Loya Mağazacılık

Loya Mağazacılık
Loya Mağazacılık www.loya.com.tr İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Loya Mağazacılık İş İlanı Ara

Loya Mağazacılık İş İlanları

Loya Mağazacılık İş İlanları

Loya Mağazacılık İş İlanları için hemen cv oluştur. Loya Mağazacılık firmasının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

Loya Mağazacılık Hakkında

Loya, bir Arıcı Tekstil kuruluşudur. Arıcı Tekstil 1968’de Sultanhamam’daki 35m²lik bir dükkânda bayan iç giyim satışı ile ticaret hayatına atılmıştır. Satışını yaptığı bayan iç giyim ürünlerinin kuruluşunun 2.yılında üretimini yapmaya başlamış, her geçen yıl üretim kapasitesini ve ürün kalitesini katlayarak üretime devam etmiştir. Arıcı markası ile başladığı üretime 1992 yılında NBB markasını da bünyesine dâhil etmiş ve 2004 yılından itibaren de LOYA üretimine başlanmıştır. Tamamı yerli sermaye ve yerli üretimle kendi entegre tesislerinde üretilen Loya; iplikten başlayarak her aşaması test edilerek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla tüketicisine ulaştırmayı ilke edinmiştir. Açtığı 45 mağazada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak şikayet oranı minimum seviyede olan ürün çeşitliliği, fiyat avantajı ve satış adetiyle sektörün önde gelen markaları arasında yer almaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 362 Mavi Yaka 325 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Yemekhane

Loya Mağazacılık İş Başvurusu

Loya Mağazacılık, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Loya Mağazacılık firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Loya Mağazacılık ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Loya Mağazacılık iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Loya Mağazacılık iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver