İnka

İnsan Kaynakları  

www.in-ka.com

IK'nın Yıldızı

İnka hakkında:

İNKA İnsan Kaynakları olarak 2001 yılından itibaren kongre, seminer, toplantı, fuar, açılış, spor organizasyonları, anketörlük, marketing aktiviteleri, outdoor event, müzik festivalleri, araştırma çalışmaları ve her türlü insan kaynağı gereken 6000’ i aşkın organizasyonda, 350’den fazla şirkete,
20 000’ e yakın (18-28 yaş arası üniversite öğrencisi ve/veya mezun olmuş) eleman sağladık.İSTANBUL merkez ofisi, ANTALYA şubesi, ANKARA ve İZMİR home ofisleriyle Türkiye’nin her ilinde ve dünyanın bazı ülkelerinde, dönemsel ekip hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz.

2007 yılında ISO Kalite Belgesi alan şirketimiz, aynı yıl içinde 1000’ den fazla ulusal ve uluslararası organizasyonda, 2400 farklı kişiye iş imkanı sağladı.

İnka İnsan Kaynakları, insan tedariği hizmeti vermiş olmanın bilinciyle, iş ahlak ve hukukuna, son derece saygılı ve bağlıdır; dönemsel insan kaynağına ihtiyaç duyan tüm sektörlerde de bu bilinci arttırmayı amaçlamaktadır.

İnka İnsan Kaynakları’nın bu bilinci oluşturma isteği ve amacı, daha fazla insanın iş olanağı edinmesine böylelikle de çalışanlara, sektörde ki firmalara, ülke ekonomisine ve işsizlikle mücadeleye fayda sağlanmasına yardımcı olabilecektir.

İnka İş İlanları

İnka firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!