Sağlık Memuru İş İlanları

Hepsini Temizle
Sağlık Memuru
 • Saç Ekimi İçin Hemşire, Att, Sağlık Memuru clinicexpert.net İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Nisan 2016

  İş Açıklaması    Sağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan ClinicExpert hizmetlerine 2010 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 30 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 40 personel olmak üzere toplam da 70 çalışanı ile hizmet vermektedir.     Kurumun Türkiye'de Mecidiyeköy'deki ofisinin yanı sıra Dubai ve Riyad'da da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2016 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefindedir.      

  Aranan Nitelikler İlgili Sağlık bölümlerinden mezun, Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek, Saç Ekim konusunda deneyimli, deneyimsiz, İletişim Yetkinliği Güçlü, Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, Diksiyonu Düzgün, Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü, Tercihen İngilizce bilen, SAÇ EKİM HEMŞİRESİ aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Hemşire, Ebe

 • İş Açıklaması İş tanımı: Şirketimiz bünyesinde üretimini yaptığımız prosedür setlerinin diyaliz merkezleri, hastaneler ve diğer sağlık kuruluşlarında:   Uygulama eğitimlerini yapacak, Müşteri şikayetlerini takip ederek üretime geri bildirimde bulunacak, Yeni ürün geliştirilmesinde ilgili ekip ile birlikte çalışacak, Satış ekibine  destek verecek,

  Aranan Nitelikler Uygulama Uzmanı: Submed medikal sarf malzeme konusunda üretim yapan genç ve dinamik bir firmadır.   Tercihen hemşirelik, diyaliz teknikerliği, biyomedikal cihaz teknolojisi, biyomedikal mühendisliği bölümlerinden mezun. Yoğun seyahat edebilecek Ehliyet sahibi  Ingilizce bilen Takım çalışmasına uyumlu, Düzenli ve titiz çalışan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sağlık Memuru

İş Habercisi - Sağlık Memuru İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?