Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık
Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık www.class.com.tr

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık İş İlanları

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Hakkında

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti.

TANITIM 

1995 yılında kurulmuş olan Class Bilgisayar; uluslararası üreticilerin üretim üssü olan ve bu alanda hızla ilerleyen ülkemizde, otomotiv bayiliği alanında tam entegre eksiksiz çözümler sunmaktadır. Otomotiv sektöründe bayi otomasyon yazılımı ve desteği ile müşterilerimizin çok yönlü ihtiyaçlarını çözümlemektedir.

Class Bilgisayar’ın misyonu müşterilerin iş ortağı olarak, onlara rekabet avantajı sağlayan Bilişim Teknolojileri çözüm ve hizmeti sağlamak, bu çözümleri kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamaktır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine ilke edinen şirketimiz, müşterilerine en kaliteli ve uygun çözümler sunup, gelişen teknolojileri yakından takip etmekte , dünya çapındaki donanım ve yazılım üreticileri ile yaptığı stratejik ortaklıklar ile rekabet edilebilir ve genişletilebilir çözümler üretmektedir Otomotiv bayiliğinde gerekli olan tüm ürün ve hizmetleri tek elden sunmakta, distribütör firmalar için de Türkiye çapında tüm bayilerde standart ürünü azami süratle yayılımı, üst kalite eğitim/destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

BİLİŞİM SEKTÖRÜNDEKİ YERİ

15 yılı aşan tecrübe ve Türkiye’de 200 ün üzerindeki bayisi ile Class çok sayıda avantaja sahiptir.
Tamamen entegre çok markalı çözümler sunmak.
Çok önemli otomobil üreticilerinin referansları.
GENERAL MOTORS, FORD OTOSAN, MERCEDES-BENZ, HYUNDAI, JAGUAR, VOLVO…

CLASS-MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşteri odaklı bir firma olarak Class, Otomotiv Sektörü için çok önemli bir dönüm noktasını üstlenmektedir.
Hedefimiz otomotiv dağıtım servislerinin yeni teknolojiler dünyasına girerken verimliliklerini arttırmaktır.
Dijital evrimin doğuşunda faaliyet alanlarınızı genişletmekte olan Class, genişletilmiş yönetim sistemi ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve şirketinize gerçek değer katkısı sağlamaktadır.
Class yeni-geliştirilmiş, kolay kontrol araçları sunarak sizin pazarda ilerlemenize eşlik etmekte ve otomotiv pazarı (üreticiler,bayiler,yetkili servisler,2.el araç satıcıları) için proje tasarım,kurulum,eğitim, teknik destek,iletişim çözümleri uyarlamaları sunmaktadır.

DANIŞMANLIK 

10 yılı aşan tecrübesi ile Class bilgisayar,  otomobil sektöründeki bayilik ve üreticilere çözüm hizmetlerinin dışında danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

EĞİTİM

Eğitimler deneyimli CLASS personeli tarafından ; gerek kurulum aşamasında , gerek merkezi / yerinde , gerekse on-line olarak verilerek program ve sistem desteği sağlanır.

DESTEK

Class konusunda profesyonel IT ekibi ile tam bir destek sağlar. Bu destek Telefon , e-mail,uzaktan bağlantı ve gerektiğinde yerinde hizmet şeklindedir.Her müşterinin tum hata kayıtları CLASS bünyesinde müşteri geçmişi olarak tutulur.Bu kayıtlar gerektiginde raporlanabilir. CLASS oluşan her türlü problemin çözümü için garanti vermektedir.

ÇÖZÜMLERİMİZ

DatacarDMS:

Çok yönlü özellikleri ile yeni DMS (Bayi Yönetim Sistemi), Datacar DMS bayi yönetimi ve uygulamaları sizi gerçek işinize odaklar: Stok takibi, servis, parça, yeni araç satışı. 

DatacarDMS Bayi Yönetim Sistemi  :

13 ülkede  :

(Portekiz,İspanya,Fransa,İsviçre,İtalya,İngiltere,Belçika,Hollanda,Almanya,  Çek Cumhuriyeti, Macaristan,  Polonya ve TÜRKİYE 12 dilde 20 marka için kullanılmaktadır. Bütün Avrupa’da onaylanmıştır.

Avrupadaki toplam DatacarDMS kullanıcıları:

DMS: 1500 Bayi (10 000 kullanıcı)

CRM: 2000 Bayi

DatacarDMS birçok marka tarafından onaylanmış bir DMS (Bayi Yönetim Sistemi) tir.

DatacarCRM:

DatacarCRM otomotiv sectörünün en önde gelen CRM(Müşteri İlişkileri Yönetimi) programıdır. Güçlü pazarlama ve etkili satış için size yardımcı olur. Müşteri portföyünüzün yönetimini ve çeşitli kampanyalar ve hedef değerleriyle bayinin optimum yönetimini sağlar.

AYS : Acenta Yönetim sistemi

Bu yazılımla bayilerimiz; poliçe kayıtlarının ve müşterilerden alacakların planlanmasını ve takibini bilgisayar aracılığı ile sistematik bir şekilde yapılabilmekte,  Sigorta şirketleri ile mutabakat kolaylığı sayesinde, kaybettikleri zamanları ofis dışında prim üretimine dönüştürerek bayilikleri daha dinamik ve finansal olarak güçlü bir hale getirme şansı bulabilmektedirler

Hasar Takip sistemi
Servis bünyesine gelen hasarlı araçların takibini sağlayan , durum bilgisi izleme sistemi

TimeSYS
Personel performans takip sistemi

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:45 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Özel Sağlık Sigortası Yemek Kartı Yol Yardımı Bayram Yardımı

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık İş Başvurusu

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Class Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim