Flo Mağazacılık

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.flo.com.tr

Flo Mağazacılık hakkında:

2001 yılında Ziylan Grup içerisinde kurulan Flo, Türkiye'de ayakkabı marketi sisteminin öncülüğünü yapan bir mağazacılık sistemidir. 122 tanesi kendisinin,10 tanesi franchise olmak üzere Türkiye genelinde 132 mağazaya sahiptir.

Binin üzerinde model ve renk seçeneğinin satışa sunulduğu FLO'larda günlük giyim ve abiye ayakkabılar dışında spor giyimin öncü markalarında yer almaktadır.

FLO, sadece ayakkabı ihtiyacını karşılamaya yönelik mağazalar zinciri değildir. Ayakkabılarınız için kullanacağınız bakım ürünleri, ayakkabınızı tamamlayan çanta, kemer, spor giyimi ve aksesuarları da tüketiciye sunmaktadır.

Flo, müşterilerine dünya modasını en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunmayı amaçlamaktadır. Flo'larda müşterilerin rahat, ferah bir ortamda eğitilmiş personel ile, ekonomik ürünler, ödeme kolaylıkları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet almaları hedeflenmiştir.

Müşterilerin kolay ulaşabileceği noktalarda yer alarak onlara yakın olmayı amaçlamıştır.

Satış sonrası müşteri memnuniyetine önem verilerek müsterilerin satın alınan ürünlerde karşılaşabileceği problemleri ile yakından ilgilenilmesi ve takip edilmesi sağlanmıştır.

Sürekli olarak sunduğu farklı ekonomik koşullar, indirim ve taksit kampanyaları outlet mağazaları ile müşterilere iyi ve ekonomik bir hizmet vermek hedeflenmektedir.


Flo Mağazacılık İş İlanları