Atasim Elektrik

Elektrik ve Elektronik  

www.eggelight.com/

Atasim Elektrik hakkında:

Şirketimiz EGGE markalı ürünlerin ithalatını ve dağıtımını yapmaktadır.

EGGE markası ile 400 çeşit ve 250,000 adet stok kalemi ile spot, downlight, ray spot, cam spot, Power led , led downlight, led projektör, led lambalar vs. ürün yelpazesine sahiptir. Şirketimiz Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren Sanayi Kuruluşları ve Ticari Firmalara, geniş tabanlı satış ağı ve deneyimli personel kadrosuyla, ürünlerini, hızlı, akışkan ve etkin bir şekilde ulaştırmaktadır.

Şirketimizin merkezi İZMİR’dedir. Yurt geneline satış, yönetim, pazarlama ve finansman işlemleri İZMİR’de merkez binasında yapılmaktadır.

Lojistik faaliyetlerimiz, İzmir Merkez’de bulunan 2000 m2 lik, ana depomuzdan yapılan sevkiyatlar ile yapılmaktadır. İstanbul ve Marmara bölgesi, Satış ve dağıtımı için Karaköy Ticaret Merkezinde lojistik depomuz bulunmaktadır.

2007 tarihinde, İzmir'de faaliyete başladığımız bu noktada, sizler için en son çıkan ürünleri adım adım takip edip hizmetinize sunduk. Amacımız, sizlere en iyisini, en hesaplısını ve tabiki en güzelini sunmaktır. Bu bizim için oldukça önemliydi. Sektörde ilerlemenin ön koşulunun daima dürüstlükle başarılı olunacağını ilkemiz olarak benimsedik.

Güven kalite hizmet…

Atasim Elektrik İş İlanları

Atasim Elektrik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!