İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ges Teknik Klima Kontrol ve Otomasyon Sistemleri

Isıtma/Soğutma/İklimlendirme  

www.gesteknik.com

Ges Teknik Klima Kontrol ve Otomasyon Sistemleri hakkında:

Ges Teknik,

2003 yılında, uzman olduğu Bina Otomasyon ve Klima Sistemleri konularında faaliyetlerine başladı. Bugüne değin, tecrübeli kadrosuyla, pek çok projeyi başarıyla tamamlayan Ges Teknik, bu alandaki çalışmalarını büyüterek devam ettirmekte.

2008 yılında iş süreçleri, organizasyon ve ürün gruplarındaki yapılanmayla, faaliyet alanlarımız genişledi. Müşterilerimize, Isıtma-soğutma, havalandırma, tesisat akışkan kontrolü, otomatik kontrol ve bina otomasyon sistemlerine yönelik, teknik malzeme satışı ve OEM çözümlerinin yanı sıra anahtar teslim bina otomasyon sistemi alanında teknik destek sunmaya başladık. Bununla birlikte, ARGE süreçleri iş modelimizin ayrılmaz bir parçası oldu. Bilhassa OEM grubu müşterilerimiz için tasarımı, algoritması ve üretimi Ges Teknik’e ait çözümler üretiyoruz.

Devamlı güncel teknolojiyi takip ederek kuvvetli bir ürün portföyüne kavuşan Ges Teknik, bina ve oda otomasyonu pazarında yerini daha da sağlamlaştırdı. 40’ı aşkın genç ve dinamik çalışanımız ve ISO 9001 Kalite Yönetim süreçleriyle geleceğe güvenli adımlarla ilerliyoruz.

Görevimiz, sizlere çözüm üretmek.

GESTEKNİK İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

KARİYER:

İnsan Kaynakları misyonumuz; öğrenmeye, gelişime ve paylaşıma açık, kurum değerlerini sahiplenen sorumluluk sahibi, yaratıcı ve yenilikçi insan kaynağı yaratmanın yanı sıra uzun soluklu ve sürekli gelişen bir çalışma ortamı hazırlamaktır.

GesTeknik’te İşe Alım

Şirketimiz, Türkiye’nin en geniş aday veri tabanına sahip Kariyer.net ile işe alım sürecini yürütür.

Doğan ihtiyaçlar doğrultusunda başvuruları değerlendirerek adaylar birebir görüşmelere davet edilir. Pozisyon ve işin gereğiyle ilgili olarak İnsan Kaynakları tarafından Yetkinlik Bazlı Mülakatlar uygulanır. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ilk görüşmenin olumlu olması durumunda adaylar, ilgili birimin yöneticisi tarafından ikinci görüşmeye alınır.

Mülakat aşamaları sonucunda uygun olan adayların işe yerleştirmelerinin ardından tüm adaylara gönderilen cevap mektubu ile işe alım süreci tamamlanır.

Sahip olduğu yetkinlikleri firma kültürümüz ile örtüşen, fakat pozisyon için gerekli deneyim ve teknik yeterlilikleri taşımayan adaylar, Ges Teknik arşivinde saklanır.

Performans Yönetimi

Çalışanlarımız ile yaptığımız performans değerlendirmeleri ve gelişim hedefleri doğrultusunda, her çalışanın yıl içinde alacağı eğitimler planlanır. Verilen eğitimlerle çalışanların kendilerini geliştirerek yüksek performans göstermeleri amaçlanır.

Sene başında belirlediğimiz hedefleri Ara Değerlendirme Dönemi’nde gözden geçiririz. Ara Değerlendirme Dönemi aynı zamanda performans ve davranışlarımızla ilgili geri bildirim almamız için önemli bir fırsattır

Bu uygulamayla çok yönlü, açık ve yapıcı geribildirim alır, güçlü ve gelişime açık alanlarımızı belirleriz. Gelişim planlaması ile güçlü yönlerimizi pekiştirerek, gelişime açık alanlarımızın iyileştirilmesini hedefleriz.

Çalışanlarımızla belirli aralıklarla yaptığımız değerlendirme görüşmeleri sonrasında Ges Teknik içerisinde farklı pozisyonlara geçiş ve terfi imkânları sunulur.

Çalışan performanslarının her zaman yüksek olması gerektiğini düşündüğümüz için memnuniyet düzeylerini ölçmek amacı ile “Çalışan Memnuniyeti Anketi” uygulaması sistemini gerçekleştiriyoruz.

Ücret ve Ek Menfaatler

Ücret ve Ek Menfaatler politikamız çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alır. Yüksek performansı ödüllendiren, adil ve yenilikçi bir yapıyı sürekli kılmayı amaçlar.

Ücret ve Ek Menfaatler politikamız yetenekli çalışanları Ges Teknik’e kazandırmak, çalışanların performansını, motivasyonunu ve bağlılığını arttırmayı hedefleyen rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 40 Beyaz Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-17:30
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Yemek Kartı
  •  Yol Yardımı
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması
  • Happy Hour

Ges Teknik Klima Kontrol ve Otomasyon Sistemleri İş İlanları

Ges Teknik Klima Kontrol ve Otomasyon Sistemleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!