaman tercih edilen bir firma olmaktır.

Telekomat İş İlanları