Kenvinsa Kağıt Ürünleri

Kariyer & Eleman İş İlanları
Kenvinsa Kağıt Ürünleri

Kenvinsa Kağıt Ürünleri

www.kenvinsa.com.tr

Kenvinsa Kağıt Ürünleri İş İlanları

Kenvinsa Kağıt Ürünleri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Kenvinsa Kağıt Ürünleri Hakkında

Etkili iş planları oluşturma, İş geliştirme, Finansman, Planlama, bağlı şirketlerin büyümesi ve ileri gitmesini sağlamak amacıyla yenilikçi fikirler geliştirme, Risk yönetimi, Yatırım stratejileri oluşturma, İnsan Kaynakları işlevlerinin koordinasyonunun yanı sıra bağlı şirketlerin vizyon ve stratejilerinin belirlenmesi amacıyla oluşturulmuş topluluk Kenvinsa Grup adı altında toplanmıştır.

Grup; kağıt, finans, inşaat, lojistik, turizm, gayrimenkul olmak üzere farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

Grubu’nun kısa sürede ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Grubumuzun ana hedefi hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktır. Yarattığı markanın değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi ve tüm bu birikim
ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Kenvinsa, 2000 yılında Lüksemburg’da finans şirketi olarak kurulmuş, uzun yıllar uluslar arası arenada faaliyet göstermiş ve 2009 yılında hızla gelişen, 21. Yüzyılın parlayan yıldızı konumundaki Türkiye de yatırım yapma kararı almış bir gruptur.

2009 yılında yaptığı yatırım ile kağıt sektörüne adım atmış, ve hazır giyim, tekstil, otomotiv gibi sektörlere özel kağıtların üretimine başlamıştır. Kısa zamanda pazardan payını almış ve yurt dışında oluşturduğu distribütörlük ağı ile ülkemize döviz kazandırmaya başlamıştır.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim