Bu Tanıtım Organizasyon

Bu Tanıtım Organizasyon
Bu Tanıtım Organizasyon www.buajans.com
Firmayı Şikayet Et
Bu Tanıtım Organizasyon İş İlanı Ara

Bu Tanıtım Organizasyon Hakkında

BU Ajans kurumların ve fuar organizasyonların, tanıtımlarının geçekleştirilmesi ve projelerinde destek olunması amacıyla kaliteli üniversitelerin gelecek vadeden öğrencileri ve yeni mezunları dahil eden genç dinamik kadrosuyla hizmet vermek amacıyla 2009 yılında kuruldu.

BU Ajans ekibi başta Boğaziçi Üniversiteli öğrenciler olmak üzere Türkiye’nin saygın üniversitelerinden oluşan başarılı, eğitimli, görgülü ve sosyal becerisi yüksek öğrenciler ve yeni mezunlardan oluşmaktadır. Yabancı dil konusunda sektörün en donanımlı ekibine sahip olan ajansımız başta İngilizce olmak üzere sektörün güncel ihtiyacını karşılayacak şekilde Rusça, Arapça, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Çince dillerinde hizmet vermektedir.

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana kadar fuar organizasyonları, kongre organizasyonları, ofis içi hizmetler, pazarlama ve tanıtım faaliyetleri başta olmak üzere birçok alanda firmalarımıza kurumsal ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet veren BU Ajans,  firmaların ihtiyaçlarına dinamik olarak cevap vermektedir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 9 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:30 Cumartesi: 09:00 - 14:00 Pazar: Yok

Bu Tanıtım Organizasyon İş Başvurusu

Bu Tanıtım Organizasyon, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Bu Tanıtım Organizasyon firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Bu Tanıtım Organizasyon ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Bu Tanıtım Organizasyon iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Bu Tanıtım Organizasyon iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver