FAST SPOR MALZEMELERİ LTD ŞTİ

Kariyer & Eleman İş İlanları
FAST SPOR MALZEMELERİ LTD ŞTİ

FAST SPOR MALZEMELERİ LTD ŞTİ

www.fastspor.com

FAST SPOR MALZEMELERİ LTD ŞTİ Hakkında

Fast Spor Malzemeleri Limited Şirketi Hakkında

Fast Spor yenilikçi bir bakış açısıyla oluşturduğu genç, dinamik ve vizyoner yapısı ile perakende ve e-ticaret alanlarında müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir. Gerek teknolojik altyapısı gerek yeniliklere açık bakış açısı ile temsilciliğini yaptığı uluslararası markaların vizyonunu yanstmayı amaçlamaktadır.

Ülke ekonomisindeki artan rekabet ortamının, güçlü markalar yaratılarak aşılabileceğinin bilincinde olarak; tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak öncelikli hedefleri içerisindedir.

Bu anlamda, başarılı bir marka olmanın en önemli kriteri olarak; gerek öncelikli/birincil faaliyet alanı gerek de süreç içinde eklenen alanlarda marka kimliğinin aynı tutarlılıkla sürdürülebilmesi, çeşitlenen ürün içeriği/gamı ile markanın yenilikçi bakış açısının yansıtılmasının ön koşulu olarak görülmektedir.


Perakende ve E-ticaret sektörlerindeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden yönetim ekibi, güçlü yönetim yaklaşımı, mevcut mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olma yolunda hedeflerine paralel olarak hızlı adımlar atmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli ve yenilikçi birçok projeye de imza atmakta olan Fast Spor dünya çapındaki birçok marka ile yeni konseptlerini hayata geçirmektedir.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim