Plastik Enjeksiyon Ustası İş İlanları

Hepsini Temizle
Plastik Enjeksiyon Ustası
 • İş AçıklamasıBeylikdüzü’nde yer alan YILDIRIM PLASTİK bünyesinde Üretim bölümümüzde Enjeksiyon Makinalarında çalışacak, İş emirlerine uygun olarak üretim faaliyetinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu olduğu makinaların ayar ve kalıp değişimlerinin yapılması, Üretim ekipmanın tertip, düzen, temizlik faaliyetlerinin takip edilmesi ve sağlanması, Sorumlu olduğu ekibin İş Sağlığı ve Güvenliği kuralları ile uyum içerisinde çalışmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon üretiminde, enjeksiyon proses parametreler, plastik hammaddeleri Konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, Plastik enjeksiyon üretim başlangıcından sonuna kadar olan tüm sürecine hakim, Plastik enjeksiyon kalıp bilgisine sahip, Vardiyasındaki personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek yönetim kabiliyetine sahip, Kalite odaklı, dinamik, analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş, yüksek performans odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ilişkisi bulunmayan, Plastik Enjeksiyon Ustası çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Plastik, Diğer

  Pozisyon: Usta, Plastik Enjeksiyon Ustası

 • İş AçıklamasıÜretim bölümümüzde Enjeksiyon Makinalarında çalışacak usta başı alınacaktır. İş emirlerine uygun olarak enjeksiyon makinalarında üretim faaliyetinin gerçekleştirilmesi, Plastik enjeksiyon proses ayarlarının ve ürün kalite kontrollerinin yapılması, Üretim ekipmanının tertip, düzen, temizlik faaliyetlerinin takip edilmesi ve sağlanması, Sorumlu olduğu ekibin İş Sağlığı ve Güvenliği kuralları ile uyum içerisinde çalışmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise mezunu veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon üretiminde, enjeksiyon proses parametreler, plastik hammaddeleri konusunda minimum 15 yıl tecrübeli, Plastik enjeksiyon üretim başlangıcından sonuna kadar olan tüm sürecine hakim, Plastik enjeksiyon kalıp bilgisine sahip, Plastik Enjeksiyon bölümünde bulunan personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek yönetim ve organizasyon kabiliyetine sahip, Kalite odaklı, dinamik, analitik düşünme ve iletişim becerileri gelişmiş, yüksek performans odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ilişkisi bulunmayan, Plastik Enjeksiyon Usta Başı çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

 • İş Açıklaması18 yıldır profesyonel ekibimizle Askı üretiminde Türkiye' nin en büyük firması olma yolunda ilerliyoruz. Türkiye'de İstanbul ve Kırklareli olmak üzere üretim tesislerimiz ve Dünyada Fransa, Almanya ve Çin'de satış ofislerimizle birlikte global piyasada da adından söz ettiren Bir Türk firmasıyız. Bu yolda bizimle İstanbul/ Bayrampaşa'daki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere '' Enjeksiyon Ustaları '' aramaktayız. Üretim bölümümüzde Enjeksiyon Makinalarında; - İş emirlerine uygun olarak üretim faaliyetinin gerçekleştirilmesi, - Sorumlu olduğu makinaların ayar ve kalıp değişimlerinin yapılması, - Üretim ekipmanın tertip, düzen, temizlik faaliyetlerinin takip edilmesi ve sağlanması,

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarınınilgili bölümlerinden mezun ya da sektörden deneyimli, Plastik Enjeksiyon konusunda uzman, Tercihen otomasyon konusunda tecrübeli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yetkinliğine sahip ve organizasyonel becerisi olan, Askerliğini tamamlamış, Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

İş Habercisi - Plastik Enjeksiyon Ustası İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Plasiyer Nedir ?

Satış temsilcisi olarak da adlandırılan plasiyerler , kariyeri süresince bağlı oldukları firmanın ürünlerinin tahsilatından teşhirinden tanziminden ve stoklarından sorumlu olan kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.