Arslan Bilgisayar

Bilgisayar / BT / Internet  

Arslan Bilgisayar hakkında:

ARSLAN BİLGİSAYAR 1996 yılında dağıtıcı firma olarak kuruldu. O zamandan bu yana müşteri memnuniyeti ilkesi, tanınmış marka ve kalitenin önem taşıdığı satın alma ve satış operasyonları, tecrübeli personel kadrosu ile sektörün en İyilerinin arasında yerini almıştır.

Arslan Bilgisayarı, sektörde her gün bir adım öne götüren unsurlar; Ürün, servis ve müşteri memnuniyetindeki hizmet kalitesi, Sıcak müşteri ve satıcı ilişkileri,firmayı ileriyi görmesini sağlayan kaynak diyaloglara sahip olması ve tabii ki İŞ AHLAKI, KENDİSİNE OLAN BÜYÜK GÜVEN!

Arslan Bilgisayar olarak eğitimli teknik servis elemanları, her zaman güncel piyasa bilgisine sahip operasyon elemanları ve güçlü yönetim kadrosuyla, bugün personel sayısı 14’e ulaşmıştır. Arslan Bilgisayar herkesin çok rahat ulaşabileceği, Bilgisayar pazarının merkezi olan Mecidiyeköy’de iki katlı yaklaşık 250 m2 büyüklüğünde bir ofise sahiptir.

Türkiye’nin farklı illerinden 1000 kişilik müşteri portföyüne sahip olan Arslan Bilgisayar, bunlardan 200 firmayla düzenli ticaret yapmaktadır.

Arslan Bilgisayar İş İlanları

Arslan Bilgisayar firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!