Granit Center

Yapı Malzemeleri  

www.granitcenter.com

Granit Center hakkında:

Kurulduğu 1985 yılından bu yana kaliteli hizmeti ilke edinen Granit Center getirdiği yeniliklerle Türkiye’de sektöründeki en girişimci, yenilikçi ve güvenilir örneklerden biri olmuştur.

Elde ettiği başarıyı, dünyaca isim yapmış yirmiyi aşkın markayı Türkiye’deki seçkin müşterilerine sunarak elde etmekten gurur duymaktadır.

Granit Center, doğal granitten havuz seramiklerine, granit seramiğe, banyo vitrifiye takımlarından parkeye, masajlı küvetlerden bataryalara, zemin ve duvar seramiklerine uzanan kısacası seçkin mekanlar yaratmak için gereken her şeyi size Etiler ve Kemerburgaz’daki mağazalarında ve bayilerinde sunuyor.

Kemerburgaz depo ve mermer granit işleme tesisleri 6000 m2’lik bir alana yayılıyor.
Ayrıca, Kemerburgaz Showroom’u 3000 m2’lik alanıyla yapı ve dekorasyon konusunda Türkiye’nin en büyük showroomu olma özelliğini de taşıyor.

Granit Center’ın üretici markası olan ANATOLIA ise kendini çeşit çeşit mozaikler, mermer ve Türkiye’deki maden ocaklarından çıkarılan travertenleri en gelişmiş teknoloji ve makinalarla karo, kumlanmış, tamburlanmış ve eskitilmiş şekilde işleme ve sağlama alanında en büyük merkezlerden biri olarak tanıtır.

ANATOLIA en iyi yerli ve uluslararası mermer ve travertenin geniş doğal renk yelpazesine sahiptir ve çeşitli renklerde doğal taştan yer ve duvar döşemelerinde sınırsız seçenekler sunar.

ANATOLİA eşsiz ürünleriyle mermere yansıttığı motif zenginliği, tarihin o binbir renkli yüzünü açığa çıkardı. Geçmişin görüntülerini bazen bir verandada çizgi, bazen de bir salonda motif olarak, usta ellerin yaratıcılığıyla yansıttı.
GRANİT CENTER Dekorasyonda ahşabın kullanım zenginliğini yaratmak ve ahşabı yeni bir yorumla sizlere ulaştırabilmek için GC-LINE adı altında ahşap üretimine başladı.
Yer kaplamalarından lambrilere, kapılara, dolaplardan yatak takımlarına, mutfaktan banyoya soyunma odalarından dış mekanda pergolalara, oturma gruplarına kadar kullanımı olan ahşabın en kaliteli ve seçkin şekilde yorumlanıp beğeninize sunulduğu adres GRANİT CENTER.

Granit Center İş İlanları

Granit Center firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!