BioGen Medikal Cihazlar

Firma Detay

BioGen Medikal Cihazlar Hakkında

BioGen Medikal Cihazlar Ticaret A.Ş., 1997 yılında İstanbul'da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Şirket Genel Müdürü Havva Erkan'ın sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi, Dr. Sanlı Erkan'ın girişimciliği, İsmail Erkan ve dinamik kadrosunun özverili çalışmaları ile BioGen, kısa sürede Türkiye pazarında hakettiği yeri almıştır.

BioGen'in kuruluş amacı, insan sağlığının korunması için gerekli olan teşhis ve araştırma amaçlı ürünleri Türkiye pazarına sunmaktır.

BioGen'in devamlı büyümesini sağlayan neden de budur. Bilimsel toplantı, kongreler ve özellikle de araştırma çalışmalarına verilen destek ile BioGen, akademisyenlerimizin takdirini toplamaya devam etmektedir.

BioGen, uluslararası tıp fuarı ve kongrelerde, teşhis ve araştırma alanlarındaki her türlü yeniliği takip etmekte, dünyanın önde gelen üretici firmaları ile her yıl yeni anlaşmalar yaparak ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir.

BioGen, Türkiye ve KKTC'de oluşturduğu geniş bayi ağı ile müşterilerine en kısa sürede ulaşmayı amaçlamaktadır. 2004 yılı başında faaliyete geçen Ankara şubesi ile Anadolu'ya daha da yakınlaşmıştır. İstanbul merkez bürosu 2010 yılı sonunda Tekstilkent KOZA PLAZA'ya taşınarak, modern, verimli bir çalışma ortamı yakalanmıştır.
2012 yılında serbest fetal DNA testleri alanında Avrupada öncü olan LifeCodexx & GATC laboratuvarlarının ürünlerini Türkiyede ilk kez sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

2016 yılında Anonim Şirkete dönüşüm sağlanmış ve Thermo Scientific firmasının Patoloji alanında tek yetkili temsilciliği alınarak sağlam adımlarla büyümeye devam edilmiştir.

2018 yılına umutla girerken, genetik testler alanında öncü olan Eurofins & Genoma Laboratuvarlarının temsilciliğinin alınması da hizmet protföyümüzü genişletmiştir.

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 10 Mavi Yaka 15 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:15 Cumartesi: 10:00 - 13:30 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Yemek Kartı Yol Yardımı

BioGen Medikal Cihazlar İş İlanları

BioGen Medikal Cihazlar firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim