Martat Mobilya Anonim Şirketi

Yapı Malzemeleri  

www.martatbanyo.com

Martat Mobilya Anonim Şirketi hakkında:

Martat Mobilya,


2001 yılından bu güne sadece banyo dolabı üretimi yapmaktadır. 2003 yılında ihracat fırsatı yakalamış bu fırsatı değerlendirmek için son teknoloji CNC, ahşap işleme makinaları ve gerekli donanımla üretimine kalite ve serilik kazandırmıştır.

Her zaman yüksek kaliteyi ve ürettiği malın arkasında durmayı ilke edinen firma, arge çalışmaları yaparak ve yenilikleri takip ederek üretim kapasitesini ve kalitesini artırmak için çalışmalarına devam edecektir.

Bu istikamette Yunanistan ile 2003 yılında başlayan ihracat atağını; Avrupanın birçok ülkesine banyo dolabı ihraç ederek, istikrarlı bir şekilde makinalaşarak ve teknolojik yatırımlarını devam ettirerek sürdürmektedir.

Banyo dolabı sektöründe Türkiyenin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Martat Mobilya üretimini serileştirerek ve kaliteyi ön planda tutarak ayda 5000 adet banyo dolabı üretim kapasitesine sahip 7000 m2'lik fabrikasında imalat yapmaktadır. Üretiminin % 70'ini ihrac etmekteyiz ve ispanyol ve italyan firmaları ile rekabet etmekteyiz.

Tüm bu çalışmalar doğrultusunda firmanın en yakın hedefi Türkiye ve avrupa çapında sayılı markalar arasına girmektir...

Martat Mobilya Anonim Şirketi İş İlanları

Martat Mobilya Anonim Şirketi firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!