Cronoc Yazılım

Telekomünikasyon ve Network  

www.cronoc.com.tr

Cronoc Yazılım hakkında:

Kadromuzda yazılım, tasarım, yönetim ve satış alanlarında bulunan genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte dijital pazarlamanın yeniliklerini takip etmekle kalmayıp, aynı zamanda bu yenilikleri hazırlayıp sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Dijital pazarlama alanında edindiğimiz bilgiler ile ilk günden bugüne dek mobil projeler hazırlayıp, uygulayıp, sonuçlarını ölçümleyerek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

E-dönüşüm hizmetimizde sadece kişisel ve kurumsal müşteriler ile kalmayıp, her türlü işletmenin yeniliklere en güvenilir ve kaliteli şekilde erişimini sağlıyoruz.

Kişisel verilerin işlenmesi ve aktarımı süreçlerinde ise, tüm verilerin Kişisel Verilerin Korunumu Kanunu kapsamında (KVKK) ve hukuka uygun bir şekilde kullanılmasını ve muhafazasını sağlamak için, mevzuata uygun güvenlik düzeyinde gerekli tedbirleri alarak siz müşterilerimize güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Beraber çalıştığımız her iş ortağımız için benzersiz ve profesyonel projeler ortaya koymak, sonuçları analiz etmek, sizlerin ihtiyaçları ve sektörel yeniliklerin doğrultusunda en kaliteli ve güvenilir hizmetler sunabilmek adına keyifle çalışıyoruz.

Cronoc Yazılım İş İlanları