Bilgisayar Hastanesi

Bilgisayar / BT / Internet  

www.bilgisayarhastanesi.com

Bilgisayar Hastanesi hakkında:

Bilişim sektöründe her marka bilgisayara tamir bakım onarım teknik servis hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında kurulan Bilgisayar Hastanesi, sektörün değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak ikinci el satınalma, bilişim ürünleri kiralama ve yazılım, çözümlerini de hizmet portföyüne eklemiştir.

İstanbul Levent'te 40'ı aşkın tümü sertifikalı uzman personeli, gezici servis araçları ile bireylere ve kurumlara tamir bakım onarım teknik servis, ikinci el,kiralama, yazılım hizmeti veren Bilgisayar Hastanesi, yıl boyunca 70.000'in üzerinde cihaz tamir etmektedir. Bilgisayar Hastanesi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet ağını gün geçtikçe genişletmekte, sorunlara getirdiği çözüm süresini kısaltarak ve hızla değişen teknolojilere uyum sağlayacak yeni stratejiler üreterek, servis hizmetlerinin sektörleşmesi misyonunu da üstlenmektedir.

10 yıl boyunca Compaq / HP / Epson Yetkili Servis Merkezi olarak hizmet veren Bilgisayar Hastanesi, 2006 yılı itibariyle kuruluş mottosu olan marka bağımsız servis anlayışına dönmüştür.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde işbirliğine başladığı firmalarla uzun yıllar süren çalışmalar yürüten Bilgisayar Hastanesi kurulduğu günden itibaren Türkiye bilişim sektöründe teknik servis konusunda liderliğini sürdürmektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-00:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

Bilgisayar Hastanesi İş İlanları

Bilgisayar Hastanesi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!