Kocaeli Kaya Elektromekanik

Elektrik ve Elektronik  

Kocaeli Kaya Elektromekanik hakkında:

Kocaeli Kaya Elektromekanik; endüstri bölgesinin ihtiyacı olan elektrik malzemelerini müşterilerinin hizmetine sunan bir firma iken büyük risk alarak sanayiye yönelik yatırım sürecini başlatmıştır. Daima ileri teknoloji kullanımı ve Kalite Güvencesi Sistem Standartları'nda hizmet üretmeyi temel yaklaşım olarak benimseyen, üstlendiği projelerde müşterilerine her türlü teminatı veren Kocaeli Kaya Elektromekanik kısa sürede büyük işlere imza atmıştır. Kocaeli Kaya Elektromekanik; Makine Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri, Elektrik Teknikerleri ve Meslek Yüksek Okulu mezunlarından oluşan tecrübeli kadrosu, deneyimli ve yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden ve uygulayan yapısıyla, kaliteli işgücü, kaliteli insan ve kaliteli hizmeti misyon edinmiştir.
Firmamız yaptığı çalışmalarda; hizmet verdiği kuruluşlara, elektrik enerjisinin daha tasarruflu ve emniyetli tüketilip, arıza ve iş kaybı en az olacak şekilde çalışılması konularının yanında, teknik destek ve projeler de sunmakta ve bu projelerin hayata geçirilmesi sırasında her türlü montaj, demontaj, otomasyon, imalat ve hizmetlerini de vermektedir.
Firmamız, daima TSE ve uluslararası standartları temel alan bir üretim politikası benimsemiştir. Ürünlerimiz; montaj kolaylığı, özel tasarım, değişen ihtiyaçlara uyarlanabilme, bakım kolaylığı, işletme güvenliği, zengin aksesuarlar, sağlam yapı, korozyona dayanıklılık v.b. özelliklere sahiptir.
Kocaeli Kaya Elektromekanik bugüne kadarki çalışmaları ve uygulamaları ile önemli bir deneyim ve bilgi birikimine sahip olmuş ve bu birikimle, siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarına devam etmektedir.

Kocaeli Kaya Elektromekanik İş İlanları

Kocaeli Kaya Elektromekanik firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!