Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş.

Firma Detay

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş.

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş.

www.fazilrulman.com.tr

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş. Hakkında

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman Otomotiv San. Tic. A.Ş. 1980 yılında makine mühendisi Tayfun Aybar tarafından kuruldu. Şirket kurulduğu günden bugüne hızlı bir ivmeyle büyümeye devam etti. Dünyaca tanınan markaları bünyesinde toplayan firma, endüstriyel güç aktarım sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır. 2000 yılında tescilli markası "FZL" altında ithalata başlamıştır. Fazıl Rulmancılığı diğer ithalatçılardan ayıran en büyük özelliği marka ve üründeki devamlılıktır.

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman Otomotiv San. Tic. A.Ş. yürüttüğü Türkiye temsilcilikleri, distribütörlükleri ve ithalatlarıyla, güçlü servis ağı, sahip olduğu tecrübesi, pazar bilgisi ve üçlü stoklarıyla, bugün kullanıcıların endüstriyel güç aktarımı konusunda tüm taleplerini birinci elden karşılayabilmektedir.

Fazıl Rulmancılık San. Tic. A.S.'nin ileriki yıllardaki hedefi uluslar arası çalışan tedarikçi firma olmaktır.

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman Otomotiv San. Tic. A.Ş. hiçbir zaman basit tedarikçi mantığı ile hizmet vermemektedir. Firmamız bünyesinde bulundurduğu ürünler hakkında bilgi sahibi olup, hizmet sunduğu firmalardan gelecek tüm soru ve sorunları cevaplayacak kapasitedir.

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman Otomotiv San. Tic. A.Ş. hizmet sunduğu firmaları, müşteri olarak görmeyip, çözüm ortağı olarak nitelendirip bu görüşte hizmet sunmaktadır. Firmamız hizmet sunduğu her firmanın her firmanın özel taleplerini karşılayabilmek için ürün gamını genişletmektedir.

Fazıl Rulmancılığın bir diğer amacı, doğru bilgi akışı ile doğru ürünü hizmet verdiği firmalara sunmaktır. Firmamız tüm sektör guruplarına hizmet sunmanın ve yılların birikimi ile bu hedefini gerçekleştirmektedir. Böylelikle doğan sorunlar daha hızlı ve daha etkin çözüm bulmakta, hizmet sunduğumuz firmaların işletim masrafları azalmaktadır.

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman Otomotiv San. Tic. A.Ş. endüstriyel güç aktarım konusunda dünyadaki gelişen teknolojileri yakından takip edip ve bu teknolojileri Türkiye'ye getirmekte daima öncü olmuştur.Buna örnek olarak takma ve sökme kolaylığı sağlayan burçlu konik sistemleri Türkiye'de yaygınlaştıran yine firmamızdır.

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman Otomotiv San. Tic. A.Ş. sunduğu ürün ve hizmetlerde daima kaliteyi ön planda tutmaktadır. İthalatlarında sadece tek bir marka ve tekbir tedarikçi ile müşterilerine hizmet vermektedir. İthalatlarımızda hedefimiz devamlılıktır. Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman Otomotiv San. Tic. A.Ş. ithalatlarındaki tüm markalar bünyemiz altında patentli olup koruma altındadır. Fazıl Rulmancılığın size sunduğu ve beğendiğiniz bir ürün daima aynı kalitede ve markada olacaktır.

Firma Bilgileri

Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00:00 - 18:00:00 Cumartesi: 09:00:00 - 14:00:00 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemek Kartı

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş. İş İlanları

Fazıl Rulmancılık Endüstriyel Ekipman A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim