Doğukan Turizm Taşımacılık

Ulaşım  

www.dogukanturizm.com.tr/

Doğukan Turizm Taşımacılık hakkında:

1996 yılında İzmir ilinde araç kiralama hizmetleri ile faaliyete başlayan Doğukan Turizm Taşımacılık Ltd. Şti., dürüst ve istikrarlı yönetim anlayışı ile kısa sürede müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış, planlı ve düzenli organizasyon anlayışı sayesinde büyüme trendini yakalayarak resmi ve özel sektörde tercih edilen firma olma kalitesine ulaşmıştır.

İnsan Kaynaklarına vermiş olduğu değerle yola çıkmış, yasa ve mevzuatlara uygun hizmet ilkeleri benimsemiş; doğal çevreyi korumak, topluma katkıda bulunmak ve en iyi hizmeti hatasız, güvenli, konforlu ve doğru bir şekilde sunmayı ana prensibi edinmiştir.

Bugün; yüzlerce resmi ve özel sektördeki müşterilerine personel taşımacılık hizmetleri, vip araç kiralama, filo araç kiralama, transfer hizmetleri ve yurt içi-yurt dışı kültür turları hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmalarını sürdürmekte ve elde ettiği başarının haklı gururunu yaşamaktadır.

Modern araç filosunu her geçen yıl genişletmekte ve yenilemekte, kalite politikalarına uygun olarak hizmet vermekte, uzman ekip kadrosunu sürekli eğitim anlayışı ile geliştirerek siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Doğukan Turizm Taşımacılık İş İlanları

Doğukan Turizm Taşımacılık firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!