Sağlık Memuru İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık Memuru
 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Anadolu Yakasında'da "İş Sağlığı ve Güvenliği" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "SAĞLIK MEMURU" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniveristelerin hemşirelik, acil tıp teknikerliği, sağlık memurluğu  ya da çevre sağlığı teknikerliği bölümlerinden mezun, Diğer sağlık görevlisi belgesine sahip, Tercihen alanında deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Analitik yönü gelişmiş, titiz, sistematik ve düzenli çalışmaya özen gösteren, Güler yüzlü, prezentabl ve diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması UZMANİŞ OSGB ‘de görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa Yakasında; İşyeri Sağlık Personeli, Hemşire-Sağlık Memuru-Acil Tıp Teknisyeni sertifikalı Diğer sağlık personelleri alınacaktır. ·         İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına bağlı olarak İşyeri hekimi ile birlikte koordineli çalışması; ·         Tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerinin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimine yardımcı olunması, ·         Reçete kayıtlarını tutarak, gelen ilaçları sahiplerine verilmesi, ·         İşyeri hijyen kontrolünün yapılması.

  Aranan Nitelikler Adayların;  ·         Sağlık Meslek Yüksek Okulu'ndan veya Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun, ·         İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip içinde çalışmaya yatkın, güleryüzlü, sabırlı, ·         İşçi sağlığı ve güvenliği bilincine sahip, ·         İlkyardım konusunda tecrübeli, ·         MS Office programlarını kullanabilen, ·         İşyeri hekimleri ile koordineli çalışma başarısına sahip, ·         Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, ·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır.

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İzmir'de "İş Sağlığı ve Güvenliği" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "SAĞLIK MEMURU" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniveristelerin hemşirelik, acil tıp teknikerliği, sağlık memurluğu  ya da çevre sağlığı teknikerliği bölümlerinden mezun, Diğer sağlık görevlisi belgesine sahip, Tercihen alanında deneyimli, Microsoft Office programlarına hakim, Analitik yönü gelişmiş, titiz, sistematik ve düzenli çalışmaya özen gösteren, Güler yüzlü, prezentabl ve diksiyonu düzgün, İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Diğer Sağlık Personeli
  Simin İş-Çevre Sağlığı…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Kasım 2015

  İş Açıklaması İş yerinde/şantiyede meydana gelebilecek kaza ve yaralanmalarda ilk müdahalenin yapılması, İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili yasal işlemlerin takip edilmesi, Revir ihtiyaçlarının takip edilmesi, Çalışanların sağlık ile ilgili belgelerinin takip edilmesi, dosyaların düzenlenmesi, Periyodik muayenelerin, ölçümlerin izlenmesi, kayıtların tutulması, İSİG toplantılarının organizasyonu ve alınan kararların takibi, Yerleşim alanlarının (koğuşlar,yemekhane,wc ve banyo gibi sosyal mekanlar) hijyen kontrollerinin belirli periyotlarla yapılarak ilgililere sunulması, Kurulan acil eylem planı sistemine uygun hareket etmek.

  Aranan Nitelikler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından onaylı diğer sağlık personeli belgesine sahip, İnşaat sektöründeki çalışabilecek, şantiye revir bölümünde deneyimli, Bilgisayar ve ofis gereçlerini iyi derecede kullanabilen, İlk yardım ve acil tıbbi müdahale konusunda tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine ve Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek, Tercihen B sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında çalışabilen.

 • İş Açıklaması Acıbadem Sağlık Grubu Bodrum Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Yeni mezun ya da deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, '' Hemşire ve Sağlık Memuru'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Saç Ekimi İçin Hemşire, Att, Sağlık Memuru
  Clinicexpert.Net
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan ClinicExpert hizmetlerine 2010 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 31 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 40 personel olmak üzere toplam da 71 çalışanı ile hizmet vermektedir. Kurumun Türkiye'de Mecidiyeköy'deki ofisinin yanı sıra Dubai ve Riyad'da da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2015 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefindedir.      Saç ekimi ekibimizin üyesi olacak, Bağcılardaki özel hastanemizde görev yapacak dinamik ve prensipli saç ekimi alanında deneyimli ve deneyimsiz ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler - İlgili Sağlık bölümlerinden mezun , - Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek - Saç Ekim konusunda   deneyimli, - İletişim Yetkinliği Güçlü , - Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, - Diksiyonu Düzgün, - Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü,  - Tercihen İngilizce bilen, SAÇ EKİM HEMŞİRESİ aramaktayız.

İş Habercisi - Sağlık Memuru İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?