Ali Pehlivanoğlu A.Ş.

Ali Pehlivanoğlu A.Ş.
Ali Pehlivanoğlu A.Ş. alipehlivanoglu.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Ali Pehlivanoğlu A.Ş. İş İlanı Ara

Ali Pehlivanoğlu A.Ş. İş İlanları

Ali Pehlivanoğlu A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Ali Pehlivanoğlu A.Ş. Hakkında

Erken yaşlarda atıldığım iş hayatımda yarım asrı aştım. Önce öğretmen oldum, sonra Henkel’de satış ekibinde görev aldım. Daha sonra kendimi Pehlivanoğlu Şirketler Grubu’na adadım. Çok çalıştım, her zaman en büyük sermayem çalışmak oldu.

Şimdi kızlarım Seren ve İrem Pehlivanoğlu ile, Ali Pehlivanoğlu A.Ş.’yi ve gayrimenkul şirketimizi daha da büyütmek, değerli halkımıza hizmet vermek için çalışıyoruz diyen Ali Pehlivanoğlu;

Hedeflerini ve yatırımlarını, Simit tablasından, vergi rekortmenliğine uzanan başarılarla dolu 50 çalışma yılını, dostlarıyla ve sevdikleriyle Eylül ayında kutlayacağından bahsetti.

Ali Pehlivanoğlu;

Ali Pehlivanoğlu Şirketler Grubu’nun tüketicinin ürün kalitesinden, uygun fiyatlarından yararlanması ve açıldığı bölgedeki bir çok kişinin istihdamına katkı sağlamak adına yeni mağazaların açılacağı müjdesini de verdi.

Şu anda Alsancak’ta kentsel dönüşüm projesi kapsamında bulunan mülkünün 2018 Nisan ayında tekrar değerli Alsancak halkının hizmetine açılacağının müjdesini verdi. Böylelikle yeni mağazaların açılmasıyla uygun fiyatları müşterinin yanı başına getirdiklerini vurguladı.

Stratejik hedefleri formüle ederken cesur yönetim kararları alarak işi şansa bırakmayan Ali Pehlivanoğlu Şirketler Grubu yönetimi, pazarı geliştirmek için inovasyona önem verdiklerini belirtti.

“Her Nokta Ayrı Karlılık Noktası” mantığıyla çıkılan bu yolda, Ali Pehlivanoğlu; kar marjı düşük ve hizmet noktası çeşitliliğinin yoğun olduğu bölgelerdeki şubelerimizde revizyona girerek Ege Bölgesi’nin bir çok noktasında, görünürlüğü ve hizmet kalitesini arttırmak adına yeni şubelere yöneldiklerini belirtti

İnsan Kaynakları hedefleri çerçevesinde belirlenen süreç akışlarını sağlamak, gereken ihtiyaçları belirlemek, uygulamaların mevcut performanslarını ölçmek, çalışanlardan geri bildirimleri almak ve kritik noktaları gözlemlemek, çalışanları yüreklendirmektir. Ayrıca çağın gereklerini kurum kültürümüz ve değerlerimiz ile yoğurarak Pehlivanoğlu Şirketler Grubu çalışanı olmanın farkını birlikte yaşayan yaptığı işten zevk alan, mutlu bireyler oluşturmaktır.

Ali Pehlivanoğlu A.Ş. İş Başvurusu

Ali Pehlivanoğlu A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Ali Pehlivanoğlu A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Ali Pehlivanoğlu A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Ali Pehlivanoğlu A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Ali Pehlivanoğlu A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver