Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları
Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları www.emesteker.com

Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları İş İlanları

Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları Hakkında

EMES A.Ş. Mart 1998’de Türkiye ve Dünya pazarlarında ticaret yapan saygın kuruluşların iştiraki ile çok ortaklı bir şirket olarak kurulmuş, büyük bir hızla Türkiye pazarına girmiş, kısa süre içinde de güçlü bir marka olarak kendini kabul ettirmiştir. Yaklaşık on yıldır içinde bulunduğu sektörde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de ve Dünya’da yer alan müşterilerine bulunduğu sektöre özgü çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde standart seri ürün yelpazesini 2500 çeşidin üzerine çıkarma başarısını göstermiş ve ulaştığı yüksek kalite düzeyiyle dış pazarlarda da rekabet eder hale gelmiştir. Avrupa Başta olmak üzere Asya, Ortadoğu ve Afrika’ya ihracat yapmaktadır.

 EMES A.Ş. 2500m² lik kapalı alan üzerine kurulu modern tesislerinde eğitimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği üretimde, şirketin kalite politikasının da bir parçası haline gelen mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır. Ülke ve Dünya çapındaki kalitesi, dinamik ve yaratıcı personeli ile EMES A.Ş. kendine has bir insan kaynağı oluşturmuştur. Türkiye’de kendi sektöründe DIN EN ISO 9001:2000 belgesine sahip ilk firmadır. Stratejik hedefleri arasında kalite anlayışıyla birlikte yurtiçi ve yurtdışı satışları arttırarak çevreye karşı saygılı bir kuruluş olmak başta gelmektedir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 130 Mavi Yaka 40 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları İş Başvurusu

Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Emes Endüstriyel Makina Ekipmanları iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim