Kurs Öğretmeni İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kurs Öğretmeni
 • Stratej İKİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı eğitim kurumunda görev alacak “İngilizce Öğretmeni” arıyoruz. Çalışma Yeri; İstanbul Avrupa Yakası, Ulus olacaktır.

  Aranan NiteliklerÖğretmen adaylarının aşağıdaki kriterleri sağlıyor olması gerekmektedir: Üniversitelerin “İngilizce Öğretmenliği” bölümünden mezun, Tercihen İlkokul kademesinde, minimum 3 yıl deneyimli, İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, Yeniliklere açık ve kişisel gelişim konusunda istekli, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hakim,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıAMERICAN LIFE LANGUAGE INSTITUTE KASTAMONU TEMSİLCİLİĞİ' nde görevlendirilmek üzere part-time, full-time İngilizce Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, *Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, *Dış görünüşüne özen gösteren, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Yaratıcı, dinamik, üretken

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıGenel İngilizce ve/veya Akademik İngilizce eğitimi verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİzmit şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere YGS LYS sınavlarına hazırlık Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerŞirinevler(Ataköy) şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBeylikdüzü şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • Just Englishİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKadıköy şube-Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve Akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ YABANCI DİL KURSUMUZDA GÖREV ALMAK ÜZERE * ÖĞRENCİLERİMİZİN İNGİLİZCE KONUŞMA BECERİSİNİ VE OKULDAKİ TÜM DERSLERDEN BAŞARISINI ARTIRMAK İÇİN DERS, ETÜT, AKTİVİTE ORGANİZASYONUNU GERÇEKLEŞTİREBİLECEK, * MEVCUT ÖĞRENCİLERİMİZİN VE VELİLERİMİZİN ARKADAŞLARINI VE AKRABALARINI KURSUMUZA GETİRMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA (KURSİYER SAYISINI ARTIRMAK İÇİN) GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPABİLECEK BAYAN EĞİTİM ASİSTANI ALINACAKTIR..

  Aranan Nitelikler* GEREKTİĞİNDE OKULLARDAKİ SAYISAL AĞIRLIKLI DERSLERDEN VE/VEYA İNGİLİZCEDEN ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEK OLABİLECEK * EXCEL KULLANABİLME BECERİSİ ÇOK İYİ OLAN * ÖĞRENCİLERİN GELİŞİM DURUMU, DEVAMSIZLIKLARI, ÖDEMELERİ, ETÜT VE DERS AYARLAMALARI İLE İLGİLİ YOĞUN TELEFON ARAMALARI GERÇEKLEŞTİREBİLECEK * KURUMUN GÖRÜNEN YÜZÜ OLACAĞI İÇİN GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN * HAFTA SONU ÇALIŞIP HAFTA İÇİ BİR GÜN İZİN YAPABİLECEK BAYAN EĞİTİM ASİSTANI ALINACAKTIR..

  Sektör: Eğitim, Mühendislik, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Mühendis, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Tercüman, Çevirmen

 • Harmancı Etiket FabrikalarıTüm Türkiye, İstanbul Avrupa 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıŞirket La corinua İspanya'da Zara ve inditex markaları ile yakından çalışmak için İspanya'ya seyahatler düzenlemekte.. Bu sebeple şirketin gelecek nesil sahipleri başlangıç seviyesi İspanyolca özel ders almak istiyor. Ağırlıklı olarak Skype üzerinde yapılacak dersler, haftada 16 saat 2 farklı kişi ile teke tek yapılacak. İlk derslerin şirketin Esenyurt'ta bulunan ana binasında olması öğrencilerin ve öğretmenin birbirlerini tanıması için faydalı olacaktır. Kendinize evinizden veya herhangi bir kafeden çalışabileceğiniz bir iş arıyorsanız lütfen cv nizi gönderin

  Aranan NiteliklerAkıcı derecede ispanyolca ve türkçe dillerine hakim olmak. İspanyolca yazma ve okuma becerilerine sahip olmak. Haftasonu gündüz saatlerinde Skype üzerinden yapılacak derslere açık olmak. Yüksek iletişim becerilerine sahip olmak.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Biyolog, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıDört Beceri Yabancı Dil Kursu (Four Skills Language School) Full Time - Part Time English Teacher

  Aranan NiteliklerEnglish teacher: Job description: We are looking for part time native English speakers and full time English teachers(must be Turkish citizen) for our language school in Kızılay, Ankara. As part of our team you will be representing Explore Learning and actively involved in teaching and mentoring the children who attend our classes. You will help to monitor their academic and social progress as well as help to provide feedback for their parents. Our low ratios mean that you will be working with six-twelve students at a time, providing them with support and encouragement as well as working closely with the course managers to ensure that the curriculum is tailored correctly for each student. You will be a great role model for our students and help to create a vibrant, positive atmosphere that is enjoyable for everyone. Typical duties include: Assessing and continuously monitoring student progress. Using a modern and dynamic teaching approach which allows students to communicate easily using the English language. Advising student on career issues. Evaluating a students' class work and assignments. Preparing classroom and coursework materials, homework assignments, and handouts. Recording and maintain accurate student attendance records and grades. Classroom management. Developing English lesson plans. Maintaining discipline in the classroom. Creating a vibrant teaching atmosphere. Participating in staff meetings and extra-curricular activities. Requirements: All full time applicants must have one of the following diploma: English Teacher, English Language and Literature or American Culture and Literature For native instructor; a TESOL, TEFL, CELTA or DELTA certificate or equivalent University degree You must be a good communicator as you will be on many occasions communicating with parents, students and also other teaching staff. Able to explain complex subjects in simple terms Ability to work in stressful situations and under pressure. Good listening skills. Planning and organisational skills. Good teamwork skill Patience. Experience: All applicants must have at least one year of working experience

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • New York Studio Dil Okullarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıNew York Studio of Languages sucht Deutschlehrer für sein Team Wir suchen, deutsche Muttersprachler m / w ; mit (min. 2 jähriger) Berufserfahrung als Deutsch- oder DaF-Lehrer ; mit Studienabschluss Deutsch-DaF (Lehramt) oder mit einer abgeschlossenen Ausbildung zum Deutschlehrer ( Lehramt – Zertifikat ); für Erwachsene und Kinder. Bewerber, die über gute Kommunikations,- und - Organisationsfähigkeiten verfügen; mit denen wir min. einen 1 jährigen Vertag abschließen können ; (bei uns bekommen Sie bei Bedarf Arbeits,- und Aufenthaltserlaubnisse ); die mit den neuesten Lehrwerken arbeiten können, die Erwachsene und Kinder unterrichten können. Wenn Sie auch als profesioneller Deutschlehrer/-in, Mitglied des Teams mit Qualität und professionellen Lehrmaterialien werden wollen, treten Sie uns bei! Want To Teach German in Istanbul ? We are welcoming our 19th year in language teaching business, with our new brand name “New York Studio of Languages”. We were the franchisee of the Berlitz in Istanbul for the past 15 years. We have been providing quality education in all languages over 18 years with more than 120 experienced native speaking teachers and Turkish personnel. Now, as New York Studio of Languages we are seeking instructors for our teaching team. Candidates will ; have a university degree be a native speaker of the German have professional maturity have cultural sensitivity have excellent organizational and communication skills Experience of teaching business German and/or a business background If you want to be a part of Professional teachers team, learn and practice world renown communicative method, world quality education and teach the language with new materials, join us!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş Açıklaması2001 tarihinden bu yana önce dershanecilik daha sonra yayınlarımızla Lider Ailesi olarak eğitim sektörünün içinde yer almaktayız. Şimdi de ailemize Lider Okullarını ekliyoruz. Şunda inşaatı devam eden ve 2017 sezonunda eğitime başlayacak olan okulumuzda çalışmak üzere eğitime gönül vermiş arkadaşlara ihtiyacımız var. Okulumuz Aydın’da yer almaktadır. Sınıf Öğretmenleri ve İngilizce Öğretmenleri arıyoruz. Sizler de Lider Ailesinin içinde yer almak ister misiniz?

  Aranan NiteliklerEğitim Fakültesi mezunu olan, Alanında en az 2 yıl Özel ya da Kamudan tecrübeli olan, Aydın ilinde ikamet eden ya da edebilecek durumda olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Öğretmenlik mesleğini seven, Takım çalışma ruhuna yatkın, İletişim gücü yüksek, Üretmeyi seven.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursunda görevlendirilmek üzere Felsefe Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Biyolog, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÇekmeköy KAVRAM VIP ETÜT Merkezimize TEOG konusunda tecrübeli İngilizce Öğretmeni takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Alanında TECRÜBELİ - Bilgisayarı etkin bir şekilde kullanabilen - İletişim becerileri yüksek - Takım çalışmasına yatkın - Çocukların yaş özelliklerini çok iyi bilen - Veli ile iletişimi güçlü - Üretken ve olaylara farklı açılardan bakabilen - Kariyer planı olan, idealist, deneyimli İNGİLİZCE öğretmeni

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıAmerican Time Dil Okulları, Ankara-Kızılay şubesinde görevlendirilmek üzere, Full-Time İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ alınacaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, - Kendini iyi ifade edebilen, öğrencileri ile iletişimi güçlü, - Kendisine özen gösteren, - Esnek çalışma saatlerinde (Akşam 18:45-21:45) hizmet verebilecek, - Öğrenci memnuniyet odaklı çalışmayı kendine ilke edinen, - Takım çalışmasına inanan, - Hizmet içi eğitimlere açık olan, - Full Time çalışabilecek, - Daha önce benzeri kurs ve dil okullarında çalışmış olmak ve/veya TOEFL/IELTS eğitim tecrübesi olmak tercih nedenidir.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezlerinde görevlendirilmek üzere en az 3 yıllık TEOG veya YGS LYS sınavlarına hazırlık tecrübesi olan Rehberlik Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • İş AçıklamasıFirma sahibimizin 14-15 Yaş grubunda yer alan üç kızı (İkizler 9.sınıfa, Küçük Kızımız 7.sınıfa Gidiyor) için Fatih' teki evimizde yarı zamanlı çalışacak, ortaöğretim düzeyindeki matematik dersleri ile ilgili etüt yaptırabilecek, sosyal faaliyetler planlayıp uygulayabilecek Bayan Eğitimci aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Haftanın 6 günü yarı zamanlı çalışabilecek, * Pedagojik Formansyonu olan, * Matematik branşında tecrübeli, * Sosyal Faaliyet Planlayıp Uygulayabilecek, * Fatih ilçesine yakın veya ulaşım sorunu olmayan, * 30 - 40 yaş aralığında, * Bayan eğitmen arıyoruz,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezlerinde görevlendirilmek üzere Coğrafya Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Kanoset Teknolojiİstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezlerinde görevlendirilmek üzere YGS LYS sınavlarına hazırlık Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezlerinde görevlendirilmek üzere Matematik ve Geometri Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıAmericanLIFE Eskişehir Temsilciliğinde Görevlendirilmek üzere Part-Time ve Full-Time ALMANCA ÖĞRETMENİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversiteden ilgili bölümden mezun Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Giyim ve Kişisel bakımına dikkat eden Güler yüzlü ve Pozitif olan Office Programları ve Bilgisayar Kullanımına hakim Almanca Öğretmeni Aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • İş AçıklamasıKAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezlerinde görevlendirilmek üzere YGS LYS hazırlık Türkçe Edebiyat Öğretmenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Başvurduğu alanla ilgili lisans veya yüksek lisans programlarından mezun -Türk Eğitim Sistemi ve Ulusal Sınavlar Hakkında bilgi sahibi -Takım çalışmasına yatkın -Etkin iletişim becerilerine sahip -MS Ofis programlarına hakim ve eğitim teknolojilerini kullanan -Yenilikçi ve inisiyatif kullanabilen

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretim Görevlisi, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerPendik şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • Just Englishİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGenel İngilizce ve akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmen adayları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBeşiktaş şubemizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, Genel ve akademik eğitimlerde deneyim sahibi veya alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • İş AçıklamasıÜMRANİYE, MECİDİYEKÖY VE AVCILAR ŞUBELERİMİZDE GÖREV ALMAK ÜZERE TAM ZAMANLI VEYA YARI ZAMANLI OLARAK ÇALIŞABİLECEK  ÇOK İYİ İNGİLİZCE KONUŞABİLEN, BAY-BAYAN, "İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ & ÖĞRETMEN YARDIMCILARI" ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerULAŞIM KONUSUNDA SORUN YAŞAMAYAN ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞABİLME YETENEĞİNE SAHİP İNGİLİZCE KONUŞMA ÜZERİNE DERS VE ETÜT VEREBİLECEK, MESAİ SAATLERİ İÇİNDE SİGARA KULLANMAYAN, ALGILAMA GÜCÜ YÜKSEK,  TELEFONDA VE YÜZYÜZE İLETİŞİMDE BAŞARILI,  PREZENTABL BAY-BAYAN  

  Sektör: Dış Ticaret, Eğitim, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Eğitmen, Kurs Öğretmeni, Öğretmen

 • Yabancı Dil Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜMRANİYEDEKİ,  AVCILARDAKİ,   MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE LİSE ÖĞRENCİLERİNE OKULDAKİ İNGİLİZCE VE SAYISAL DERSLERİNDE (MATEMATİK, GEOMETRİ, FİZİK, KİMYA, BİYOLOJİ VS) YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR..   NOT: SADECE MATEMATİK YA DA SADECE FEN BİLİMLERİ DERSLERİNDE DEĞİL, OKULDAKİ TÜM SAYISAL DERSLERİN HEPSİNDEN ÖĞRENCİLERİMİZE YARDIMCI OLABİLECEK ETÜT ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN ÜNİVERSİTEDE ÖĞRENİMİ DEVAM EDEN PREZENTABL YARI ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK OKUL PROGRAMI ÇOK YOĞUN OLMAYAN GELİŞİME AÇIK BAY-BAYAN 

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Mühendislik

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Yardımcı, Kurs Öğretmeni, Rehber

 • New York Studio Dil Okullarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİstanbul’da 19 yıldır faaliyet gösteren kurumumuzda 120’nin üzerinde deneyimli yabancı ve Türk personel kadromuzla; İstiklal Caddesi, Kozyatağı ve Bağdat Caddesi lokasyonlarında hizmet vermekteyiz. Konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metoddaki eğitim yöntemimizle, tüm dünya dillerinde kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verdiğimiz “New York Studio Dil Okulları” bünyesine ;

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Fransızca, Almanca veya İngilizce Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Yabancılara Türkçe dersi verebilecek, Tüm seviyeler için yazılı-sözlü sınav hazırlayacak, Sözlü sınav yaparak raporlamasını yapabilecek, Ms Office programlarını iyi kullanabilen, Profesyonel çalışma prensiplerini benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Sorumlu, sonuç odaklı, takipçi ve hizmet bilincine sahip, Yeniliklere ve gelişmeye açık, “Yabancılara Türkçe Öğretmeni” aramaktayız.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • İş AçıklamasıCompany / Job Description Native Language Dil Kursu, Kavacık'daki merkezinde ve İstanbul genelinde farklı eğitim modeli olan Callan method yöntemiyle kurumlara ve kişilere özel programlar doğrultusunda İngilizce eğitimler vermektedir. Bireylerde ve organizasyonlarda İngilizce yetkinliğinin farkını yaratmaya çalışıyoruz. Yeni projelerimizde görevlendirilmek üzere yarı zamanlı (saat ücreti karşılığı ) Kavacık/Beykoz merkez okulumuzda eğitim verebilecek ve istanbulun tüm genelinde kurumlarda düzenlenen eğitimlere gönderilmek üzere İngilizce Öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerRequired Skills Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı ya da Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Çeviribilim, Mütercim Tercümanlık, Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümlerinden mezun. . Akıcı ingilizce konuşma becerisine sahip ve yurtdışı deneyimi olan, · Formasyon sahibi · İletişim becerisi yüksek · Yaratıcı,Yeniliklere ve Kişisel Gelişime açık, . Esnek çalışma saatlerine uygun, . Yeni öğretme tekniklerine açık, Sadece ingilizce bilip de başvuru yapanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacak olup, üniversitelerin ingilizce öğretmenliği ve benzeri bölümlerde okuyan veya mezunların basvuruları değerlendirmeye açık olacakdır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitmen, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

İş Habercisi - Kurs Öğretmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?