Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sosyal Medya Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Sosyal Medya Uzmanı
 • İş AçıklamasıGayrimenkul satışında dünya lideri! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco' da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker markasının İzmir' deki ilk franchise ofisi olan Coldwell Banker KAR Gayrimenkul, 2012 yılının sonundan itibaren profesyonel kadrosuyla gayrimenkul alım, satım, kiralama ve proje geliştirme alanlarında müşterilerine nitelikli danışmanlık ve aracılık hizmeti vermeye Karşıyaka - Bostanlı' da devam etmektedir.

  Aranan NiteliklerDijital Pazarlama Uzmanı olarak; Üniversitelerin pazarlama, reklam, medya ve iletişim bölümlerinden mezun, Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Grafik tasarım (Corel Draw,Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Dreamweawer, Adobe Flash, Adobe Fireworks) ve sunum programlarını bilen, Google Adwords ve Google Analytics konusunda bilgili, Teknolojik gelişmeleri takip eden, inovasyon becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Yeni trendleri ve teknolojileri takip edip uygulayabilen, dijital iletişim faaliyetleri için yenilikçi öneriler getirebilen, İşini severek yapan, kendini geliştirmeye istekli, Karşıyaka' da yaşayan bay veya bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıARGE DEPARTMANI Graphic Design & Movie Maker * Görsel ve Yazılı Medya ile Sosyal Medya mecralarında grup firmalarımızın reklam ve tanıtım etkinlikleri * Digital ve basılı reklam tanıtım çalışmalarının tasarlanması, * Basılı reklam materyallerinin imalatının takibi ve tedarik işleminin en iyi kalite ve ücretle bitirilmesi, stok takibi, * Grubumuza ait özel yazılım uygulamalarını ve web sitelerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesi, * Sosyal Medya reklamları hususunda grubumuza ait şirketlerimizin tanıtımı için sosyal medya hesaplarını yönetebilen, fikir üretebilen, içerik oluşturabilen, reklam sektöründe gelişmeleri ve trendleri takip eden, analiz ölçümleri yapabilen, * Kurgu kabileyiti ve deneyimi olan,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Grafik & Video Tasarım konusunda eğitim almış ve daha önce en az üç projede görev almış, - Algoritma yeteneğine ve matematiksel zekaya sahip, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - Adobe After Effects, Adobe Premier, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Audition, Adobe Flash Builder, Adobe Animate, Corel Draw, 3D Studio Max, Sony Vegas Pro gibi tasarım geliştirme programlarına hakim, - Html, XHtml, Html5, Css, Javascript v.b. yazılım geliştime dilleri hakkında bilgi sahibi olan, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - Donanım ve network konularında bilgili, işletim sistemlerini bilen ve sistem sorunlarını çözebilecek, - İyi derece de İngilizce okuyan, yazan ve konuşabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, iyi niyetli olmak, çevresine güven vermek, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, takıum arkadaşları ile işbirliği içerisinde bulunacak ve tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi, - İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - Bay adaylar için, askerliğini yapmış veya en az 3 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 35 yaş aralığında, - Tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Görsel Yönetmen, Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıTüm saygın e-ticaret sitelerinde kurumsal mağazalar açmak ürün girişlerini yapmak ve tüm sistemi düzenli bir şekilde takip edip raporlamak. E-ticarette stratejik satış projeleri geliştirilmek ve sonuçlarının ölçülmesini sağlamak. Kendimize ait olan http://www.goncaonline.com/ adresini yönetmek. Tüm sosyal ağlarda bulunmak buralarda sürekli aktif olmak, istikrarlı ve planlı bir şekilde yöneterek sosyal platformda yerimizi almak.(Facebook, Twitter, Instagram vb. platformlarda, kurum stratejilerimize uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize etmek) Sosyal medyada takipçi sayısını arttracak çözümler üreterek ilgili sitelerden trafik sağlamak. Dijital trendler takip edilerek yeni içerik türleri ve paylaşım formatları geliştirmek. Haftalık/Aylık kampanya/promosyon planlanmak, düzenlenmek, takibini yapmak ve sonuçlarını analiz etmek. Sanal ortamda alınan ve onaylanan siparişlerin tüm işlemlerini tamamlayıp kargoya hazır hale getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya alanında deneyime sahip, Dijital Pazarlama,Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama alanında strateji geliştirebilen, SEO ile ilgilenmiş,SEO’nun temel dinamikleri konusunda bilgi sahibi, Google Adwords ve Facebook reklam yönetimi konusunda deneyimli, Google Analytics'e hakim, Dijital trendleri ve gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak çözümler üretecek, Ölçümleme ve raporlama konusunda deneyimli, Türkçeye hakim, editöryal yetenekleri olan,özgün içerik üretebilen, Analiz yeteneği olan ve strateji geliştirebilecek, Tercihen Adobe Photoshop kullanabilen,

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıSosyal Medya Uzmanı Arıyoruz. US Brainworks, İzmir lokasyonlu olup strateji odaklı iletişim tasarımı sunan bir reklam tasarım şirketidir.

  Aranan NiteliklerBu kategoride kesinlikle "UZMAN" niteliğinde başvurular kabul edilecektir. 1) Dijital pazarlama konularına hakim, 2) Teknoloji ve trendleri takip eden, 3) İçerik geliştirme konusunda profesyonel (Özgün içerikler), 4) Pazarlama iletişimi bilgisi olan, 5) Sosyal medya yönetiminin sadece post girmekten ibaret olmadığını bilen, sosyal medya reklam yöneticiliği konusunda kesin bilgisi olan 6) Fiziksel olarak çalıştığımız markaları ziyaret edebilecek, içerik avcılığı yapabilecek ve oluşturduğu içerikleri stratejik olarak sosyal medya ve dijital kanallarda yayınlayabilecek, 7) Redaksiyon ve imla bilgisi olan, 8) Tercihen grafik tasarım bilgisi olan (İçeriklerini tasarlayabilmesi için) 9) İngilizce bilen, 10) Aktif araç kullanabilen, ehliyeti olan, 11) Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış olan, 12) Tercihen Google Adwords hesap yöneticiliği bilgisi olan Adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Danışmanlık

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıEPSOFT; yazılım, e-ticaret, sosyal medya ve seo konularında faaliyet göstermektedir. E-ticaret siteleri, kurumsal firmalar ve bireysel sosyal medya yönetimi gibi sektörlere destek verebilecek Sosyal medya departmanımızda görev almak üzere, aşağıdaki tanım ve niteliklere uygun, sosyal medya alanındaki tüm parametrelere hakim, tercihen metin yazarı kökenli Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Aynı anda birkaç markanın sosyal medya planlamasını yayıp yönetmek, Sosyal medya yönetimi, reklam geri dönüşleri, Google Ads ve web sitesi SEO yönetimi gibi alanlarda tüm istatistiki bilgi ve parametreler konusunda uzman olmak, İstatistiki bilgileri derleyip analiz ederek, geleceğe dönük ayrıntılı raporlama ve yönlendirmeler yapmak, Paylaşımların genel konseptlerini ve farklı uygulamalarını kurgulayıp metin ve sloganlarını oluşturarak yaratıcı sürece aktif katkı vermek Günümüzün çağdaş anlatım diline uygun görsel, animasyon ve videoların hazırlanması sürecinde tasarımcı ve editörle uyumlu çalışarak onları yönlendirmek Düzenli olarak yaratıcı kampanyalar geliştirerek hızlı ve çok yönlü üretimde bulunabilmek Gerektiğinde genç ve dinamik bir sosyal medya ekibi kurarak onlara eğitim verebilmek

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lise ve alt öğretimlerden de kendini geliştirmiş olanlar, Mantıklı ve bağlamsal cümleler kurabilen, İngilizce bilgisi orta ve üstü derece olan. İşlere yalnızca ‘bitirmek’ değil, ‘başarmak’ anlayışıyla yaklaşan, Etik duruşu güçlü ve ekip çalışmasına uyumlu, Akıcı sözlü ve yazılı iletişim kurabilen, Uzun vadeli hedeflerimizi benimseyip sahiplenerek üretecek Çalışma arkadaşı aramaktayız. Şirket lokasyonumuz İstanbul(Avrupa Yakası Viaport Venezia) 'da bulunmaktadır.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • İş AçıklamasıBağdat Caddesi Şaşkınbakkal ofisimizde görevlendirilmek üzere 'Online Pazarlama Sorumlusu' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKurumumuzun esnek çalışma saatlerine, uluslararsı bir ortamda yoğun ofis temposuna uyumlu, ingilizce metinden içerik üreterek, web sayfası güncelleme bilgisine sahip, sosyal medya yönetimi, SEO, google adwords deneyimi olan, iletişimi ve insan ilişkileri güçlü, presentable, istanbul anadolu yakasında ikamet edip ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş Açıklaması• Dijital mecralarda hedef kitleye uygun kampanyalar oluşturulması ve satış arttırıcı kampanyalar geliştirilmesi. • Sosyal medya, google, dijital reklamlar ve diğer dijital kanallardan optimum geri dönüşleri sağlanması ve raporlanması • Web sitesi içeriğini ve güncelliğini, düzenli işleyişinin takibinin yapılması, yeni web sitesi projelerini yönetmeye destek olunması • Pazarlama stratejilerinin CRM’e katkıda bulunmasını sağlayacak proje ekibinde yer alması • Mevcut ve potansiyel müşterilerin geliştirilmesi ve satışa katkı sağlanmasına yönelik faaliyetlerin uygulanması

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun • Minumum 3 yıllık deneyimi olan, kurumsal şirketlerin dijital pazarlama departmanlarında ya da dijital ajanslarda çalışmış • Google Adwords kullanımı hakkında bütçeler yönetmiş, Facebook Ads kullanımı konusunda tecrübeli • Yaratıcı fikirler üretebilen, dijital strateji ve konsept geliştirebilen • Metin ve içerik üretme konusunda yetkin • CRM sistemi hakkında bilgi sahibi olan tercihen CRM ile ilgili projelerde yer almış • Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın • Pazarlama dünyasındaki trendleri yakından takip eden • Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven • Yoğun çalışma temposu altında hızlı düşünebilecek ve aksiyon alabilecek • Erkekler için askerliğini tamamlamış olması

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıProblem çözme konusunda yetkin, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli, dinamik, iletişim yeteneği ve sosyal ilişkileri güçlü, iş geliştirme kapasitesi yüksek, yeniliklere açık takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru ve etkili kullanabilen, editoryal yeteneklere sahip, Teknolojiye ilgi duyan, internet dünyasındaki gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada aktif, mecraların diline hakim, Google Anaytics, Socialbakers gibi web analiz programları; Adwords, SEO, Facebook reklam modelleri, hedeflemeler hakkında temel bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen,

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıTekinalp Holding bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ''Sosyal Medya Uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSosyal medya yönetimi konusunda uzman Pazarlama danışmanı ile koordineli çalışabilecek, Tüm projeler için etkinlik takiplerini yapacak ve bilgi işlem çalışmalarını yönetecek Grafik tasarım konusunda uzman Daha önce bu tarz isler yapmış Photoshop vb. programları kullanabilen Çok profesyonel boyutta kullanmasa da sezon içerisinde kısa instagram,facebook videoları hazırlayabilecek kadar video edit programları kullanabilecek. Seyahat engeli olmayan takim arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • Alldayİstanbul Avrupa 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTürkçeye hâkim olup dil bilgisi kurallarını çok iyi bilen, Yazı dilini etkin bir biçimde kullanabilen, SEO uyumlu makale yazabilen Meta Tag, anahtar kelime kullanımını doğru yapabilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İş takip ve koordinasyon yeteneği yüksek, Yapıcı, çözüm üretici, iletişim yeteneği gelişmiş, Yaratıcı düşünce yapısına sahip, hızlı, dikkatli ve titiz çalışmayı seven, Günlük, Haftalık, Aylık Rapor hazırlayabilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikâmet eden,

  Aranan NiteliklerReklam senaryo ve sloganları oluşturmak, Sezon trendlerini takip etmek ve buna göre özgün içerikler oluşturmak, Yaratıcı fikirler ve konseptler hakkında özgün içerikler üretmek, Ürün açıklamalarını sezon trendlerine yön verici şekilde oluşturmak,

  Sektör: İnşaat, Reklamcılık, Tekstil

  Pozisyon: Editör, Eleman, Uzman Yard, Uzman, Sosyal Medya Uzmanı

 • Hışım Grupİstanbul Avrupa 27 Nisan 2017

  İş Açıklaması1984 yılında kurulan Hışım Grup döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste , Swatch, Camper , Super Step markalarının bayiliğini yapan grup aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır. Perakende sektöründe A sınıfı kalitede hizmet sunmayı vizyon edinmiş olan grup İstanbul’un en güzel lokasyonlarında; Beyoğlu, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Karaköy ve Ümraniye de mağazaları faaliyet göstermektedir. Türkiye ‘de en çok döviz bürosunu aynı çatı altında barındıran sektör öncüsü bir firmadır. Döviz büroları; Kübra Döviz, Çözüm Döviz, Nizam Döviz, Plevne Döviz, Akdağ Döviz, Aziz Döviz, Kare Döviz, Yalçınkaya Döviz, Nedim Döviz, Zor Döviz, Karel Döviz, Nova Döviz, Drina Döviz, Samsun Döviz’ dir. Osmanlı’ dan günümüze geleneksel kahve eşliğinde yolculuk yaparak gerek tatlıları gerekse de Osmanlı dokusuyla Halis Bekrizade Efendi cafesiyle yiyecek –içecek sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri farklı sektörlerde edindiği birçok deneyimi kalite ve yenilik anlayışları ile harmanlayan grup Turizm – Otelcilik sektöründe de markalaşmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda faaliyette olan otelleri ve birçok projeleri bulunmaktadır. Oteller; Nordstern Otel ve Triada Otel’dir. Büyükada , Karaköy, Beyoğlu ve Cihangir de otel projeleri yer almaktadır. Dijital pazarlama ve sosyal medya alanında en az 1 yıl deneyimli, Kurumsal sosyal medya hesapları yönetimi konusunda deneyimli Türkçe’yi doğru ve etkili kullanabilen, dilbilgisi kurallarına dikkat eden ve sosyal medya diline hakim Sosyal Medya alanında çalışmış, içerik üretimi, planlaması ve girişi yapabilecek ve trendleri takip eden (Facebook, Twitter, Instagram, Blog) Tercihen Photoshop, Illustrator ve corel draw programlarını kullanabilen, Yaratıcı uygulama ve içerik fikirleri hazırlayacak derecede kreatif yönü olan, Dünyadaki dijital trendlerini takip eden ve bunları kendi çalıştığı projelere uygulayabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Google Analytics ve benzeri sistemlerdeki raporları okuyup, yorum yapabilecek ve raporlama yapabilecek düzeyde olan, Google Adwords, Facebook Ads , SEO ve E-mail marketing konularına hakim, online reklam kampanyaları, viral pazarlama, sosyal medya pazarlama, sosyal medya uygulamaları konularında bilgi sahibi, Bayan aday aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkiye’nin ilk sneaker butiği olan Lastik Pabuç meraklı, detaycı, sneakerlara gönül vermiş, sosyal medya diline hakim bir sosyal medya uzmanı arıyor! Reklam ve sosyal medya hesaplarının yönetimi ve takip etmek, Sosyal mecrada dijital dünyayı ve gündemi yakından takip eden yaratıcı içerikler üretmek E-ticaret uygulamalarının gelişimine yönelik projeler üretip, takibini sağlamak Adwords, Remarketing, Retargeting, Affiliate ve reklamlar ilgili içerikler hazırlamak ve süreçleri yürütmek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıWeb Tasarımı ve Yazılım Hizmetlerinde danışmanlığını yapmış olduğumuz, Ümraniye/ Ataşehir'de bulunan firmada istihdam edilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı arıyoruz. Ürettiği ve ithalatını yaptığı ürünlerin dijital ortamlarda satışını yapmak, Ürettiği ve ithalatını yaptığı ürünlerin -web sitesi dahil olmak üzere- satışının yapılabileceği diğer portallarda da takip etmek, Ürettiği ve ithalatını yaptığı ürünlerin resimlerinin düzenlemelerini yapmak, Ürettiği ve ithalatını yaptığı ürünlerin girişini ve takibini yapmak, Güncel arama motoru optimizasyonu yönergelerini takipi etmek, Markanın sosyal medya yönetimini yapmak.

  Aranan NiteliklerYüksekokul veya lisans mezunu olan, En az 1 yıllık deneyim sahibi, Tercihen photoshop, temel html ve SSS bilen, Türkçe'yi doğru ve akıcı kullanan, yazı ve sosyal medya diline hakim, Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı

 • CUZİNE MUTFAKİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş Açıklaması· Şirketimizin tüm sosyal medya hesaplarının paylaşım planlamasını yapmak, · Dijital ortamda firmamızı farklılaştıracak yaratıcı uygulama fikirleri geliştirmek, · Fotoğraf/video çekimi yapmak ve işleyerek paylaşıma hazır hale getirmek · Kurumsal hesapların raporlarını hazırlamak, · Uygulama ve Web sitelerini test edip, rapor hazırlama

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Sosyal medya konusunda deneyimli, tüm platformlara ve sosyal medya hesaplarını yönetim araçlarına hakim, · Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, · Sosyal mecralarda paylaşılabilecek hareketli veya durağan görsel içerik oluşturma becerisine sahip, · Video ve fotoğraf çekim tekniklerini bilen, · Video ve fotoğraf işleme yazılımlarını kullanabilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • Pacific Holdingİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş Açıklaması-Üniversite Mezunu -Pazarlama reklam ve marka iletişimi konularına hakim -Ekip çalışmasına yatkın -Tüm sosyal medya platformları üzerinde etkileşim yaratacak özgün içerik ve fikir üretebilen -Daha önce herhangi bir markanın sosyal medya projelerinin yönetiminde yer almış -Fikren yaratıcı,ikna edici,ve yönetim becerileri yüksek -Müşteriyi,markalarını ve hedeflerini anlayan -Çok iyi planlama ve iş takibi hassasiyeti

  Aranan Nitelikler-Sosyal medya platformlarında özel kampanya kurguları gerçekleştirmek -Medya ağlarında takipçi sayısını arttıracak çözümler geliştirmek -Uygun olmayan içerik,durum ve izlenimlerin tespit edilmesi,olumsuzluklara karşı bloglar oluşturmak -Sosyal medyada marka konumlandırması yapabilecek -Kurumsal fan sayfası oluşturma ve yönetimini yapabilecek,kullanıcı sosyal davranışlarını analiz ederek takip edebilecek -Rakip firmaların medyadaki aktivitelerini takip edecek. -Web trandlerini gözlemleyerek yenilikler ile ilgili gelişmeleri takip edecek ''Sosyal medya uzmanı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

 • Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 15 Nisan 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede sözlü ve yazılı ingilizce bilen, Tüm dijital mecralarda (Facebook, Twitter, Youtube, Blog vb.) markaların iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edebilecek, Her platform için hedef kitleye uygun günlük, haftalık veya aylık içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği planlayıp, sunacak, Mevcut sayfaları canlı tutup, topluluk yönetimi yapacak, şikayet ve soruları yetkililere ileterek süreci yönetecek, Markanın pazarlama stratejilerine uygun olarak yaratıcı proje fikirleri geliştirebilecek, MS Office programlarına hakim, Sosyal medya iletişimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Rakiplerin takip ve analiz edilmesi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden

  Aranan NiteliklerGayrimenkul satışında dünya lideri! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 110 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor. Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Uzman, Sosyal Medya Uzmanı

 • İNOVA TEKNOLOJİİstanbul Avrupa 10 Nisan 2017

  İş AçıklamasıDaha önce Adwords ve facebook reklam hesabı yönetmiş,Bu alanlarda satış arttırcı reklam verebilecek,we sitemizin trafiğini ve satışını arttırabilecek,yeni ürün eklenmesi,banner hazırlanması vb. faaliyetlerde bulunabilecek.N11-hepsiburada gibi kanallarda satış arttırcı politikalar üretebilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMicrosoft Office programlarına hakim, İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek, Temsil yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi, Organizasyon, planlama ve takip becerileri kuvvetli, analitik düşünebilen, Yoğun çalışma ortamında hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Bütçe ve raporlama konularında deneyimli, E-ticaret Sektörü ve İnternet Teknolojileri konularında en az 2 yıl deneyimli Google Adwords yönetimi yapmış; satış kampanyaları düzenlemiş, Mail Marketing konusunda tecrübeli, B2B, B2C pazarlamasına hakim, Sosyal mecraları ve alışveriş mecralarını pazarlama amaçlı etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıEMİROĞULLARI İNŞAAT SATIŞ OFİSİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE REKLAM TANITIM VE SOSYAL MEDYA ASİSTANI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerKurumsal sosyal medya hesapları yönetimi konusunda deneyimli Türkçe’yi doğru ve etkili kullanabilen, dilbilgisi kurallarına dikkat eden ve sosyal medya diline hakim Sosyal Medya alanında çalışmış, içerik üretimi, planlaması ve girişi yapabilecek ve trendleri takip eden (Facebook, Twitter, Instagram, Blog) Sosyal Medya Tasarımları yapabilecek ve yönetimsel deneyime sahip Yeni oluşan konut projelerimiz için katalog vb ürünlerin tasarım takibini yapabilecek veya tasarımları kendisi yapacak. Belirli dönemlerde yapılan fuar-stand-şenlik gibi etkinliklerin organize edilmesini sağlayacak Seyahat engeli olmayan Bay/ bayan eleman aranmaktadır

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı, Asistan, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SOSYAL MEDYA UZMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin reklam, halkla ilişkiler, iletişim vb. bölümlerinden mezun, Sosyal medya yönetim deneyimi olan, Raporlama araçları hakkında bilgili, Etkileşimi yüksek içerikler üretip eğlenceli paylaşımlar yapabilecek, Sorumluluk sahibi, problem çözme yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, dinamik, heyecanlı, hevesli, pozitif, gelişime açık, kendine özen gösteren, Geçmiş deneyimlerinden örnekler sunabilecek. Adayların, info@sheprcreative.com adresine ayrıntılı CV’lerini iş örnekleriyle birlikte göndermeleri rica olunur.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıAbonesepeti.com'un A Takımında görev alacak, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, kişisel ve mesleki egolarından arınmış, çözüm odaklı Sosyal Medya ve Grafik Tasarım Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Grafik tasarım ve arayüz-banner, İndoor-Outdoor reklam tasarımları, katalog, insert tasarımı, basın ilan tasarımları konusunda tecrübesi olan -Dijital pazarlama alanında hizmet verebilecek yetenek ve tecrübede, -Reklam çalışmalarında kullanılacak görsel ve web sayfası tasarımları, Banner, Emailing, sosyal medya post tasarımları vb. dijital tasarımları gerçekleştirecek, -Mobil Tasarım, -Web ağırlıklı çalışmalar yapabilen, -Landing Page çalışmalarında bulunan, -E-mailing tasarımı konusunda bilgili, -Sosyal Medya Tasarımları yapabilecek ve yönetimsel deneyime sahip, - Piyasadaki sosyal medya izleme araçları hakkında bilgi sahibi, - Yenilikçi, dünyada gelişen yeni trendleri takip eden, - İletişim kabiliyeti yüksek, Editoryal yeteneklere sahip, - Dijital iletişim ve sosyal medya kanallarını etkin şekilde kullanabilen - Sosyal medya üzerinden gelen soruları yetkililere iletmek ve cevaplamak. -iyi derecede photoshop, illustrator bilgi sahibi, -Araştırma ve geliştirmeye önem veren sürekli kendini yenileyen, -Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Grafiker, Web Developer

 • İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz ; 295 Yurtiçi, 45 Yurtdışı  Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen Mado Ailesi  olarak ‘İstanbul Yenisahra da bulunan Bölge Müdürlüğümüz de çalışmak üzere 'Sosyal Medya Uzmanı’ arıyoruz.   Dijital projelerde hedef ve stratejilere yönelik içerik yönetiminde görev alacak Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak çözümler üretecek, bu alanda yenilikçi, öncü projeler yaratacak, yeni trendleri takip edecek Markaya dikkat çeken kampanyalar düzenleyecek, gerektiğinde dijital medya planlaması oluşturacak Sosyal medya üzerinden gelen soruları yetkililere iletecek ve takibinden sorumlu olacak Kuruma ait tüm sosyal medya hesaplarının günlük içerik yönetimi ve aylık gelişimi takip edip raporlayacak Kurumsal web sitesi içerik yönetimi yapacak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin, ilgili bölümlerinden mezun, Sosyal Medya hesap yönetimi ve iletişimi alanında en az 3 yıl deneyimli Global trendleri yakından takip eden, dijital, sosyal ve mobil dünyanın dinamiklerini bilen, tüm sosyal medya kanallarına hakim Adobe Creative Cloud, Adobe Illustrator,Adobe Photoshop ve Google Analytics programları kullanabilen Yazılı ve sözel iletişimde Türkçe’yi iyi derecede kullanabilen ve Lifestyle yazım kabiliyeti olan Kreatif düşünebilen, görsel yanı güçlü ve problem çözebilen İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı

İş Habercisi - Sosyal Medya Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?