Bulsan Tekstil

Tekstil  

www.bulsan.com

Bulsan Tekstil hakkında:

Bulsan Şirketler Grubu 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi ,siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren tekstil üretim konusunda dokumadan başlayıp ,kumaş boyama ve konfeksiyon üretiminde kalite politikasından taviz vermeyen uzman kadroya sahip olan şirketimiz; iplik, kumaş,konfeksiyon ,boyama ve ev tekstil ürünleriyle hizmet vermektedir.

Ev tekstil ürünlerimiz her zevke hitap eden model ve renkleriyle modern ve estetik tasarımlara sahiptir. uzman kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında yaygın Pazarlama ağı ve satış sonrası hizmetiyle her geçen gün büyümekte olan firmalarımız sektörlerinde vazgeçilmez bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Modern hizmet anlayışımız , güçlü ve kaliteli üretim tesisimiz, konusunda deneyimli elemanlarımız , yenilikçi araştırmacı çalışmalarımız , başarımızın en önemli payıdır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı olmayı her zaman birinci planda tutmaktadır.Firmamız faaliyetlerini kalite istikrar ve güven prensiplerinden taviz vermeden sürdürmektedir.

Bulsan Tekstil İş İlanları

Bulsan Tekstil firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!