Sağlık Memuru İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık Memuru
 • Acıbadem Sağlık Grubu İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Acıbadem Sağlık Grubu Taksim Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin Protez Ortez bölümlerinden mezun, - Tercihen alanında deneyimli, - Kalite ve sürekli gelişim odaklı, - Ekip çalışmasına yatkın, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 'Ortopedi Teknisyeni' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Sağlık Memuru

 • Okyanus Koleji İstanbul Avrupa 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması İŞ TANIMI 2004 yılında çıkmış olduğu yolda yetiştirmiş olduğu sayısız öğrenci ile bilimsel platformlarda, kültür-sanat ve spor dallarında Türkiye ve Dünya çapında sayısız başarılara imza atarak adından sıkça söz ettiren Okyanus Kolejleri, emin adımlarla hedefine doğru ilerlemektedir. Kurulduğu günden bu yana, kendine özgü geliştirmiş olduğu eğitim sistemi ile hızla hedeflediği yolda devam eden Okyanus Kolejleri sahip olduğu gücünü yürekten inanmış kurucu, yönetici ve değerli çalışanlarından alarak başarılarına başarı katmaktadır. Hedeflerimiz doğrultusunda gücümüze güç katacak, hem kendine hem de kurumumuzun geleceğine katkıda bulunacak adaylarımızı Okyanus Ailesi içerisinde görmekten mutluluk duyacağız. Bu maksatla, Öğrencilerin tıbbi konularda dinlenmesi, gerektiğinde doktora bildirilmesi, tedaviye hazırlanması, Tedavi için gerekli kayıt, bakım ve uygulamaları doktorun direktifleri doğrultusunda yürütülmesi, İlk yardım ve acil müdahale uygulayabilir olması, Hasta bakımının ve takibinin yapılması, Hemşirelik bakımında gerekli olan teknik kurallarına uyulması ve düzenli olarak yapılması vb. sorumlulukları üstlenecek, Kurumumuza ait HALKALI ve KEMERBURGAZ şubesinde görevlendirmek üzere Sağlık Personeli istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER En az Sağlık Lisesi Mezunu, Tercihen Emekli, Gelişime açık, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, sabırlı HALKALI ve KEMERBURGAZ şubemizde Sağlık Personeli istihdam edilecektir.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Hemşire

 • Baran Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Eylül 2016

  İş Açıklaması ​Baran Osgb bünyesinde İş Sağlığı Hizmetleri kapsamında sağlık gözetimi amaçlı Gezici İsg Aracı ile Odyometre Hizmeti Sunulacak.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Odyometri bölümü mezunu, Odyometrist test ve ölçümleme yöntemleri konusunda yeterli teorik ve pratik bilgiye sahip, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Odyometrist” alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Odyometrist, Odyolog, Sağlık Memuru

 • İş Açıklaması Türkiye’de kurulan ilk OSGB’lerden (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) biri olan ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sunan ÜMRANİYE merkez ofisimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere deneyimli "Hemşire ve Sağlık Memuru” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksek okulu, Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Gezici İSG hizmetleri aracımızda çalışabilecek, Üniversitelerin veya sağlık meslek liselerinin bölümlerinden mezun, Tercihen Alanında deneyime sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi yeteneği güçlü, dinamik, MS Office uygulamalarında tecrübeli, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uygun,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Hemşire

 • İş Açıklaması Göksel Yaşlı Bakım Merkezi Kaz Dağları' nın bol oksijeni ile Ege Denizi' nin eşsiz manzarasının birleştiği Balıkesir ili Edremit ilçesinin Güre Beldesinde yeralmaktadır. Kurumumuzda Yaşlıların haklarına saygı duymak, onlara en iyi hizmeti bilimsel bir yaklaşımla vermek, Yaşlılarımızın yaşam kalitelerinin yüksekliği ve sağlıklarının korunması, onların konforlu bir ortamda, güvenli ellerde bakım hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlamak başlıca ilkelerimizdendir. Kurumumuzda görevlendirilmek üzere; HEMŞİRE, SAĞLIK MEMURU ve YAŞLI BAKIM ELEMANLARI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - HEŞİRE ve SAĞLIK MEMURU; En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu (EMEKLİ OLABİLİR) - YAŞLI BAKIM ELEMANI; En az Halk Eğitim Merkezi Sertifikası - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Prezantabl, - İletişim becerileri güçlü, - Hizmet kalitesine önem veren, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Kurumumuzun misyonunu taşıyabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Hasta Bakıcı, Sağlık Memuru

 • İş Açıklaması Sürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda Diğer Sağlık Personeli olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.     

  Aranan Nitelikler Hemşirelik, Acil Tıp Teknisyeni, Çevre Sağlığı ve ya Sağlık Memuru bölümlerinden mezun, Çalışma Bakanlığı sınavlarına girip Diğer Sağlık Personeli olarak başarılı olmuş ve ya eğitimi almış, İSG-Katip sisteminde kayıtlı Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden,  Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul'u bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Hemşire

 • KAYA CONSULTING Zonguldak, Tekirdağ, Manisa, Kocaeli, İzmir, Eskişehir, Antalya, İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte çalışma, Teknik ve teknolojik halatlar, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. Kurumumuzun, OSGB hizmetlerinde görevlendirmek üzere tam zamanlı sağlık gözetimi hizmetlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Minimum 1 yıllık tecrübesi olan, Sağlık Meslek Yüksekokulu veya Sağlık Lisesi mezunu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca onaylı Diğer Sağlık Personeli Belgesine Sahip (Sınava girmiş) Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, Kurumsal iş tecrübesine sahip olan, Ekip çalışmasına inanan ve gerekliliklerine göre hareket eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, İstanbul, İzmir,  Kocaeli, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Antalya, Zonguldak illerinde ikamet eden, Erkek Adaylar için Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sağlık Memuru

 • Acıbadem Sağlık Grubu İstanbul Anadolu 11 Ağustos 2016

  İş Açıklaması   Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde açılacak olan Altunizade Acıbadem Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;   - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Yeni mezun ya da deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,   "Hemşire ve Sağlık Memuru" aramaktayız.   Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Hemşire

İş Habercisi - Sağlık Memuru İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?