Bilin Gümrük Müşavirliği

Gümrükleme  

www.bilingumruk.com

Bilin Gümrük Müşavirliği hakkında:

Türk ekonomisine 65 yılı aşkın bir süredir katkı sağlayan Bilin Grup olarak, sağlam temeller üzerine oluşturduğumuz stratejilerle istikrarlı bir büyüme tablosu çiziyoruz. İlk günden itibaren sürdürülebilir verimlilik ve sürdürülebilir büyüme misyonumuz çerçevesinde hızlı adımlarla ilerledik. Kurucumuz Merhum Muhasin Sarman’ın izinde görevi devraldığım 2003 yılından bu yana yükselen ivmemizle büyümeye devam etmekteyiz. Bugün hizmet verdiğimiz dünya devi şirketlerimizle birlikte sektörde kendimize önemli bir yer açmış bulunmaktayız.

Yola çıktığımız ilk günden beri, takım ruhuyla beslenen daha iyi hizmet verme tutkumuz, işimize olan sadakatimizin en önemli göstergesi olmuştur ve hızlı değişen dünya dinamiklerini yakından izlemeyi; enerjik ve yaratıcı kadromuzla, bize duyduğunuz güvene layık olmak için, özveri ile çalışmayı kendimize alışkanlık edindik. Tüm bunları destekleyen bir unsur olarak, biz işlerimizi “Teknolojik, Çevreci, Yenilikçi, Girişimci, Çözüm Odaklı ve Sonuç Odaklı” yaparak, çalışma ahlakımızı ve iş prensiplerimizi belirledik.

Bilin Grup olarak bugün İstanbul Genel Merkez ile birlikte Atatürk Havalimanı B kapısı, C kapısı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Erenköy, Dilovası, İzmir Serbest Bölge, Bursa, Eskişehir ve Ankara olmak üzere 9 bölge müdürlüğü, Halkalı, Ambarlı, Haydarpaşa, Ankara, Mersin, İzmir Gümrük ve TSE noktaları dahil 7 şubeyle tamamı alanında uzman gümrük müşavirlerimiz ve çalışanlarımızla birlikte sadece Türkiye değil dünyanın birçok noktasına durmaksızın hizmet sunmaktayız. Dünya’nın dört bir yanına hizmet sunan bir gümrük müşavirliği ve lojistik şirketi olarak her kademeden iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve çalışanımız Bilin Grup ailesinin en önemli yapı taşı olarak görülmüştür.

Müşteri memnuniyetini ve temiz sicilimizi her zaman önem sırasında ilk yere koyarak ve bu ilkelerimize uygun şekilde müşterilerimize hizmet sunmayı görev edinmiş bulunmaktayız.Bunu sağlamak için çalışanlarımıza olduğu kadar hizmetlerimize de yatırım yaparak, sektörümüzdeki ilklerin öncülüğünü üstleniyor, yenilikçi hizmetlerimizle fark yaratıyoruz. 65 yıllık geçmişimizde de olduğu gibi, gelecekte de değişime öncülük etmek için gerekli meziyetler ve yapılar Bilin Grup’un kuruluşundan bu yana temel ilkelerimiz olmuştur.

Proaktif bir şekilde tüm uyarı sistemlerine etkin şekilde açık olmak, uzun vadeye odaklanmak, stratejilerini yeni fırsatlara hızlı adapte edebilmek, tehditlere karşı finansal yapıyı sağlam tutmak, doğru risk yönetim mekanizmalarını kurmak, performans yönetiminde kısa vadeli getirisi yerine sürdürülebilir değer yaratılmasını ödüllendirmek, Bilin Grup’u gelecekte de geçmişte olduğu gibi öncü ve güvenilir kılacak özelliklerdir.

Bilin Grup, uzun vadeli yatırımları ile sürdürülebilir büyümeye odaklanarak portföyündeki şirketlere değer katan bir grup yapısındadır. Hem büyüme fırsatları açısından hem de risk yönetimi açısından en güçlü yönümüz, farklı sektörlere dağılmış dengeli portföy yapımızdır.Portföyümüzde hızlı büyüyen işlerle, daha olgun fakat yüksek temettü ödeyen şirketlerin dengeli bir dağılımı vardır ve stratejilerimiz bu yapıyı korumaya yöneliktir.

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratırken Türk halkının hayatına da değer katacak çalışmaları hayata geçiriyoruz. Sosyal vatandaşlık bilinciyle birçok eğitim, etkinlik ve sosyal sorumluluk projesine imza atıyoruz. Stajyer programlarımızla, üniversite öğrencilerimize eğitim sunuyor, gelecek yıllar için Bilin Grup bünyesine katılmaları amacıyla onları geleceğe hazırlıyoruz.

Hedefimiz, Bilin Grup olarak, geçmişimizi muhafaza ederek, müşterilerimiz, potansiyel müşterilerimiz ve çalışanlarımızla başarı ve ahenk içerisinde 100 yıllık bir Türkiye markası yapmak ve kararlı adımlarla ilerlerken, bu yolculukta gücümüze güç katacak işbirlikleri geliştirmektir.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yemekhane
  •  Yol Yardımı

Bilin Gümrük Müşavirliği İş İlanları

Bilin Gümrük Müşavirliği firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!