Gama Banyo / Ribat Pazarlama

Yapı Malzemeleri  

www.gamabanyo.com

Gama Banyo / Ribat Pazarlama hakkında:

Geçmişten günümüze kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız, 1990 yılında İstanbul-Topkapı`da Güvenin Kalıp adında kurulmuş olup, kalıpçılık sektöründe faaliyete başlayarak kısa sürede uzun mesafe kat edip kalıpçılık konusunda bir çok ilke imza atmıştır.

Özverili ve sürekli gelişen bir profil sergileyen firmamız, kalıpçılık alanındaki uzmanlığını plastik sıhhi tesisat malzemeleri üretmek amacıyla 1996´dan itibaren GAMA BANYO AKSESUARLARI KALIP VE PLASTİK SAN.TIC.LTD.ŞTİ.’ ni İstanbul - Başakşehir’ de 10.500m² kapalı 3.000m² açık olmak üzere toplam 13.500 m² fabrika binasını faaliyete sokarak sektöründe lider ve yön veren bir firmayı Türkiye´ye kazandırıp faaliyete geçirmiştir.

Türkiye´de S sifonu ilk üreten ve piyasaya süren, tutamaklı ve su sızdırmayan döner başlıklı yer sifonu buluşunu yapan, yıllarca kullandığımız taslı lavabo sifonunun contasız gövde ile sızdırmasını önleyen ve tasarımlarıyla isminden sıkça bahsettiren firmamız, kendini ispatlayarak yeni buluşlarıyla sektörümüzü patentle tanıştırmıştır. Firmamız ürünleri ve hizmetleriyle daima kaliteyi ön planda tutarak her daim güvenilirliği ile birlikte anılmaktadır. Ürün yelpazesini değişen ihtiyaçlara göre her geçen yıl yenileyen GAMA, tüm seramik rezervuarlara uyumlu rezervuar iç takım ve plastik klozet kapağı üretimini gerçekleştirerek sektördeki konumunu güçlendirmiştir.

GAMA tam 27 yıldır değişmeyen kaliteli üretim anlayışı, şeffaf satış politikası ve satış sonrası hizmetleriyle de sektöründe Türkiye’nin en iyi markası olmanın haklı gururunu yasıyor. Ürünlerinin işlevselliğini ve kalitesini, tüketicinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak biçimde planlayarak uzun yılların getirdiği bilgi birikimini tecrübeleriyle sektörle buluşturmaktadır.

GAMA 1990 yılından bu yana göstermekte olduğu faaliyetleriyle Türkiye çapında birçok satış noktalarında ve tüm yapı marketlerde bulunabilir olmanın yanında, 40’dan fazla ülkeye ihracatı ile de müşterilerine kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir.

İşimizde uzmanız;

İsimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz. Global anlamda genel kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artırır, kurumsal uygulamalarımız ile örnek teşkil ederiz, is yapış seklimizle fark yaratırız.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız;

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve isimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır ve sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Kurumumuzun stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.

Yenilikçiyiz;

Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz. Düşünmeye vakit ayırırız. Buluşlarımızla problem çözmekten zevk alırız. Alışkanlıklarımızı sürekli sorgular, varsaymaktan kaçınırız. Hata yapmaktan korkmaz, hatalardan öğreniriz. Fark yaratmak için yılmadan çalışırız.

Sürekli gelişimi destekleriz;

Öğrenen ve gelişen bir is kültürüyle çalışırız. Sürekli gelişen, yüksek performansla görünür, katkı yaratan çalışanlarımızı ayrıştırır ve ödüllendiririz. Gelişim için geri bildirim verir ve eleştirileri açık yüreklilikle karsılarız.

GAMA İLE ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR...

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 15 Beyaz Yaka
  • 60 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-19:00
  • Cumartesi: 08:00-13:00
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Servis
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
  •  Prim (pozisyona bağlı)
  •  Yemekhane
  •  Bayram Yardımı

Gama Banyo / Ribat Pazarlama İş İlanları

Gama Banyo / Ribat Pazarlama firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!