ARTRONİC

Diğer  

www.artronic.com.tr

ARTRONİC hakkında:

20 Yılı aşkın bir süre önce, Kesintisiz Güç Kaynağı üretimiyle başlayan maceramız, sektörümüzdeki gelişmeleri eş zamanlı izleyerek,daima dünyanın önde gelen teknolojileri ile müşterilerimize hep daha iyisini sunmak hedefiyle gelişti.

Bu süreç boyunca, Huawei ve AEG Power Solutions gibi dünya devi firmaların Türkiye’deki yetkili distribütörü olduk. Bugün, dünyanın dört bir kösesinde 50’yi askın ülkeye tüm çözümlerimiz ile ihracatımızı sürdürüyoruz.

“Global Mutluluk”olarak adlandırdığımız kuruluş felsefemiz, müşterilerimizin, çözüm ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve rakiplerimizin, kısaca bizimle çalışan yada bizim çalışmalarımızın etkilediği herkesin, yaptığımız islerden mutlu olmalarını sağlamak, çevreye ve doğaya saygı göstererek daima insanlığın yarınına hizmet ve katkı sağlayacak şekilde işimizi sürdürmektir.

Geleceğe hazırız!

ARTronic olarak bugün geldiğimiz noktada kurumların temel ihtiyacı olan temiz ve kesintisiz bir enerjinin sadece UPS bazlı paket çözüm olarak sağlanmasında değil, partneri olduğumuz dünyanın sayılı global tedarikçilerinin desteği ile bu enerjinin yenilenebilir enerji de dahil tüm altyapı ve üst yapı unsurlarını içerecek şekilde projelendirilmesinde, orta ölçekli sistem odalarından büyük veri merkezlerine kadar iklimlendirme de dahil, tüm beyaz alan elemanlarının anahtar teslim uçtan uca çözüm olarak sunulmasında da katma değer yaratan bir çözüm sağlayıcı sıfatıyla enerji-altyapı-taahhüt piyasasında aktif bir tedarikç iolarak yer almaktayız.

Sadece Türkiye’nin 81 ilinde değil, Türkiye dışında da projelere imza atmak için, gerek satış, gerekse satış sonrası servis kadrolarını bu amaca yönelik olarak eğiterek aynı zamanda bu global markaların resmi Servis Distribütörü olarak “etkin hizmet sağlayıcı ve sorun giderici” misyonunu her geçen gün daha genişleyen bir hizmet yelpazesinde başarıyla sürdürmekteyiz.

ARTronic, Huawei Veri Merkezi, UPS ve İklimlendirme Çözümleri Yetkili Distribütörü’dür.

Huawei, 50 milyarı doları aşan cirosu ile dünyanın en önde gelen bilgi ve teknoloji firmaları arasında yer almaktadır. ARTronic olarak 2013 yılından beri Modüler ve Dış Mekan Konteyner Veri Merkezi, UPS, Hassas Klima ve Solar Inverter konularında Huawei’nin Türkiye Yetkili Distribütörlüğü’nü sürdürmekteyiz. Bu kısa süreç içinde hızla gerçekleştirdiğimiz önemli projeler ile Huawei tarafından “Huawei En Hızlı Büyüyen Distribütör” ve “Huawei Yılın En İyi Distribütörü” ödüllerine layık görüldük. Huawei, 7/24 kesintisiz hizmet, yerinde tespit, onarım ve çözüm, bünyesinde oluşturduğu test laboratuvarı, yeterli sayıda mühendis,tekniker ve teknisyen barındırma gibi bir çok koşulun düzenli olarak yerine getirildiğini denetleyerek 2014 yılında ARTronic’i, Huawei’nin servis alanında en üst düzey yetkisi olan “5 Yıldız Servis Hizmet Ortağı” olarak sertifikalandırılmıştır.

ARTronic, AEG PowerSolutions GmbH’in Türkiye Yetkili Distribütörü’dür.

ARTronic,endüstriyel alanda 125 yılı askın süredir faaliyet gösteren AEG Power SolutionsGmbH’in Türkiye Yetkili Distribütörlüğü’nü başarıyla yürütmektedir. 1999 yılından beri Türkiye’de AEG Kesintisiz Güç Kaynakları, doğrultucuları, evirici sistemleri ve güç kontrol ünitelerinin satış, teknik servis ve yedek parça hizmetlerini Yetkili Distribütör sıfatıyla yerine getirmektedir.


ARTronic Elektronik San. Müm. Tic. A. Ş.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00

ARTRONİC İş İlanları

ARTRONİC firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!