Daffari Mağazaları

Tekstil  

www.daffari.com

Daffari Mağazaları hakkında:

AK Tekstil, geçmişi çok eskilere dayanan köklü bir firmadır. 1960’lı yıllardan sonra hayata geçirilen AK Tekstil, girişimcilik serüvenine ufak bir terzi dükkanı ile başlar. Artan talepleri karşılamak için sürekli kapasitesini genişleten AK Tekstil, 2000’li yıllara gelindiğinde modern ve kendisini geliştirmiş bir yüzle sektörde varlığını başarı ile devam ettiriyor. Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarına ürün yapan AK Tekstil, yeni yatırımlarına hızla devam etmektedir. Yaklaşık 50 yıl önce ısmarlama sipariş ile işe başlayan AK Tekstil, ürettiği kaliteli ve şık ürünlerine, günümüz modasının hazır giyimine sunmak üzere modern teknoloji ile tasarlanmış 5000 m²’lik kapalı alanda şık giyinmeyi sevenler için her geçen gün daha ileriye gidiyor.

AK Tekstil Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti. 325 personeli ile ürettiği DAFFARI markalı ürünleri yurtiçi olmak üzere birçok markaya ürün hazırlamakla kalmayıp yurtdışına yaptığı ihracatlarla da ses getirmektedir.

Aylık 16.000 lüks, kaliteli ve rahat takım elbise üretme kapasitesi olan AK Tekstil, DAFFARI markası ile ürettiği hem şık hem de kullanışlı hazır giyimi ile ticari faaliyetlerini her gün büyüyerek sürdürmektedir.

Moda sektörüne yön veren firmalarla yarışan AK Tekstil ve DAFFARI markası, globalleşen dünyamızda marka olan ve olmaya aday firmaların tasarım, üretim ve koleksiyon bazında ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli yenilenmekte olup Pazar ağını genişletmektedir.

Kurumsal bir şirket olma yolunda ilerleyen AK Tekstil ve DAFFARI, modayı bir yaşam stili haline getirerek, giyim ve tekstil sektöründe her geçen gün ilerleyerek kaliteyi önce tutan çizgisine devam etmektedir.

Firma Bilgileri

  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Yemek Kartı
    •  Prim (pozisyona bağlı)
    •  Yemekhane
    •  Kıyafet (pozisyona bağlı)

Daffari Mağazaları İş İlanları

Daffari Mağazaları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!