Konca İnşaat

İnşaat  

www.koncains.com

Konca İnşaat hakkında:KONCA İNŞAAT-ERSEN KONCA
Konca İnşaat olarak 1997 yılından beri inşaat sektöründe, hizmet vermekteyiz...

Boyut İnşaat olarak kuruluşumuzdan günümüze kadar, başta mühendislik kriterlerinden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, proje başlangıcından bitimine kadar emsallerinden daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik proje üretmeyi temel amaç olarak benimsedik.

Firmamız; deneyimli ve işinde uzman teknik ve uygulama kadrosu ile

sektörün’deki tüm alanlarda çağdaş hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Bu bağlamda firmamız ülkemizin önde gelen güzide kuruluşlarına ve kamu kuruluşlarına fabrika binaları, konut inşaatları ve altyapı inşaatları yaparak teslim etmiştir.

MİSYONUMUZ

Kuruluşunun 20. yılında Konca İnşaat;

İnsan olgusunu daima ön planda tutan, yüksek üretim kalitesine inanan, ileri teknolojileri kullanmaya önem veren bir anlayış ile; inşaat sektörünün değişik branşlarında faaliyetini sürdüren ve büyük bir ivme ile artan iş hacmi sebebiyle, dinamizminden hiçbir şey kaybetmeden çağdaş üretim standardını yakalamayı amaç edinmiş bir taahhüt kuruluşudur.

VİZYONUMUZ

Bilgi ve teknolojinin ön planda olduğu çağımızda Konca İnşaat

Mühendislik kriterlerinden taviz vermeden, insan olgusuna büyük önem veren, müşteri memnuniyetini arkasına alan, yüksek standartlarda seçilmiş malzeme ve teçhizatla, yüksek kaliteye duyulan inanç ve beklentileri boşa çıkarmayan bir anlayışla, gerçekçi, ölçülebilir, hedeflerine ‘MUTLAK BAŞARACAĞIZ’ sloganıyla ulaşarak sektörünün öncüleri arasında yer edinmeyi amaçlamaktadır

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 5 Beyaz Yaka
  • 5 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-18:00
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok

Konca İnşaat İş İlanları

Konca İnşaat firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!