Stajyer Hemşire İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Stajyer Hemşire
 • İş AçıklamasıBeykent Üniversitesi Hastanesi, toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Hastane, tıp teknolojisinin son ürünü olan en gelişmiş cihazları, güçlü altyapısı, uzman kadrosu, kent içinde ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu ve çok sayıda branşı tek çatı altında toplayan geniş yelpazesiyle, sağlık hizmetine yeni bir boyut kazandırmaktadır. İstanbul'un yükselen değeri Büyükçekmece'de 20 bin metre kare kapalı alana sahip olan Beykent Üniversitesi Hastanesi; Toplamda 188 adet hasta yatağı olmak üzere; - 132 adet Servis Yatağı - 24 adet Yenidoğan Yoğun Bakım - 22 adet Dahili-Cerrahi Yoğun Bakım - 6 adet Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım - 4 adet Koroner Yoğun Bakım * 8 adet Ameliyathane * 1 Heliport Alanı ile her türlü hava ambulansı ve helikopterine iniş kalkış imkânı ve kişiye özel sağlık hizmeti yaklaşımıyla hizmet vermektedir.
  Aranan NiteliklerBeykent Üniversitesi Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tercihan üniversitelerin Hemşire ve Sağlık Memuru bölümlerinden mezun, Aferez bölümünde deneyimli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Tercihen kan bankasında deneyimli. Belirtilmiş olan niteliklerde "Terapötik Aferez Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Hemşire, Kıdemli Hemşire, Revir Hemşiresi, Stajyer Hemşire, Terapötik Aferez Elemanı, Hemşire Yardımcısı

 • Hemşire

  Erkay Sağlık ve Sosyal Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıGünlük vital takiplerin yapılıp ilaçlarının düzenli verilmesini sağlamak, doktorların önerisi doğrultusunda gerekli durumlarda enjeksiyon yapmak, damar yolu açmak, serum takmak, idrar sondası takmak, beslenme problemi yaşayan konuklarımızın beslenmesini takip etmek için NGS takıp beslenme programını takıp etmek, gerekli durumlarda pansuman yapmak.
  Aranan Nitelikler* Tercihen üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, * MS Office programlarını kullanabilen, * En az 2 yıl tecrübesi bulunan, * Yoğun bakım, nöroloji, dahiliye servislerinde tecrübesi olan,​ * Yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen, * İnisiyatif kullanabilen, güçlü muhakeme ve problem çözme yeteneğine sahip, * Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, sosyal ilişkileri kuvvetli, * Branşı ile ilgili yenilikleri, tüm güncel yöntemleri ve mevzuatı takip eden ve uygulayan, “Hemşire” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Paramedik, Yoğun Bakım Hemşiresi, Acil Servis Hemşiresi, Acil Tıp Teknisyeni, Kıdemli Hemşire, Revir Hemşiresi, Stajyer Hemşire, Yoğun Bakım Servis Hemşiresi, Hemşire Yardımcısı

 • Hemşire Yardımcısı

  Ataköy Sağlık Hizmetleriİstanbul Avrupa 7 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıHastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşire Yardımcısı arayışımız mevcuttur.
  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun, *Ekg bölümü'nde çalışabilecek bay-bayan Tercihen 1 yıl tecrübeli veya deneyimsiz · Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, · Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, · Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, · Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Güler yüzlü, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Vardiyalı çalışabilecek, Gece çalışmasında sıkıntı yaratmayacak “Hemşire Yardımcısı” arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Başhemşire Yardımcısı, Stajyer Hemşire, Hemşire Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÖzel Su Hospital hastanemizde '' Ameliyathane Hemşiresi '' arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerİŞ TANIMI : Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Hastanenin ve Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nün misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda çalışacak, Ameliyathane de tecrübesi olan, Ameliyathane de çalışmayı seven, Kaliteli hasta bakımını gerçekleştirirken hasta güvenliği ve hasta memnuniyetinin gereklilikleri doğrultusunda tüm ekip üyeleri ile işbirliği yapacak, Ameliyathane deneyimi olan, hemşireler alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ameliyathane Sorumlusu, Cerrahi Hemşire, Hemşire, Ameliyathane Hemşiresi, Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi, Genel Cerrahi Servis Hemşiresi, Kıdemli Hemşire, Revir Hemşiresi, Stajyer Hemşire, Hemşire Yardımcısı

 • Hemşire (Almanya)

  Doğa İnsan KaynaklarıTürkiye Geneli 6 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız 140 yılı aşkın bir geçmişe sahip ve 65 ülkede faaliyet gösteren Almanya merkezli, köklü firmamızın sağlık sektöründeki kurumsal müşterileri için ‘Hemşire’ arayışımız bulunmaktadır. Almanya’da yaşamayı düşünenler için kendi mesleğinde iş fırsatı! Firmanın Sağladığı İmkanlar: •Almanya’da oturma ve çalışma izni, •Almanya’da konaklama ve sosyal entegrasyon imkanları, •Sosyal destek imkânları, •Sosyal aktivite imkânları, •Tatil ve izin hakları, •Eğitim ve geliştirme imkânları
  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler: •Türkiye’de Hemşirelik fakültesinden mezun olan, •B2 ve üzeri Almanca bilen, •Yurtdışına taşınmayı düşünen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. İletişim: 0 533 074 10 61 Doğa HR Aydınlatma Metni: https://lnkd.in/d2KFeQK Doğa HR; Türkiye İş Kurumu'nun 04.05.2018 tarih 970 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Cerrahi Hemşire, Hemşire, Kardiyoloji Hemşiresi, Acil Servis Hemşiresi, Acil Servis Sorumlu Hemşiresi, Genel Cerrahi Servis Hemşiresi, Kıdemli Hemşire, Revir Hemşiresi, Stajyer Hemşire, Hemşire Yardımcısı

İş Habercisi - Stajyer Hemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?