Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Bu Tanıtım Organizasyon

Firma Detay

Bu Tanıtım Organizasyon

Bu Tanıtım Organizasyon

www.buajans.com

Bu Tanıtım Organizasyon Hakkında

BU Ajans firmaların, kurumların ve organizasyonların dönemsel insan kaynağı ihtiyacını kaliteli üniversitelerin gelecek vadeden öğrencileri ve yeni mezunları ile karşılamak amacıyla 2009 yılında kuruldu.

BU Ajans ekibi başta Boğaziçi Üniversiteli öğrenciler olmak üzere Türkiye’nin saygın üniversitelerinden oluşan başarılı, eğitimli, görgülü ve sosyal becerisi yüksek öğrenciler ve yeni mezunlardan oluşmaktadır. Yabancı dil konusunda sektörün en donanımlı ekibine sahip olan ajansımız başta İngilizce olmak üzere sektörün güncel ihtiyacını karşılayacak şekilde Rusça, Arapça, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Çince dillerinde hizmet vermektedir.

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana kadar fuar organizasyonları, kongre organizasyonları, ofis içi hizmetler, pazarlama ve tanıtım faaliyetleri başta olmak üzere birçok alanda firmalarımıza kurumsal ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet veren BU Ajans, Türkiye genelinde 4000 kişiyi bulan ekibiyle firmaların ihtiyaçlarına dinamik olarak cevap vermektedir.

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 9 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00:00 - 18:30:00 Cumartesi: 09:00:00 - 14:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00

Bu Tanıtım Organizasyon İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim