Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Biofarma İlaç

İlaç  

www.biofarma.com.tr

Biofarma İlaç hakkında:

İlaç Sanayindeki yerini 1953 yılında alan Biofarma, kuruluşundan itibaren insan sağlığı için daima daha mükemmeli yakalama hedefini kendisi için değişmez bir ilke olarak kabul etmiş, bu kapsamda doktor ve hasta memnuniyetini daima ön planda tutup, çağın gerektirdiği değişkenlikleri ve yenilikleri de kalite standartlarına taşıyarak bugünlere gelmiştir.

Hedeflerine ulaşabilmesinin gereği olarak 1990 yılında firmanın kuruluş yeri Mercan/istanbul'daki tesislerinden Samandıra/Kartal/İstanbul'daki 50.000m2'lik bir arazi içinde yer alan 15.000m2'lik kapalı alanı içeren yeni ve modern tesislerine taşınmıştır.

Biofarma, sahip olduğu ileri teknoloji, GMP ve GLP standartları ile mevcut ilaçlarının üretimi yanında; yerli ve yabancı ilaç firmalarının da üretim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mevcut modern, teknolojik olanaklarını, üstün beceri, bilgi ve tecrübeye sahip uzman çalışan kadrolarıyla birleştiren Biofarma, dünya standartlarındaki üretimiyle ilaç sanayindeki yerini daha üstlere çıkarmayı hedeflemektedir.

Bugün merkezimizde 250, Türkiye'nin her bölgesini kapsayan satış ve pazarlama kadrosunda 580 çalışanımız olmak üzere toplam 830 kişi olarak hedeflerimize koşmaya devam etmekteyiz.

Biofarma,üretim kapasitesinde ve kalitesinde sağlanan yeni olanak ve gelişmelere paralel olarak yurtiçi pazar payının artırılması hedefinin yanı sıra, mevcut olanakları ile yurtdışı pazarından da pay alabilen firma konumuna gelmeyi hedeflemiştir. Bu doğrultuda Avrupa, Afrika, Uzak Doğu, Orta Doğu Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerinde faaliyetlerine başlamış olup girişimlerini sürdürmektedir.

Araştırma ve geliştirmeye yeterli kaynak ayırmanın ilaç sanayinde anahtar faktör olduğu gerçeğini daima ön planda tutan Biofarma, ilaç üretiminde en yüksek standartları sağlamak amacıyla Araştırma ve Geliştirme Grubu ile yeni ilaç formülasyonları ve modern teknolojik ilaçların geliştirilmesi konularında çalışmalar yapmaktadır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Teknolojik alanda yapılan atılımın mutlaka insana yapılacak yatırım ile bütünleşmesi gerektiğine inanan Biofarma, bu alanda da çalışmalarını sürdürmektedir. İnsan kaynakları çalışmaları kapsamında temelde firma içinde oluşan küçük görev gruplarının mevcut sistemlerini verimlilik yönünden daima daha ileri noktalara kendiliğinden taşımalarını sağlayacak bir düşünce ve uygulama yapısının firma içinde tesis edilerek çalışanların tümüyle sisteme sahip çıkması olarak adlandırılabilen bir sonuca ulaşılması hedef olarak belirlenmiştir.

Bu amaçla temel İnsan Kaynakları politikamız:

  • Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerini en üst düzeyde kullanabileceği ortam ve şartları sağlamak;
  • Dışarıdan yeni personel alımında en uygun adayı sadece bugünün değil, gelecek günlerin ihtiyaçlarını da dikkate alarak seçmek, adaylara eşit fırsat sağlamak;
  • İşçi sağlığı ve İş güvenliği açısından güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve yerleşmesini sağlamak;
  • Çalışanlarımızın yetişmesine, gelişmesine, başarılı olmasına ve yükselmesine olanak sağlayacak sistemler oluşturmak ve yerleştirmek;
  • Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak;

Ürünlerimiz
Biofarma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. modern üretim tesisleri ve teknolojisiyle GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve GLP ( İyi Laboratuvar Uygulamaları ) standartlarına uygun olarak yılda 30 milyon kutunun üzerinde üretim yapmaktadır.

Tablet, film kaplı tablet, granül, kapsül, draje şurup, süspansiyon, solüsyon, kuru toz, pomad, likit, krem, jel, yumuşak jelatin kapsül , suppozituvar ve ampul olmak üzere bir çok farklı farmösetik şekilde üretim yapılmaktadır.

Bu formlar ;

Antibiyotikler, Anntibakteriyel, Antiviral, Antifungal, Antihelmintik, Antiromatizmaller, Antiinflamatuar, Analjezik, Antipiretik, Antigriballer, Antihistaminikler, Antiülser ilaçları, Mukolitik-Ekspektoran ilaçlar, Antihipertansifler, Vitaminler, Diüretikler, Laksatifler, Hormon Preparatları, Antidepresanlar, Mineral Preparatları, Parasempatolitikler, Sempatomimetik ilaçlar, Vazodilatatör ilaçlar, Antiasmatik - Antiallerjik ilaçlar, Antispazmodik ve Uteretonik ilaçlar olarak sınıflandırılabilirler.

Merkez Adresimiz

Akpınar Mah.
Fatih Cad. No:2
81470 Samandıra/Kartal/İstanbul
Tel:0216 398 10 63

Biofarma İlaç İş İlanları

Biofarma İlaç firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!