Enriko Aliberti A.Ş. İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Enriko Aliberti A.Ş. Hakkında

1935 yılında kurulan Enriko Aliberti A.Ş. ilk yıllarında tarım ürünleri ihracatı yapan bir firma olarak faaliyetlerine başlamıştır. Ancak 1940’lı yıllarda İtalyan FIAT otomobil fabrikası ile gerçekleşen temasların sonucunda faaliyet alanını otomotiv sektörüne kaydırarak bu markanın Ege ve Akdeniz bölgeleri bayiliği alınmıştır.

FIAT markalı otomobillerin ithal edilip iç pazarda satışının gerçekleştirilmesi aralıksız sürmüş, 1971 yılında TOFAŞ'ın kurulmasına müteakip KOÇ Topluluğuyla başlayan ticari ilişkiler; günümüzde de başarıyla devam ederek, 60 yıldan fazla süren otomotiv sektöründeki faaliyetlerimiz bölgemizde firmamızın ismini FIAT markasıyla özdeşleştirmiştir. TOFAŞ'ın prestij markası olarak Alfa Romeo ve Lancia otomobillerinin de ülkemiz pazarına girmesiyle bu araçlarında satışına başlayan Enriko Aliberti Otomobilcilik A.Ş. 10.000 m2 arazi üzerinde kurulu 8.000 m2 lik kapalı tesisi ve 100'ü aşkın çalışanıyla Fiat, Alfa Romeo, Lancia ve Jeep markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.

 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Yok

Enriko Aliberti A.Ş. İş Başvurusu

Enriko Aliberti A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Enriko Aliberti A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Enriko Aliberti A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Enriko Aliberti A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Enriko Aliberti A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim